Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 16 червня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 16 червня 2017

Mike Quinsey

Вознесіння гарантовано і лінія часу достатньо сильна, щоб просуватись вперед до завершення. 2024 рік продовжує бути тим роком, коли це заплановано статися, хоча, якщо виникнуть причини зробити необхідні зміни, то може закінчитися у 2025. Я посилаюсь на це, щоб тільки підготувати вас до такої можливості. Головна подія все ще вірогідно станеться перед тим, як закінчиться цей рік і це майже напевно матиме відношення до майбутніх змін. Оскільки час лине, то темні сили втрачають свою здатність диктувати, оскільки їх час закінчується і вони будуть видалені перед тим, як стануться головні зміни. До певного часу більшість діяльності буде поза вашим зором, але коли стане безпечно, то такі події почнуть відкрито обговорювати. Потім ви насолодитеся святкуваннями і щастям, яке спуститься на Землю в такий час.

Вібрації вашої Землі є самими нижчими у вашій Сонячній Системі, тому вони важкі і незручні для тих з вас, хто піднімається до вищого рівня. Проте, все продовжує змінюватися, вібрації зростають, і ви переконаєтеся, що, оскільки ви користуєтеся їх енергіями, щоб підняти себе, то вони поступово здійснять у вас витончені зміни. Проте, є прямий результат природного поступу вперед і квантовий стрибок настане тоді, коли ви оволодієте вільною енергією. Необхідність цього буде збільшуватися перед тим, як це закінчиться в загальнішій формі. Це буде найбільше просування вперед, яке коли-небудь надавалося вам і змінюватимете все, за допомогою чого функціонує життя. Значною мірою це також зменшить бідність і збереже дорогоцінні ресурси Землі від подальшого руйнування і добування.

Багато чого з секретної діяльності на Землі все ще триває поза вашим зором і заглядаючи в майбутнє, оскільки ви еволюціонуєте, буде збільшуватися тенденція переміщатися під землю, де загалом буде безпечніше, ніж на поверхні. Земна кора простягається вниз на декілька сотень миль і зайнята на нижчих рівнях нелюдськими істотами. Деякі були на Землі сотні років, але майте на увазі, що більш передові істоти вірогідніше всього живуть впродовж декількох сотень років. Тривалість життя людини поступово зростає, що помітно деякий час, і коли вібрації піднімуться ще вище, то настане момент, коли процес старіння ефектно понизить темп і кінець кінцем зупиниться і ви залишитеся в зрілому, але молодому віці. Потім силою думки ви зможете представити себе таким, яким ви бажаєте.

Настають часи, коли ви повинні розширити кругозір, оскільки стільки скоро буде виявлено, показуючи, що ви були введені в оману і вас дурили багато, багато років. Це не так далеко від правди, що фактично реальність не така, якою ви її сприймали на віру. Проте, це залежить від того, яке джерело відповідальне за вашу віру. Деякі ближчі до правди, ніж інші, і приймаючи усе до уваги, буддизм несе більшу правду, ніж більшість джерел. Проте, ті з вас, хто розвинув свою інтуїцію, повинен наблизитися ближче до правди, ніж більшість інших. Якщо це відчувається правильно, то це ймовірно так і є, але завжди шукайте підтвердження з інших надійних джерел, якщо ви зможете.

Очевидно, що деякі віри помиляються більше, ніж інші і доведеться сказати, що в межах Християнства є дві віри, які абсолютно стримують еволюцію. По-перше – одна, де вам говорять, що, коли ви помираєте, то ви “засинаєте” до часу, коли вас розбудять. Це далеко від правди, оскільки після смерті, ви виходите із вашого фізичного тіла негайно у ваше ефірне тіло, яке є точною версією вашого фізичного тіла. Воно досконале і вільне від будь-яких ушкоджень або дефектів, що мало ваше старе тіло і відповідає на силу ваших думок. Якщо ви були старими при смерті, то ви можете "видумати" себе молодшим, якщо бажаєте. Ви звичайно несете з собою карму і з часом доведеться внести поправки.

Друга обманлива віра, що ви народилися у гріху і несете його впродовж вашого життя. Проте, ви можете очистити свою карму у будь-який час і переміститися в період гармонії і балансу. Ви звичайно не відповідальні за гріхи вашого батька і будь-яка відсутність рівноваги передається вам завдяки генетиці, або старій кармі. Можливо, що ви вибрали жити з "проблемами", з якими ви народилися, просто як засіб збільшення ваших власних дослідів, щоб просувати вашу еволюцію.

Пам'ятайте, що увесь досвід має значення і потурбуйтеся, щоб отримати хороші уроки, які ви проходите, оскільки вони будуть просувати вас вперед. Якщо ви спочатку не виправите ваших кармічних уроків, то вам завжди будуть надавати подальші можливості це зробити. Важливий момент для будь-якого духу – зрозуміти, що нічого не відбувається без поважної причини, хоча іноді ваша роль в тому, щоб взяти участь в дослідах для вигоди інших духів. Усі духи знаходяться в процесі навчання, і в ці крайні часи життєво важливо, щоб ви взяли до відома те, що приходить на ваш шлях і діє на нього. Це, можливо, все дуже складно, але ви не залишаєтеся одні, щоб стикатися з викликами і ваші наставники завжди " до ваших послуг". Вони знають, що краще для вас, ніж ви знаєте себе, тож краще усього придатні, щоб дати вам пораду.

2024-й рік – все ще очікуваний час для Вознесіння, і хоча, можливо, здається, що це така далечінь, але час проходить так швидко, що це не здаватиметься взагалі довго. Отже, краще подивитися на те, що ви розглядали як ваш ймовірний шлях до Вознесіння і планувати, як ви збираєтеся підготуватися до змін. Оскільки вібрації піднімають вгору все на Землі, то стане набагато легше справитися з проблемами, які існують зараз. Мир почне ставати очевидним, оскільки багато країн відсахнуться від войовничих дій на користь рухів у напрямку до повного миру. Це настане і повинно прийти, оскільки дуже скоро не буде місця для таких негативних енергій, які призводять до войовничих дій. Вже відбуваються рухи, щоб ввести світовий мир в дію, і багато країн приєдналися до цього руху. Це принесе полегшення усім людям вашого світу, коли вони узнають, що вони можуть рухатися вільно і безпечно, знаючи, що настав мир.

Як вам вже говорили, пам'ятайте, що, коли все знаходиться в сум'ятті, то це зазвичай засоби кінця, оскільки старий метод існування більше не прийнятний і йому доведеться піти. Багато речей вже підготовлені, щоб полегшити ваше щоденне життя і їх не можна затримати надовго. Зроблені позитивні кроки, щоб такі речі рухалися далі так швидко як можливо, але спочатку доведеться очистити багато перешкод. Багато також залежить від правильних людей у владі і необхідні зміни зараз відбуваються і продовжуватимуться. Однією із них буде анонс і введення нового Конгресу, який зараз чекає правильного часу, щоб приступити до дії. Звичайно багато розвинених духів вже старанно працюють, щоб довести до кінця це питання, і про багато роботи цього виду ви не чутимете до тих пір, поки обставини не стануть сприятливішими.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge