Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 23 лютого 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 23 лютого 2018

Mike Quinsey

Майбутнє знаходиться в руках кожного духу, і в той час як деякі проектуватимуть специфічні зміни, які вони щиро приймуть, то інші просто бажають покращення без будь-якої специфіки. Фактичним результатом буде те, що ви, як Людський колектив, визначите, яке майбутнє буде у вас. Ви вже були інформовані про нові досягнення, які будуть розвиватися в цей проміжок часу і які просто чекають правильного часу для введення. Знайте, що завжди будуть ті, хто спробує утриматися на старих шляхах, тож будьте упевненими, що прогрес не можна зупинити. Ви знаходитеся в новому циклі і з ним прийде багато змін, які впливатимуть на різні сторони життя. Випробування і нещастя старого циклу не повертатимуться, і ви придбаєте усе, що підніме вгору якість вашого життя. Вас фактично тримали у викривленому часі і відхиляли багато удосконалень, які з того часу стали вам відомими і які не можна довго приховувати від вас.

Проте, ніякого реального прогресу не буде до тих пір, поки не відбудуться специфічні зміни стосовно певних людей і посад, за які вони тримаються. Справи не можуть піти далі через те, що ті, хто має інший план, чіпляються за стару парадигму і якщо буде необхідно, то відбудуться силові зміни. З цією метою працівники Світла переміщають багато темних сил, щоб зробити зміни легшими, але тих високопосадовців, які при владі, важко перемістити. Проте, прогрес відбувається і найголовніші зміни матимуть місце своєчасно. Ніщо не може стримувати вібрації від продовження підніматися, і вони впливають на все Людство, яке поступово забуває старі шляхи. З часом, чому-небудь або кому-небудь, хто тримається за старі нижчі вібрації доведеться змінитися, або переміститися на інший шлях, який відображає їх рівень еволюції.

Повільно, але безсумнівно ваші друзі із інших вимірів зараз зможуть відвідати вас, тоді як раніше більшість з них зупинялася, щоб не "заважати" вашій еволюції. Знову, тому що ви прогресували після 2012, ви довели, що багато хто з вас готовий їх зустріти. Вам вже була надана інформація відносно ваших наставників – плеядинців і вони бажають познайомитися з вами, коли це стане доречно. Ви маєте відчувати збудження при думці про те, що вибудовується для вашого випробування. Це повинно зробити усі ваші попередні досліди вартими уваги.

Як Людям, вам доведеться значно більше дізнатися про себе, тому що ви – безсмертні Істоти, які прожили сотні життів і все ще захищені від знання про них і таким чином ви змогли зосередитися на викликах, які стоять перед вами. Ви прийняли важливий виклик, який означав, що вам довелося піднятися у Світло від позиції, яку ви займали у нижчій вібрації. Достатня кількість вас досягла успіху і таким чином ви пройшли маркер 2012. Власне кажучи, меншість перевищила очікування і всі отримали вигоду з цього. Ви дійсно не можете ще осягнути цього дивовижного досягнення яке сталося, після попередніх невдалих циклів. Ви можете тріумфувати, тому що ви зараз маєте легший шлях, який буде повний дивовижних несподіванок.

Отже, що повинні ви зробити в цей проміжок часу – це твердо зосередитися на Вознесінні і нехтувати чварами залишків темних сил, оскільки їх влада зменшується. Ви зараз прямуєте до більшого Світла, яке у вашому сприйнятті змінюється в деякому сенсі і це буде чудове і бажане духовне піднесення. Настануть часи радісних подій, оскільки темрява зникає назавжди і ви існуватимете в славному Світлі і відчуватимете його любов. На той час ви повинні також мати ближчі зв'язки з Вищими Істотами Світла, які допоможуть вам досягти наступної стадії у вашій еволюції. Ви завжди випробовуватимете і вивчатимете нові речі таким чином, що одного дня ви станете повністю незалежними Галактичними Істотами.

Знайте, що щастя і радість приваблюють вас і надають вам силу, щоб підтримувати вас в дні, що залишилися до вашого підняття. Ваше майбутнє буде відрізнятися від того, з чим ви тепер знайомі і в деякому сенсі його майже неможливо описати. Здається дуже привабливою ідея – мати досконале здоров'я, тіло, яке не старіє, забезпечити свої власні потреби і бути відносно вільним, щоб рухатися силою думки. Думайте масштабно і чим більше ви будете так робити, тим швидше ви досягнете цього рівня існування. Знаходячись в коконі нижчих вібрацій ви рідко відчували свій істинний потенціал, але все ж багато хто відчував, що було щось набагато більше за життя, яке вони випробовували. Зараз ви маєте можливість збільшити ваше усвідомлення і розуміння, оскільки ваша свідомість зростає із збільшенням вібрацій.

Ви маєте неймовірний потенціал, щоб бути будь-ким за своїм бажанням і ви не будете обмежувати свої амбіції. Ви звільняєтеся від планів більш раннього життя, оскільки вони були потрібні, щоб надати вам можливість піднятися із нижчих вібрацій. Проте, ви все ще зможете отримати настанови від тих, хто зможе розказати вам, який би шлях був найрозсудливішим і кориснішим. Зараз ви еволюціонували до вищих рівнів і матимете більше вільного вибору, щоб вибрати свій шлях. Через ваші досягнення ви придбали довіру прибічників, більшість яких зараз зможе відкрито контактувати з вами. Це підтримуватиме швидкість вашої еволюції і ви матимете набагато кращу ідею щодо напряму, в якому ви бажаєте іти. З корисною порадою ваших наставників, ви можете бути упевнені, що ви зробите правильний вибір для цього специфічного часу.

На Землі нині здається, що все знаходиться в безладді без ясної ознаки того, в якому напрямі йде Людство, проте за кулісами є ті, хто має владу, щоб сформувати майбутнє. У всі часи великі Істоти спостерігали за прогресом Людства і гарантували, що кармічні причини стоять осторонь і ви йдете шляхом, який сприяє вашій еволюції. Очевидно, що ви вносите свій вклад, але за підтвердженням наставників, тих, хто може бачити більшу картину, ви майже напевно йтимете за їх порадою. Фактично на всіх стадіях вашого розвитку ви маєте допомогу і пораду, і ніколи не залишалися без кого-небудь, до кого можна звернутися, якщо вам потрібна допомога.

Час продовжує повільно змінюватися, оскільки відкривається новий цикл, який відтягує з нього те, що є старою енергією. Люди, які не підозрюють причин того, що відбувається, відчувають неспокій, і майбутнє тільки чекає, щоб проявитися і це не залишить в людей ніякого сумніву в тому, що дійсно розпочався Новий Вік. Темні сили швидко втрачають владу, але боротимуться до останньої години, коли вони зможуть капітулювати. Звичайно їх серйозно послабляє тривалий арешт їх фаворитів. Із-за природи того, що робиться у відносній секретності, важко отримати нову інформацію про зроблений прогрес, але ясно, що влада темних сил зменшується.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і я залишаю вас з любов'ю і благословеннями.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge