Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 15 листопада 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 15 листопада 2019

Mike Quinsey

Тактика вижидання деякої вказівки на рух у напрямку до позитивних змін скоро закінчиться після головних політичних змін в США. Вони будуть неминучими і повномасштабними, і будуть першими кроками до політичної свободи. Бо занадто довго результати виборів "влаштовували" Ілюмінати, і тільки прорахунок, наприклад, коли здавалося, що вибрана ними Хіларі Клінтон буде оголошена переможцем, пішло не так, як треба. Вони були недбалі і інші скористалися ситуацією, що дозволило Трампу стати Президентом. Його термін, можливо, доведеться закінчити, що дозволить уперше призначити того, хто працюватиме на благо усього Людства. Ви знаєте мало або зовсім не знаєте того, що відбувається за кулісами, але це не несподівано, що ваша найсильніша і найпопулярніша партія загалом виходить переможцем виборів.

Дуже потрібна рішуча і чесна політика, щоб гарантувати, що ви отримуєте правильних людей з правильним талантом, досвідом і здатністю здійснювати свої завдання. Є вислів, що ви тільки отримуєте те, на що ви заслуговуєте, але це більше стосується того, що ви притягуєте до себе. Це стосується всього навкруги і ваших думок, які являються істинним магнітом. Ось чому ми часто говорили вам, щоб ви охороняли свої думки, коли виражаєте бажання отримати певний результат у вашому житті, тож ми просимо вас знову завжди думати позитивно. Спочатку вам може бути важко, але це стане легше з часом і практикою. По суті, це просто треба підставити другу щоку, але бути напоготові і готовими вийти із важких ситуацій. І мови не було про те, що ви боягуз, ви просто не хочете потрапити в неприємне становище, яке змусить понизити ваші власні вібрації.

Зрозумійте, що ви повільно, але безсумнівно підвищуєте свої вібрації, і оскільки ви це робите, то ви переконуєтеся, що все легше управляти своїми почуттями і реакціями. Ви також відчуватимете себе добре і розумітимете, як виснажливо може бути тоді, коли ви втрачаєте контроль над вашими емоціями. Вірите ви в це, чи ні, але підтримкою високих вібрацій ви також істотно продовжуєте тривалість свого життя. Очікується, що ви не виправите світ, але ваша присутність буде впливати. Досі існує багато небезпек, оскільки ви рухаєтеся вперед і досягнувши таких хороших успіхів, поступово переконаєтеся, що стає легше утримувати контроль.

Нині, по всьому світу відбувається так багато змін і вони далекосяжні. Очевидно, що старі традиційні способи детально вивчаються і у більшості випадків це люди вивели їх для загального огляду. Багато чого змінилося за ці роки і те, що було прийнятне раніше більше не придатне обслуговувати мету, для якої воно було введене. Багато хто дивиться вперед і знає, як можна вдосконалити невідкладні зміни. Старі звички живучі і є небажання декого відмовлятися від того, до чого вони звикли.

Проте, коли стане очевидним, що нові ідеї і винаходи піднімають якість життя, то заперечення скоро зникнуть. Мало кому подобаються зміни, які переміщають їх із зони комфорту, але коли вони повністю зрозуміють, що саме вони отримають вигоду, то зміни досягнуть успіху. Ваш традиційний спосіб мислення і норми поведінки швидко зміняться і часто це тільки фінансування перешкоджає прогресу. В результаті підйому Людства, люди все більше будуть об'єднуватися, і в результаті будуть більше співпрацювати, що зніме напругу і недовіру, яка часто перешкоджала об’єднанню. Будьте упевнені, що в майбутньому ви зрозумієте вигоди від роботи на благо усіх людей, замість бачення себе як окремого індивідуума.

Нині світ знаходиться в занадто великому сум'ятті і багато допомоги, яка чекає, не може бути надана вам. Підхід "кожен сам за себе" доведеться змінити і як тільки ви побачите, що працюючи разом ви досягаєте значно більшого, то в той же час рівень життя поліпшиться. Ви всі Єдині і люди з нижчими вібраціями знають, що це вірно і мають безупинно тримати вас в постійному стані війни і безладу. Наслідок цього є те, що вас експлуатували і примушували конфліктувати багато, багато років. Також фінансові витрати тільки забрали гроші з вас, які могли витрачатися на підвищення якості вашого життя. Звичайно, зараз це знаходиться в процесі зміни, коли війни між країнами припинилися. Не менше важлива і вартість людського життя, викликаного деструкцією і отруєнням Землі.

Проте, незважаючи на сумні історії, які може розказати Рідна Земля, всюди є маленькі групи, які сформували люди з духовними цінностями і розумінням, пройшовши свій власний шлях і сприяючи забезпеченню миру на Землі. Це природно для тих, хто має істинну любов до інших духів, що випробовують свій власний життєвий план. Ці групи – основа для великого суспільства, яке скоро почне утворюватися і дійсно воно охопить інших людей, незважаючи на колір або віросповідання, визнаючи Єдність усіх духів. Зрозумійте, що усі в цій подорожі, яка стартувала тисячоліття тому, випробували так багато різних життів і стали набагато мудріші на користь всім. Очевидно, що ваша пам'ять про них заблокована, щоб вони не перешкоджали вашим випробуванням.

Зараз ви повинні починати розуміти те, що ви набагато більші, ніж ви змогли б уявити і при поверненні до вищих царств, ви узнаєте більше про ваше істинне походження. Ви говорите про небеса на Землі і це стане вашою реальністю, як тільки ви повернетеся до них. Проте, ви маєте бути очевидно готові в істинному сенсі до Універсальної Любові до усіх життєвих форм. Немає ніякої причини, чому ви не маєте бути успішними за умови, що ви навчилися управляти своїм его, то дійсно немає ніякої необхідності в ньому. Подивіться, як довго ви можете залишатися без впливу вашого его і ви можете здивуватися, як легко це робити. Люди часто мають схильність неправильно тлумачити зауваження, які роблять їм і легко ображаються.

Ви не прийшли на Землю, щоб стати нікчемною людиною, попри те, що деякі духи проявляють мало інтересу до їх власного розвитку. Навіть якщо ви не підозрюєте про справжню мету життя відповідно до вашого життєвого плану, то ваші наставники знають і імплементують його для вас. Як ми згадували раніше, ситуації створюються для вас таким чином, що ви випробовуєте їх згідно з вашим життєвим планом. В той же час ви отримуєте допомогу, щоб досягти успіху, але звичайно ви маєте вільний вибір, щоб вибрати будь-який шлях. Очевидно, вам радять краще усього йти в одному напрямі, хоча пропущені можливості звичайно з’являться знову, врешті-решт всі життєві випробування створені для вашої еволюції.

Все більше людей починають пробуджуватися до їх духовного Я і тільки замість служіння собі, відчувають спонукання допомогти іншим, і немає ніякого сумніву, що бажані зміни починають поширюватися. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Березень 30 2020 | Contact | Add to Favorites