Home > > Майк Куінсі – 1 травня 2020

Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 1 травня 2020

Mike Quinsey

Життя триває незважаючи на те, що відбувається у світі, але зрештою на нього не може не впливати те, що часи швидко змінюються. Стало очевидним, що ви швидко переміщаєтеся в нову еру і вам доведеться багато надолужити, що свідомо тримали в стороні від вас. Темні сили довго перешкоджали вам отримати користь від досягнень, які були зроблені завдяки вільній енергії. Проте, їх не можуть утримувати невизначено і теперішній час – ідеальний час, щоб розповісти докладно. Багато чого знаходиться в стані забуття і ситуація закликає, щоб терміново вивільнити усі вигоди для людства. Із-за поточного стану у світі ви знаходитеся в стані більш-менш бездіяльності, і виявляється, що це ідеальний час, щоб розмірковувати над тим, чого ви хочете від життя і куди ви прямуєте. Старі шляхи не можна законсервувати назавжди і має бути свіжий підхід до того, що ви хочете від життя замість режиму, який узурпує ваш вільний вибір. Рак зашкоджував життю багатьох людей впродовж багатьох років і все ще ліки притримуються тими, хто зацікавлений зберігати статус-кво.

Люди стають обізнанішими про їх потенційну силу, щоб сталися зміни, які підтримають і посилять їх владу, щоб укласти кращу угоду для Людства. Велике багатство у світі знаходиться в руках маленької меншості, яка придбала посади у владі, щоб управляти населенням і тримати їх в неуцтві. Це не може тривати довго і вже відбуваються рухи, щоб усунути тих, хто стоїть в шляху прогресу. Це, так би мовити "впаде з неба " і буде зустрінуте як потрясіння, або несподіванка. Зрозумійте, що більшість людей блаженно не підозрюють того, до якого ступеня контролюється їх життя, що Земля – в'язниця під відкритим небом. Проте, є сприятливі вісті, що Сили Світла в цей час викорінюють активних прибічників темних сил.

Не усе фатум і морок, і велика "армія" працівників Світла прокладають шлях, що повернути вам свободу визначати свій власний шлях еволюції. Як ви знаєте зараз, ви маєте свободу вибору, відносно шляху, яким ви слідуєте, але також ви очевидно відповідальні і за результат. Ви притягатимете осіб з подібною вібрацією, хто заохочуватиме вас продовжувати прогрес. Проте, їм допомагає Світло бути позитивними і спрямовує до успіху, поки особи на негативному шляху втягуються все глибше в нижчі вібрації. Тому, вибравши свій шлях, ви взяли на себе зобов'язання йти цим курсом, яке триматиме вас на ньому.

Ви знаходите в ситуації, в якій піднімаються багато питань про мету життя, але треба також пам'ятати, що ви маєте вічне життя. Це означає, що з метою вашої еволюції ви проживаєте багато життів і отже ви – не тільки ваше тіло. Поясню далі, що ваш дух – це реальний ви, хто інкарнується періодично для отримання подальшого досвіду, отже ви природно народжуєтеся у нових батьків, вибраних таким чином, що вони можуть дати вам вид досвіду, який вам потрібний, щоб продовжувати еволюцію. У період, коли ви знаходитеся поза втіленням на Землі і у вищих вібраціях, ви маєте ефірне тіло, яке є прекраснішою і молодшою версія тіла, яке ви мали раніше, і воно вільне від будь-якої хвороби або тілесних проблем, які ви могли мати раніше.

Ви, можливо, зрозуміли, що, коли приходить час повернення на Землю, щоб набути подальший досвід, який надав би вам можливість продовжити еволюцію, то ваших наступних батьків вибирають так, щоб вони краще усього відповідали вашому життєвому плану. Ви можете мати деякий вибір в таких питаннях, хоча іноді це влаштовує вас. Навіть цілі сім'ї можуть інкарнуватися разом, але не обов'язково точно в тих же ролях. Тому ви маєте конкретний життєвий план, про який очевидно знають ваші наставники і допомагають вам слідувати йому. Проте, з вільним вибором, ви можете піти проти нього, і в цьому випадку вони зроблять все, щоб заохочувати вас повернулися назад до цього плану, але не примусовими засобами.

Якщо ви подумаєте про ці домовленості, то ви зрозумієте, що між втіленнями ви очевидно зустрічатимете інших членів сім'ї і також друзів в їх "молодших" ефірних тілах. Проте, силою думки можна "надіти" старішу версію вашого тіла, якщо це потрібно. Майте на увазі, що дух бере тільки те, з чим може упоратися, і може здаватися, що деяким життям бракує будь-яких реальних дій, але будьте упевненими, що випробування організовані так, щоб допомогти вам еволюціонувати. Як ви можете уявити, деякі життя повні дій, але це цілком буде погоджено заздалегідь.

Розуміння реальності життя після смерті може здолати стільки печалей і горя, які зазвичай слідують за смертю друга або члена сім’ї. Іноді вам може здаватися, що у сні ви зустрічаєтеся з покійником, і це здається реальністю, тому що це фактично так, хоча мало духів зберігають такі спогади в стані пробудження. Це не незвично для духу, щоб дуже наблизитися до вас і це цілком реально, і їх дійсно цікавить ваш духовний розвиток. Проте Духовні Закони охоплюють такі події і духу не дозволяється заважати вашому добровільному вибору.

Вузловий пункт будь-якого життя полягає в тому, що включена карма, яка грає велику роль у вашому становленні, тому що підключаються інші духи і навіть члени вашої власної сім'ї. Події влаштовані так, що дозволяють вам "внести ясність" і будемо надіятися, що ви отримаєте справжню відповідь. Якщо ви цього не зробите, то події повернуться знову, хоча не обов'язково в тій же тривалості життя, тож будьте обережними і завжди пробуйте уникати протиставлення. Допоможіть іншим там, де ви можете і знайте, що "подібне притягує подібне" і це стосується як добрих так і негативних дій. Фактично, вам не сходить з рук ніякий гріх, оскільки він повернеться до вас, навіть у майбутньому житті. Проте, відколи ви знаходитеся в межах видимості Вознесіння, то очевидно більшість з вас випробує крайні часи.

Життя було важким і безкомпромісним в період, в якому ви знаходитеся, але коли вібрації досягнуть вищого рівня, який необхідний для Вознесіння, то все зміниться на краще і буде мир і гармонія у усьому.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |