Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Повідомлення від Майка Куінсі – 22 грудня 2017


Повідомлення від Майка Куінсі – 22 грудня 2017

Mike Quinsey

Я подумав, що було б добре закінчити рік власним повідомленням. Я відчуваю, що життєво важливо, що дух, який знає, що все гаразд на шляху до належної підготівки до Вознесіння, має знати про деякі зміни, які відбуваються зараз, або очікуються в недалекому майбутньому.

Після 21.12.2012 багато людей почувають себе розчарованими із-за того, що не сталася очевидна подія, не сталося великого розголошування, яке зруйнувало високі очікування вірогідної земної події. Наскільки мені відомо, більшість людей чекало або відчути, або узнати про деяку визначну зміну, але були розчаровані, щонайменше не відчули, що щось фактично мало місце. Що з того, що вони не знали, що знаходяться на перехресті, і залежно від того, чи сильними були вібрації Світла, достатньо визначити так чи інакше, що призначено Людству, щоб не затримуватися на їх існуючому шляху. Якщо б вони залишилися на цьому шляху, то ймовірно, були б приречені до анігіляції і навіть деструкції Землі. Проте, всупереч багатьом очікуванням, що тільки 0.5- 1% людей потрібен мир на Землі, він був досягнутий безпосередньо людьми. Плани майбутнього вказували, що альтернативний шлях вищих вібрацій приведе безпосередньо до Вознесіння, і та ж нова енергія засіяла Близький Схід за мир між людьми. Отже добре зробили ті з вас, хто був стійким і налагодженим успішно підняти свої вібрації, і змогли це зробити.

Питання, яке негайно з'являється – чому різні джерела Світла не пояснили точно, що було важливе в кінці циклу, і, ймовірно, трапиться. Хоча деякі джерела чекали Армагедону відповідно до старих пророцтв, інші відчували, що відбувається деяка форма підняття і навіть відбувається Підйом. Здається, що відповідь є, що ми самі створили свій власний шлях, без будь-якого впливу або допомоги із зовнішніх джерел. Це означає, що під незначним керівництвом, але без прямої допомоги, Людство досягло в п'ятій спробі того, що було не в змозі зробити в більш ранніх Сонячних Циклах. Тепер, коли ми перетнули маркер 2012, ми повинні створити свій шлях без будь-якого прикріплення будь-кого до старих енергій, які більше не релевантні. Ми ввели повністю новий період, який нестиме Істот Світла вперед і вперед до можливого завершення як Галактичних Істот.

Через Крайона із Магнітної Служби ми дізналися, що новий цикл не має ніяких зв'язків із старими енергіями і що ми повинні забути їх, і повністю зосередитися на використанні нових енергій, щоб створити свій шлях до Вознесіння. Плани на майбутнє від різних джерел пропонують, що це станеться на протязі від 8 до 16 років, отже в усякому разі, це відбудеться для більшості за їхньої тривалості життя. Майте на увазі, що багато чого було зроблено, щоб підготувати Людство до Вознесіння. В цю систему внесена зоряна Акаші і новий зразок поглядів на Бога і на мир. Ви станете новими Людьми цієї планети. Багато винаходів чекають оприлюднення, що повністю змінить ваш спосіб життя, і планета швидко очистить сама себе. Чисті моря, відсутність забруднення на землі або у відкритому морі, достаток в природі, самодостатність, ймовірно вільна енергія, і задоволення від можливості вільно подорожувати по всьому світу. Коли вже розпочнуться зміни і вони очевидно не далеко, то із збільшенням швидкості часу, здається, вони прибувають і проходять дуже швидко.

Деякі духи запитують, як їм узнати, чи готові вони узяти участь в Вознесінні і досягти успіху. Звичайно, все в їх власних руках і пройшовши так далеко, немає ніякої причини, чому вони не будуть здатні пройти все до кінця. Це тема – зберігання фокусування на вашій меті, і не стояти осторонь будь-яких інших подій. Проста відповідь, яка була згадана у більш ранніх повідомленнях – прожити ваше життя, як життя, яке здатне ставитися до усіх життєвих форм з Універсальною Любов'ю. Ймовірно, що так важко прожити, але як і у всьому, ви можете тільки спробувати завжди робити краще, тож ви будете майже упевнені в успіху. Майте на увазі, що одного разу ступивши на шлях до Вознесіння, ви попереджаєте ваших наставників, які потім можуть допомогти вам на вашому шляху. Будьте упевнені, що багато хто бажає вам успіху і ніхто не хоче, щоб ви потерпіли невдачу, і з вашою рішучістю, ви гарантовано досягнете успіху.

Очевидно, що у вас ще дуже довгий шлях, але оскільки вібрації піднімаються вгору, то негативні вібрації втрачають свою владу, щоб вплинути на вас і відвернути вас від вашого шляху. Кінець кінцем вібрації будуть настільки високими, що негативні вібрації не матимуть ніякої влади взагалі, щоб заважати вашому прогресу. Фактично вони будуть не в змозі продовжувати перебування у них і знайдуть себе на лінії іншого часу, який задовольнить їх рівень діяльності. Отже, це тільки тема часу перед тим, як відбудуться деякі головні зміни, які принесуть вигоду усім зі Світла і Любові.

Імпринт (вищий рівень накопиченої свідомості) – частина людської свідомості, невидима сила, відповідальна за ваше Кмітливе Тіло, Імпринт підтримує ваше життя. Він завжди підтримує зв’язок і знає, що ви хочете зробити. Це справді езотеричний центральний контроль і він завжди на зв’язку. Це – головна директива, яка дозволяє відбуватися пробудженню, для духовного усвідомлення і духовного виживання. Імпринт – кмітливий і розумний і управляє інформацією у ваших стволових клітинах. Не один орган відповідальний за Імпринт, це – мудре тіло. Він відповідає за акупунктуру. Надалі ви вірогідніше всього дізнаєтеся більше про важливість Імпринту, який зазвичай програмується для Духовного Я і виживання і який доводиться депрограмувати стосовно смерті. Ваша система вимагає "смерті" – короткої тривалості життя, але ви зараз пройшли маркер і настав час, щоб ви повторно відкалібрували ваш Імпринт. Ви можете зупинити процес старіння, повідомляючи вашому Імпринту, що вам не доведеться померти. Отже, депрограмування установлює систему команд Імпринту, і говорить з ним по-дружньому в реальному часі. Імпринт зробить те, що ви говорите йому, якщо він побачить, що в цьому духовну логіку. Імпринт знає всі ваші минулі життя. Вам доведеться перепрограмувати Імпринт тепер, коли закінчилася стара парадигма, отже припинити вашу карму. Зараз, немає ніякої причини, чому ви не повинні пройти весь шлях до Вознесіння без потреби в повторному народженні. Імпринт контролює вашу біологію і знає всі ваші минулі життя. Це – регулятор того, що вам треба, і він з'єднується з Вищим Я, а також Записами Акаші.

Багато з того, на що я посилався є у повідомленнях Крайона і я вдячний за можливість донести цю інформацію до вас. Ви можете звичайно отримати більше інформації по цих темах із багатьох відеоповідомлень в Інтернеті, і я можу скласти список деяких з них для інформації, якщо вам це потрібно.

Я бажаю вам усім великого Нового Року і багато щастя, і спеціальна подяка нашій великій команді працівників Світла, хто невпинно поширює повідомлення.


Моє наступне повідомлення буде 5 січня 2018.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge