Home > > Майк Куінсі – 22 травня 2020

Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 22 травня 2020

Mike Quinsey

Ваші випробування після 2012 року, який був кінцем останнього віку, ясно показали, що ви проходите через зміни і отже можете звільнитися від старого, яке не служить ніякій подальшій меті. Ви знаходитеся в процесі змін, які приведуть вас до наступної фази вашої еволюції. Очевидно, що коли закінчується один цикл, то починається інший, отже необхідно зробити деяке прибирання, щоб підготувати себе до наступного етапу вашої еволюції. Тим паче він відділить "зерно від полови" таким чином, що кожен зможе продовжувати йти визначеним шляхом, який дозволить подальший розвиток до рівня, який дасть вам можливості випробувати наступну стадію, необхідну для того, щоб у подальшому розширити вашу свідомість.

Майбутнє встановлене, щоб гарантувати, що ви продовжуєте свою еволюцію, випробувавши багато життів в глибинах нижчих вібрацій, які були вашим пеклом на Землі. Деякі духи були захоплені ними настільки, що були не в змозі витягнути себе з них, поки інші повторно прийняли дані їм виклики і змогли вижити. У Всесвіті свобідної волі вам дозволяється вибирати свої випробування, хоча ви дотримуєтеся належної поради, даної тими, хто вже досяг високого рівня свідомості.

Зрозумійте, що ви добровільно запропонували випробувати нижчі вібрації і повністю обізнані про те, що ви по суті взяли відповідальність на себе, хоча допомога завжди була поряд. Вас притягувало те, що якщо ви досягнете успіху, то ви зможете просунутися вперед набагато швидше і стати сильнішими. Отже з великим захопленням ми аплодуємо вашому досягненню і тримаємося осторонь, щоб вітати вас у вищих вимірах. Це може здаватися передчасним, зважаючи на той факт, що вам все ще треба пройти деякий шлях, але ви завершили важку частину і зараз піднімаєтеся до нового рівня, де ви випробуєте Великий Сонячний Спалах Світла від Сонця, який негайно підніме вас до нової Землі – це буде ваше Вознесіння.

Ви, можливо, не розумієте, який вам надано привілей, що ви знаходитеся на Землі у поточний момент Вознесіння і це може вважатися, як захоплюючий момент у вашому житті. Чи можете ви уявити задоволення, коли ви відчуватимете, що врешті-решт ви досягли успіху і попереду у вас є багато можливостей вибрати ваші наступні найбільше збуджуючі випробування в межах царств Світла. Вам більше не доведеться жити як раніше, адже замість цього ви матимете абсолютну свободу передбачити себе через силу вашої думки. Друзі і сім'я будуть далеко, але контакт дуже легко встановити через силу думки.

Нам подобається, що ви піднімаєтеся вгору із-за наданого вам проблиску у ваше майбутнє, як вознесеним істотам і ми можемо повністю оцінити, через що ви пройшли, щоб довести вашу силу і присвячення Світлу. Це буде дуже природно, що коли ви вознесетеся, то на деякій стадії також охоче допоможете іншим на їх шляху. Ви матимете багато друзів і навіть сім'ю, яка слідуватиме по ваших стопах, і зрозуміло, що ви захотіли б допомогти їм і ви матимете цю можливість.

Зараз людство має час, щоб пройти через період самоаналізу, оскільки стало очевидним, що старий уклад життя виявився не адекватним або безкорисним для тих, хто бажає підготуватися до Вознесіння. Вищі вібрації вже виявляють все краще у багатьох людей і є більше співчуття до тих духів, які ледве можуть існувати в своєму конкретному середовищі. Нерівності між різними групами очевидно все ще мають бути, але фактично ви усі Одне Ціле. Хоча було б правильно сказати, що багато хто вибрав свою власну долю і немає ніякої причини, чому їм не треба дати право жити щасливим і повноцінним життям.

Життя на Землі змогло б бути чудовим і щасливим досвідом, але темні сили вважали, що до певної міри їм краще свідомо притримувати винаходи і впроваджувати їх виключно для себе. Мешканці на поверхні Землі були під контролем Ілюмінатів еони часу, але на щастя влада Альянсу по суті зросла і вони стали домінуючою силою. Вони зобов'язалися зламати вплив темних сил і вже багатьох помістили за грати. Кінець кінцем нічого й говорити, що Людство узнає про те, як воно було ув’язнене у "відкритій в'язниці" так довго і сприймало це як нормальне становище. Це далеко від правди і разом з доброзичливими космічними істотами, які чекають можливості представити себе і принести зміни, які допоможуть вам рухатися в Новий Вік.

Дорогі, ви виділяєтеся на Землі подібно до маяків Світла і навряд чи розумієте, як багато хто з вас підняв інших через свою присутність. Ви випромінюєте енергію, яка заспокоює і підбадьорює тих, хто вплутався в нижчі енергії через їх низьку якість життя. Будьте упевнені, що їх не карають, але їм потрібний досвід на такому рівні, щоб зрозуміти правду. Вони, у свою чергу, дають іншим можливість показати своє співчуття до їх становища і допомогти в деякому сенсі, щоб показати свою любов і світло до тих, кого вважали меншими істотами.

Ви живете в ілюзії, яка стала вашою реальністю, ось тому вона далека від вашого істинного Я. Ви живете уявним життям, попри те, що воно встановлено таким чином, що ви можете навчитися і еволюціонувати. Ваше істинне Я – ваше Божественне Я, яке залишається на іншій стороні вуалі, але бачить ваше життя на Землі. Це джерело вашого існування і вашого теперішнього Божественного Я, вічного життя і якому доводиться багато допомагати вам, щоб завершити ваш життєвий план. Багато хто вибрав свою власну долю і немає ніякої причини, чому їм не треба дати право зробити так і жити щасливим і успішним життям.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |