Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 2 березня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 2 березня 2018

Mike Quinsey

Дорогі Друзі

Ще раз я пересилаю цитати із повідомлення Крайона, оскільки я відчуваю, що кожен дух отримає вигоду. Вони дають ясні вказівки відносно того, як ви повинні наближатися до цього нового циклу, щоб повністю отримати вигоду з цього. Фактично, ви зараз звільнилися від уваги і втручання темних сил, тож міцно тримайте цю можливість обома руками з повною гарантією успіху.

Зважаючи на інформацію, яка зараз надходить із повідомлень Крайона, здається очевидним, що час від часу все більше одкровень будуть допомагати нашому прогресу, таким чином, що ми будемо знати набагато більше про себе і наші нові здібності. Деяка інформація, як наприклад наступна, я відчуваю наскільки вона життєво важлива, що так багато духів мають можливість щонайменше прочитати те, що, я вважаю, є головними моментами цього повідомлення. Очевидно, що починаючи з 2012, ми знаходимося повністю в новій парадигмі, яка дає нам свободу і "дозвіл", щоб прогресувати у безпрецедентному темпі без страху і з повною підтримкою сил Світла. Я упевнений, що найбільше духів вітатимуть можливість узяти їх майбутній прогрес в свої власні руки, знаючи все-таки, що їх наставники знаходяться все ще тут, якщо буде потрібна допомога. Зараз очевидно, що Новий Вік стартував і це стосується нас як індивідуумів, щоб контролювати наше майбутнє, оскільки ми визначаємо, в якому напрямі іти і вибираємо, що нам треба випробувати на нашому шляху до Вознесіння.

Щоб зробити легшим читання цитат, я змінив формулювання деяких незначних частин таким чином, що вони об’єднуються без втрати оригінального наміру або значення.


Цитати із повідомлення Крайона "Зупиніть старіння тіла"

“Іскри" дозволяють робити такі речі, які спонукають вас знаходити інформацію, яка приходить з інтуїцією. Нова парадигма не користується інструментами старої енергії і ви можете настроїтися на нову частоту і сказати "я дозволяю увійти новому". Ви починаєте розкривати таємницю, говорячи "я можу управляти своїм життям і мені не потрібні повноваження, щоб сказати "так" або "ні" до чого-небудь, або створювати свою реальність, яка повністю моя". Є злиття енергії, яке заспокоює. Скажіть "я вільний, я можу контролювати те, ким я є, і зупиняю старіння мого тіла, ми збираємося діяти по-іншому, і я контролюю себе". Ви нестаріючі і можете зупинити старіння зараз, говорячи з вашою клітинною структурою. Зрозумійте, що ви – бос і ви управляєте. Немає ніякої більшої сили на планеті, ніж свідомість Людства. Ви можете виключити свою карму, оскільки ви все контролюєте. Звільніться від її повністю, говорячи "я можу управляти моєю власною реальністю і відмовляюсь від моєї карми". Бог не помістив вас тут, щоб ви страждали, тож немає ніякої причини відновлювати стару енергію страждання взагалі, щоб рухатися вперед. Бог – це Любов, Бог усередині вас – страждання штучні. Ви запитуєте – чи коректно те, що ми повинні мало страждати, чи ні! і Імпринт скаже вам, і Вище Я скаже вам, що страждання будуть замінені радістю. Вони скажуть вам, що все це приходить із старої енергії. Скажіть "для мене більше немає страждання" і нехай ваша інтуїція скаже вам про це. Взагалі, немає ніякої причини створювати стару енергію страждання, щоб ви рухалися вперед як старий дух. Зробіть наголошення на цьому пункті "я виключаю свою карму і я контролюю, щоб ніяка карма більше не зашкодила старим духам". Ви починаєте розуміти, хто все контролює, ви і ваше Вище Я, тому що вас як ведуть Іскри, так і надають вам дозвіл і усвідомлення, щоб запустити зміну вашої реальності. Є ті, які говорять, що тільки Бог може зробити це, і я згоден. Богохульно говорити, що "Ви – Бог", проте сьогодні нова енергія збирається бути загальною мантрою старих духів, які говорять "усередині мене – шматок Творця, який вічний і за ким я слідую – Бог усередині, і це бездоганно і це усе, що я маю. Я управляю наміром прислухатися до цього голосу і я знаю, що дію в унісон з Творчим Джерелом, яке знаходиться у мене і говорить зі мною, і ось чому я не збираюся більше старіти, тому що я перемістив карму, і я контролюю себе".

Іскра Одкровення Сім'ї – Духовна Сім'я бездоганна і вічна, чого нема у вашій біологічній сім'ї. Я хочу, щоб ви встали і знайшли це, тому що це змінить ваше життя, залагодить розбіжності, це створить доброзичливість у вашому контролі вашого власного життя, тому що ви маєте сім'ю, яка знає вас і любить вас, і теж слідує за Творчим Джерелом усередині і ви зможете подивитися на цього члена сім'ї і побачити Бога усередині його і визнати, що це ви. Ця сім'я і якщо вам пощастило мати це у біологічній сім'ї, то вам так таланить і це не випадково, що вони прийшли сюди для цього, оскільки вони знали, що їх матір або їх батько, або сестри і брати мають щось і вони мали мотив прийти і знайти це у васі тут, де ви проживаєте. Старі духи не обов'язково приходять із старими духами. Ви починаєте брати на себе відповідальність за Світло і готові рухатися вперед і викрешувати Світло із Іскри, і знати, що воно може управляти усім навколо вас. Скажіть "Дорога Акаші, дорогий Вищий Я, дорогий Імпринт, дорога Матеріальна Структура слухайте, нема ніякого страху від просвітлення мене тому, що зараз я знаходжуся в енергії, яка підтримує мене замість енергії, яка була проти мене, страх належить старій енергії, а не цій енергії. – Я вільний".

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ КРАЙОНА.


Спасибі за те, що знайшли час прочитати ці цитати і звичайно повне повідомлення розширить деякі аспекти. У будь-який час я завжди додаю до мого особистого списку самі кращі повідомлення Крайона, то будь-ласка запрошуйте копію. Крайон – плодовитий промовець через Лі Керролл, і поки продовжується його подорож, то важко зберігати велику кількість повідомлень, що приходять від нього.

Знайте, що відколи ми пройшли маркер 2012, то ми фактично помістили майбутнє в наші власні руки, і ми все більше говоримо не лише про те, як ми прогресуємо, але і про те, як швидко це відбувається. Альянс Сфери вже розташувався в нашій Сонячній Системі і зараз наближається навіть ближче і безпосередньо спостерігає за нашим прогресом. Вони гарантують, що підтримають вибір, які ми робимо, і не дозволятимуть іншим групам або об'єктам втручатися або змінювати результат подій. Ми маємо золоту можливість встановити майбутнє тим шляхом, який прийнятний для нас і, який би виконував наші власні бажання.

Безсумнівно, на Землі починають відбуватися головні зміни, і ми побачимо, що вони позитивні і бажані. Нові енергії принесуть зміни, які не можна відвернути і вони візьмуть нас в "Землю Обітовану"

Це повідомлення надійшло головним чином від мого Вищого Я і я залишаю вас з любов'ю і благословеннями.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge