Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 16 лютого 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 16 лютого 2018

Mike Quinsey

Все, що ви залучаєте в зв’язку з приведенням Нового Віку, рухається дуже повільно на Землі, але все ж фактичний результат в тому, що ви починаєте приносити зміни. Людські думки зараз більш схильні до пошуку мирного шляху, стомившися від безупинних загроз війни і протистоянь. Як тільки ви здолаєте одну проблему, то з'явиться інша і зокрема це – спадок попередніх дій темних сил. Вони все ще мають вплив, але він зменшується з часом і стає фрагментованим. Вони звичайно не розпоряджаються владою, яку вони мали раніше, але створили підземні бази, які дуже активні. Вони продовжуватимуть до тих пір, поки не вичерпаються їх фонди, оскільки "війна", очевидно, може бути експансивною авантюрою. Отже, не зневіряйтеся, оскільки майбутнє передбачуване і буде на місці зі змінами, які шикуються в чергу, щоб з’явитися.

Не буде повернення до того, як все було перед 2012, оскільки ви вже робите успіхи в нових вібраціях, які піднімають Людство. Попереду Золотий вік і не має значення на якій стороні вуалі ви знаходитеся. Вся Галактика рухається в область космосу, яка буде новою для вас. Вона буде найбільш бажаною і надасть вам можливість жити так, що ви будете задоволені життям настільки, що ви не можете уявити. Хоча ви не можете збагнути масштаб того, що відбувається, оскільки майбутнє розгортається і ви будете вражені і захоплені шляхом, який розстеляється перед вами. За відносно короткий час, життя стане невпізнанним в порівнянні із теперішнім і ви будете більш ніж задоволені ступенем підняття життя, яке ви випробуєте. Деякі духи чіплятимуться за те, з чим вони знайомі і не захочуть змінюватися, і це прийнятно, оскільки ви живете на вільній планеті.

Будьте упевнені, що хоча майбутнє заплановане для вас, але те, як ви досягнете його, знаходиться у ваших руках. Чим швидше ви колективно піднімете вгору ваші вібрації, тим швидше ви будете виходити із нижчих вібрацій і усієї негативності, яку вони несуть. Ви значно більше відповідальні за те, як все працює, ніж ви уявляєте. Тож заохочуйте кожного індивідуума концентруватися на Світлі, і не засмучуватися від того, що відбувається навколо вас. Дійсно, ваша присутність має дуже велике значення, ніж ви ймовірно думаєте, і коли ви об’єднуєтеся, то ваша сила зростає до значно вищого рівня. Отже ніколи не вважайте, що ваш вклад занадто маленький або неадекватний, оскільки ви володієте набагато більшою владою, ніж ви думаєте. Оскільки час лине, то ви помітите, наскільки більше всього ви можете досягти, працюючи зі Світлом.

Ви можете використати це в універсальній формі, або для індивідуумів, яким ви можете послати зцілення. Вам треба тільки знайти тихе місце для розслаблення і медитації, щоб підготувати себе до посилання лікувальних енергій. Це відбувається фактично автоматично, коли ви знаходитеся в люблячій і мирній ситуації і розділяєте такі почуття з іншими духами. Є класичний приклад Матері, яка утішає свою дитину, коли вона засмучена, показуючи їй свою любов. Слова мають владу і тому, чим швидше ви припините негативні висловлювання, тим швидше ви досягнете успіху у вашій еволюції. Тож будьте обережні в тому, чого ви бажаєте іншому духу, оскільки це має звичку повертатися до вас. Буде важко несподівано змінити напрям думок, коли ви надаєте енергію словам, які ви говорите, але знайте, що це крок уздовж шляху змін, який треба зробити.

Земля – єдина планета вільного вибору в Галактиці і це повинно змусити вас поставити питання, як ви можете жити в ситуації, де ви не маєте цього. Подивіться на це таким чином, що ви знаходитеся на шляху еволюції і рівень, на якому ви зараз, дозволяє вам вільний вибір шляху, щоби навчитися, як підняти свої вібрації. Коли ви досягаєте точки, де вашому его доведеться зайняти скромне положення замість акценту на собі, ви почнете почувати себе як частину цілого замість індивідуума. Досягнувши цієї точки, ви станете Єдиним як з Богом, так і з вашим Я. При вираженні любові до усіх духів без виключень, ви проживете своє життя відповідно і не матимете ніякої потреби чинити тиск на будь-який індивідуум. Ви не втрачаєте свою індивідуальність і продовжуєте еволюціонувати і досягати вищого рівня і кінець кінцем стаєте Галактичною Істотою.

Все, що вам треба, буде вашим завдяки вашій силі думки і ви йтимете новим шляхом, як вже зробили ваші предки плеядинці і зараз виховують вас, оскільки ви повертаєтеся до вищих вібрацій. Ви цілеспрямовано залишилися зробити ваш власний шлях з нижчих вібрацій, і проходячи маркерний 2012 рік, зробили важливе просування і змінили ситуацію. Вам буде надана допомога, коли це потрібно, отже звертайтеся до ваших наставників і навіть Галактичних друзів, коли необхідно, і допомога буде напохваті.

На початку цього нового циклу вас стримували нижчі вібрації і була надана допомога відповідно до вашого рівня розуміння. Проте, зараз ви вже почали піднімати свої вібрації і продовжуватиме робити так. Це дозволяє вам скористатися можливістю збільшити швидкість вашої еволюції і отримати більше допомоги ззовні. Дійсно, вам було надано допомоги більше ніж раніше, тому що зріс ваш рівень свідомості. Тих з вас, хто готовий отримати вище знання, не потрібно більше стримувати і ви отримаєте кожну можливість просувати себе набагато швидше, ніж раніше. Найбільш важливо те, щоб ви були об’єктивними і сприймали нову інформацію, яка може в чомусь відрізнятися від того, що ви раніше розуміли, як правду. Зрозумійте, що ваші теперішні рівні свідомості – межа, за якою вам може бути надана нова інформація. Очевидно в правильний час вам нададуть більше інформації, але уникайте перевантаження в будь-який момент часу.

Ви все ще маєте вільний вибір, але будь ласка забудьте старі вчення, оскільки вони добре відслужили свою мету в наданні вам дослідів, які вам були потрібні, щоб еволюціонувати з нижчого виміру. Важка праця, яку ви виконували, зараз завершується легшим циклом, в якому існуватиме тільки Світло. Нижчі енергії і все, що зв'язане з ними, зникатимуть і замість цього вас чекає славне майбутнє і ви станете майстром ваших власних енергій і будете використовувати їх для усіх ваших потреб. Ви можете прийняти великий кредит за те, що підняли себе з нижчих вібрацій і ви не повернетеся до них знову. Будьте обережні з думками, які ви посилаєте, гарантуючи, що вони є Світлом. Думайте з великим розмахом, оскільки ви створюєте свій вищий шлях, і знайте, що з плином часу не буде нічого, що не підвладне вашим творчим здібностям. У теперішній час мудро сконцентруватися на ваших позитивних баченнях майбутнього, оскільки Людство колективно проектуватиме свої бажання відносно того, що буде доречним для вас.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge