Home > > Майк Куінсі – 15 травня 2020

Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 15 травня 2020

Mike Quinsey

Ви починаєте видужувати від коронавірусу і більшість країн випробовують тренд, який дозволить послабити обмеження, які ви випробовуєте. У багатьох відношеннях це був дорогий експеримент, не в останню чергу він ударив по багатьом бізнес-структурам, які страждають від закриття. Ви зустрілися віч-на-віч з недоліками, які показала бізнесова модель і яка управляє життям багатьох людей. Ви вже зрозуміли, як світова економіка значною мірою управлялася і маніпулювала банками, і виявилося, що вашу грошову систему свідомо піддавали злетам і падінню для їх вигоди.

Без сумніву, багато людей працюють над тим, щоб паперові банкноти зникли. Повернеться золотий стандарт, який стане системою мір нової економіки, заснованої на реальних грошах, які мають реальну цінність. Ви матимете достатньо часу, щоб ввести необхідні зміни, які гарантуватимуть, що не буде ніякого повернення до старого зниклого шляху функціонування ваших країн. Вже відбуваються рухи, щоб гарантувати, що не може бути повернення до старих шляхів, які не можуть перемістити вас вперед.

З продовженням підйому вібрацій і поступового зростання вашого рівня свідомості, ви матимете менше і менше негативності зв'язаної із старістю. Ви знаходитеся на висхідній кривій і переміщаєтеся на новий рівень, який поступово стає вільним від негативності. Нехтуйте тими, хто відмовляється підняти себе, оскільки вони створюють свій власний шлях до майбутнього. Благословіть їх і рухайтеся далі, оскільки вони не запропонують вам нічого корисного, оскільки це їх шлях, а не ваш. Ви прямуєте шляхом Світла і в не так вже віддаленому майбутньому він приведе вас до Вознесіння.

Не турбуйтеся про долю тих, хто здійснює негативні дії, оскільки вони виконують ретельно розроблений життєвий план, який надасть їм необхідні випробування, щоб здолати їх слабкості. У такий важливий час вашої еволюції ви повинні залишитися сконцентрованими на вашій власній меті. Будьте упевнені, що кожен дух має рівну можливість піднятися, але очевидно багато хто з них все ще тяжіє до боротьби за індивідуальну перевагу. Вони мало знають про Єдність Людства або Вічне Життя. Проте, настане час, коли вони усвідомлять Світло і зрозуміють Бога в собі.

Ви маєте безліч істот із всього Всесвіту, хто прийшли на Землю не лише засвідчити Вознесіння, але і готові привітати вас в Галактичному Суспільстві. Деякі істоти із Плеяд і інших областей космосу прибули "власною персоною", щоб допомогти пристосуватися до нового життя в майбутньому. Зсув вимірів залишить ваш старий світ позаду, таким чином ви зможете зайняти своє місце на прекрасній новій Землі, вільній від будь-якого втручання темних сил.

Проте, все ще треба пройти довгий шлях перед тим, як будуть досягнуті вищі вібрації, але ви тримаєте курс в правильному напрямі, і допомога поряд, щоб гарантувати ваш успіх. Ніколи не вагайтеся, оскільки ви упевнені у Вознесінні, підтримуючи свої теперішні вібрації і піднімаючи їх ще вище, коли з'являються можливості. Ви пройшли такий довгий шлях, щоб прибути у цю точку вашої еволюції, тож будьте упевнені, що ви не відступите. Дуже багато хто з вас очистив свою карму, тож решта вашої поїздки має бути простою. Все ж навколо вас існує безладдя, тож потурбуйтеся завжди твердо тримати вашу мету в полі зору.

Крайні часи – це ваші можливості, щоб допомогти іншим також подорожувати шляхом, який може не такий прогресивний, як ваш. Привітне слово або допомога може бути найприйнятнішим, оскільки ваш досвід надає вам можливість говорити авторитетним тоном. Це абсолютно нормально для тих, хто просунувся в еволюції, щоб допомогти іншим, і у більш широкому плані ті, хто встановив цей шлях, несуть відповідальність за досягнення успіху тими, хто слідує по їх стопах.

Зрозумійте, що ви всі одне ціле і чим швидше ви зможете прийняти це, тим швидше ви просуватиметеся вперед і будете здатні ставитися до інших з повагою, яку ви шукаєте для себе. Це також стосується і інших життєвих форм, тому що усі мають душі, які безупинно змінюються, оскільки вони випробовують різні форми життя. Життя скрізь направлене на здобуття досвіду і ви йдете туди, де ви можете краще усього навчитися і розширити свою свідомість. Ваш Всесвіт повний різних рівнів вібрації і тільки в нижчих вібраціях ви можете випробувати матерію і тверді фізичні форми. Все, що б ви не уявили, вже існує де-небудь у вашому Всесвіті.

У не так вже віддаленому майбутньому багато хто з вас підніметься у вищі вібрації і озирнувшися назад зрозуміє, що ви провели багато життів в нижчих вібраціях. Через це ви придбали більший рівень свідомості і навчилися управляти своїми емоціями. Це було потрібне, щоб здолати те, що можна тільки описати, як нижчі емоції. Вони більше не існують в розвиненому дусі, який повністю контролює свої почуття і може залишити їх там, де вони не можуть впливати на те, що триває навколо них. На це потрібен час, щоб досягти такого рівня контролю і кінець кінцем це стане другою натурою.

Словами важко виразити те, яке дивовижне майбутнє чекає на вас і як воно відрізняється від вашого теперішнього буття, що їх неможливо порівняти. Це – заслужено, оскільки ви проникли в глибини і випробували багато жахів, війн і гріховність, але все ж пережили це і трималися з гідністю і самовладанням, щоб подати блискучий приклад Світла і Любові. Вас визнають як блискучий приклад того, хто знайшов своє Божественне Я.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |