Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 15 грудня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 15 грудня 2017

Mike Quinsey

Здається, що час все ще більше прискорюється в завершальні дні 2017 року. Як передбачалося, сезони поступово змішуються, але зрештою все вирівняється і, ймовірно, вам сподобається. Тим часом можуть скластися обставини, які будуть впливати на тваринний світ, але це не наразиться на ніяку реальну небезпеку, оскільки вони можуть переміститися у нові області. Їх запаси продовольства – це інша справа, і там, де вони будуть вичерпані, це може змусити їх знайти альтернативні джерела. Людство здатне дати раду змінам, але на довершення до відмінностей між націями, які доведеться ще врегулювати, є проблеми, вирішення яких займе деякий час. Зрозумійте, що в основному ви відповідальні за умови, які привели до деяких труднощів. Людина не розуміє, як її дії впливають на усе. Все, що створює негативні енергії, незмінно створює страх і відповідно знижує вищі вібрації.

Проте, повільно але безсумнівно ті, хто генерує стільки негативності втрачають свою владу, оскільки все більше і більше людей повертаються до Світла. У цьому сенсі битва вже виграна і темні сили продовжуватимуть ізолювати. Проте, щоб відновити суспільство, засноване на любові, потрібен час, і це починається відбуватися по всьому світу і Світло швидко зростає. Ідея розв’язування воєн з будь-яких причин стає неприйнятною і Людству доведеться ще багато чого сказати в протистоянні цьому, незважаючи на той факт, що вищі сили заявили, що вони не дозволять розв’язати ще одну ядерну війну на Землі. Також тих, хто шукає світовий мир, стає все більше і до їх потужного голосу прислухаються. В результаті непохитні підбурювачі війни і військова промисловість стурбовані, оскільки їх вигідний бізнес і дохід від війни – під загрозою. Їх дні полічені, оскільки будь-яка потенційна війна буде відвернена, і більші сили, ніж наші гарантують це.

З якої б причини ви не святкували б кінець цього місяця, це – також кінець року і прихід Нового Року, який святкується у всьому світі. Людство піднімається, і багато релігій візьмуть участь в урочистих служіннях з нагоди очікуваної події. Світло, яке поступає, має великий лікувальний ефект і в цьому Новому Віці воно закріпиться на Землі. Вібрації також піднімаються тими з вас, хто має традицію створення новорічних планів і має багато чого придбати в результаті світових святкувань. Завжди є причина подякувати тим Істотам, які живуть у вищих вимірах, оскільки вони спостерігають за вашим прогресом і направляють Людство, тому що вони знають план вашого майбутнього підняття. Також, є навіть більше розвинених Істот, які розуміють вашу майбутню еволюцію як Галактичних Істот і спостерігають за вашим розвитком. Оскільки час лине, то їх присутність буде навіть ще більш важливішою, оскільки вони грають велику роль у вашій еволюції.

Подібно до Людства, Рідна Земля також чекає з нетерпінням підняття вібрацій, і має можливість очистити планету від того, що псувало її в багатьох відношеннях. Вона в усякому разі періодично очищає океани, які інакше б стали стоячими і це дозволить усьому природному морському життю повернутися до нормального стану. В майбутньому людство поважатиме усі життєві форми і візьме участь в їх збільшенні і допоможе підтримувати такі області, як наприклад коралові рифи, які підтримують життя стількох морських мешканців. Людство почне розуміти свою відповідальність, поважати і жити в ладу з усіма, чи на суші чи у відкритому морі. Ваша Земля – одна з найпрекрасніших планет в космосі і була засіяна, щоб бути коштовним каменем в небесному склепінні. Вона поновить свою славу і красу і людство відплатить Рідній Землі, допомагаючи відновити те, що було знищено. Оскільки вібрації піднімаються, то ви повинні поступово побачити вигоду у використанні відновлюваних природних ресурсів, і знову бачитиме Землю як Сад Едему в усьому його блиску і красі. Із-за зростаючих вібрацій ви почнете переконуватися, що ваші думки мають більшу силу, ніж раніше і ви розумітимете, що ви повинні тримати їх чистими і позитивними.

В майбутньому – стільки всього очікує вас і ми розказуємо вам тільки про те, що піднімає вас вгору, оскільки попередній цикл був наповнений негативністю і перспектива світового миру здавалася недосяжною. З приходом Нового Віку усе змінилося і ви можете зараз створити своє власне майбутнє і насолодитися повним миром. Проте, щоб зробити це, вам треба ігнорувати те, що відбувається навколо вас, оскільки багато чого все ще має відношення до минулого циклу і не може залишатися довго в нинішньому. Проблема залишиться доти, поки деякі люди будуть чіплятися за старі шляхи, але з часом вони зрозуміють, що це марно. Чим швидше врегулюються багато вигідних змін, тим швидше вони насолодяться ними. Сприятливі вісті, – що все-таки вам доведеться створити свій власний шлях вперед, і ви все ще направляєтеся таким чином, щоб не було втрачено часу в створенні нового суспільства. Ми згадували раніше, що є розділення шляхів, і це можливо тому, що є більш ніж одна Земля. Розділення приходить, тому що з Вознесінням створюється інша часова лінія.

Деякі можуть запитати, чому надається стільки інформації, коли фактичні події ще далеко. Це просто тому, що ви маєте бути більше прогресивними напоготів Вознесіння, але відколи новий цикл був створений, вам треба знати, яким чином ви можете розпочати підготовку до цього часу. Те, що ви робите зараз, зрештою впливатиме на ваше майбутнє, і вам треба знати, що попереду і яким чином ви можете це спланувати. Ви маєте право насолоджуватися своїм успіхом після проходження через багато Віків без досягнення цього, і там, де, як вам здавалося, ви дуже багато працювали поодинці, ви отримували допомогу на кожному кроці. Вам говорили, що останній період перед Вознесінням, буде ідеальним часом, щоб ви були представлені вашим Галактичним друзям, які горять бажанням познайомитися з вами. Досі їм доводилося залишатися в тіні, щоб не впливати на вас, оскільки ви повинні самі приймати рішення, які визначають, як відбуватиметься ваша еволюція. Проте, це не заважає вам просити допомоги, коли вона вам потрібна.

Ми не відносимося до часу так, як ви, оскільки усе знаходиться в “зараз”, і в нашому “розвиненому тілі” ми можемо, якщо ми бажаємо, подорожувати до будь-якого періоду часу, це означає, що час як такий стає недоречним і несуттєвим. Ми можемо також ввести майбутню лінію часу і побачити потенціал впродовж цього періоду. Отже, почасти нам важко встановлювати зв'язок з часом, як вам, і тому взагалі ми неохоче надаємо дати в передбаченні важливої події. Проте, ми робимо все, але треба також пам'ятати, що час дуже мінливий, і все завжди змінюється залежно від сили думки, що приходить від вас. Отже усвідомте те, чого ви бажаєте, і що воно не вміщує негативу, оскільки це може ударити рикошетом по вас.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge