Home > > Майк Куінсі – 29 травня 2020

Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 29 травня 2020

Mike Quinsey

Перерва нормальної діяльності дала людям можливість серйозно подивитися на своє життя і куди вони йдуть. Це неспокійний час для багатьох, але потрібний, щоб спокійно посидіти і обмірковувати своє майбутнє. Мало хто розуміє істинне значення того, що відбувається, але обставини показують невирішені питання населення, і як мало людей задоволені своїм життям. Це, зокрема, відбувається через невпевненість у своєму майбутньому, яке ще має бути визначеним і, є відчуття втрати напряму. Можна сказати, що усі знаходяться "у одному киплячому горщику" і майбутнє проявляється, оскільки ви просуваєтеся вперед і фактично створюєте своє майбутнє.

Мир знаходиться в межах вашої досяжності, оскільки Світові Війни – більше не вибір і буде все менше і менше протистоянь з плином часу. Пройшли часи домінування сильних держав і це була тривала подорож, але зараз люди розуміють безцільність різанини і руйнування, які приносять війни. Правда про "війни" і хто отримував користь від них стануть відомими і ви дізнаєтеся, що Ілюмінати грають на обидві сторони один проти одного, отримуючи вигоду з продажів озброєння обом з них. Правда повинна вийти назовні і відповідальні будуть відповідати за багато страхітливих злочинів проти Людства.

Ті, хто має ширший погляд і відкритий ум здатні краще зрозуміти правду, оскільки для когось буде не менше важко прийняти в повній мірі те, що відбувається. Зрозумійте, що темні сили тримали владу сотні років, контролюючи усі аспекти життя на Землі. Ви зараз заробили свою свободу і ніхто не може забрати її від вас окрім вас самих. Етап встановлений і все, що залишилося – взяти на себе відповідальність за свої життя і гарантувати, що ви берете все краще з можливостей, які надаються вам. Це може здаватися неможливим побачити Світло серед усієї темряви, яка обкутала Землю і її людей, але будьте упевненими, що настав ваш час і ніхто не зможе перешкодити вам досягти Вознесіння.

Ми підкреслюємо знову, що зміни займуть деякий час, але основа для них вже існує, чекаючи, щоб людство повністю усвідомило велике майбутнє, яке манить. Майте віру і продовжуйте дивитися вперед і не дозволяйте чому-небудь з нижчих вібрацій відволікати вас від вашого шляху. Ми можемо подивитися вперед і побачити істинний потенціал і у вас все гаразд на треку, щоб досягти успіху. Дійсно, ви можете допомогти швидше проявити вищі вібрації, зосереджуючись на усьому тому, що є Світлом, і знайте, що ви створюєте свій власний захист, роблячи так. Ми говоримо знову, що ви – великі Істоти Світла і вам ще доведеться зрозуміти свій істинний потенціал. Ви компетентні, щоб створити все, що ви бажаєте, тож думайте позитивно і зосереджуйтеся на тому, що ви хочете від життя.

Тим часом, все ще проходять часи перевірки, але знаючи, що зрештою усе в тривалому періоді виявиться задовільним, повинно надати вам можливість вирішити проблеми, які з'являться. Вам врешті-решт тільки будуть ставити такі завдання, з якими ви здатні упоратися. Ви повинні продовжувати так, що не втратити вигоду від будь-яких досягнень, які ви вже досягли. Зараз не на часі відхилятися від плану вашого життя, хоча ви можете бути упевнені, що ваші наставники зроблять все, щоб допомогти вам дотримуватися його. Після Вознесіння ви матимете набагато більше незалежності, тому що ви доведете, що ви готові прийняти на себе більшу відповідальність.

В майбутньому ви приймете на себе набагато більшу відповідальність і будете здатні з цим упоратися. Наприклад, ви будете наставниками для інших духів, які йдуть по ваших стопах, і системі для тих, хто допомагає іншим досягти тієї ж стадії, щоб шлях еволюції безупинно зростав. Звичайно дух вирішить, скільки він хоче взяти на себе і що б не було гарантує, що досягне успіху. З допомогою тих, хто знає, що вам треба випробувати, ви плануватимете свою наступну фазу розвитку. Тож вам доведеться багато чекати з нетерпінням і це повинно надихнути вас до великих справ.

Завжди будуть інші духи, які перетинають ваш шлях і які отримали вигоду з вашого великого досвіду, і допомога один одному – це дуже нормальний стан, коли ви досягнете вищих вимірів. В інтересах кожного робити так, щоб ніхто не залишився позаду. Фактично ніхто не залишається без допомоги, хоча в нижчих вібраціях деякі духи здаються налагодженими продовжувати виконання своїх власних справ, які дозволяються в Всесвіті свобідної волі. Існують часи, коли деякі духи не можуть зрозуміти, чому Бог дозволяє відбуватися певним негативним подіям, можливо забувши або можливо вони ніколи і не чули, що вони мають вільний вибір, який поважають і шанують.

Ви ніколи не перестаєте вчитися, оскільки ви еволюціонуєте і існують також нескінченні можливості на інших планетах і в різних Всесвітах. У вашому теперішньому становищі вам перешкоджали настільки, щоб ваша еволюція була повільнішою, ніж могла бути. Проте, ви провели життя, які були особливо влаштовані, щоб гарантувати, що, є достатні можливості прогресувати, і пам'ятайте, що вас завжди супроводжували ваші наставники. Вони не обов'язково були одними і тими ж, оскільки існують часи, коли вам потрібні специфічні наставники, які мають досвід, щоб навчити вас тому, що вам потрібне.

Ви робите дивовижну роботу введення Світла у ваш вимір, незважаючи на темряву, яка невідступна і оспорює це. Проте, Світло сильніше, ніж коли-небудь і темні сили втратили можливість спробувати їх здолати, оскільки їх час пройшов.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |