Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 22 лютого 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 22 лютого 2019

Mike Quinsey

Скрізь відбуваються зміни і вони будуть продовжуватися деякий час, і якщо ви зможете побачити повну структуру, то ви можете зробити правильний висновок, що в результаті Земля стає все більш спокійною. Особливе значення надається людям, які можуть визначити своє власне майбутнє. Також бачиться, що мале – це прекрасно, і люди кінець кінцем об’єднаються в менші компактні незалежні групи. Цього не станеться дуже швидко, але вже ви починаєте бачити, що великі конгломерати вже зменшують свій розмір. З виникненням змін в технологіях це бачитиметься як природний і необхідний розвиток.


КРАЙОН 2019. В НАШОМУ СВІТІ НАСТАЮТЬ ВЕЛИКІ ЗМІНИ.

(KRYON. 2019. BIG CHANGES ARE COMING TO OUR WORLD.)

Ви знаходитеся зараз в 4-му вимірі і рік 2019 є *каталітичним роком і несе енергію пишності, і зміни, які повинні відбуватися, тому що все змінюється. Ви маєте свободу, щоб знайти вищу свідомість в омолоджуванні того, що завжди було там в кращій формі, ви збираєтеся бути тими, кому доведеться стояти там і говорити "це – добре, що все виглядає по-іншому", що я мирний, тому що ми збираємося здійснити зміну, яка нам потрібна з давніх пір. Все збирається змінюватися, як історична наука, так і напрям думок, збирається змінюватися ваш бізнес, ваша політика, збирається змінюватися усе, і кінець кінцем ми прямуємо до планети, яка ніколи не воюватиме з собою, або несвідомо заподіяти шкоду іншій Людині із-за вищої енергії свідомості – це те, до чого ви йдете.

Бог знає ваше ім'я, яке співається у Світлі на іншій стороні вуалі, тому що це дім і це те, де за вами сумують, оскільки ви приходите і оскільки ви йдете із цієї планети. Ваш дух люблять надмірно, як частину божественної Галактики і Всесвіту. Ви витрачаєте маленький час на Землі, щоб зробити роботу, яку ви робите, ви відомі Богу, цінуєтеся Богом і завжди будете, кінець – повернення до пишності, ніколи не буде осудження.

*каталітичний - змінний.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.


Крайон закінчив повне повідомлення словами "Мені підтверджують, що можливо протягом 10 років, чи правильно це, чи ні" – і це дуже цікаво, тому що іншими словами він натякає, що Вознесіння матиме місце в 2029 році і це відповідає дуже добре даті 2028 Кора Гуда. Принаймні, це корисно мати на увазі.


КРАЙОН: СІЧЕНЬ 2019. ЯК ПЕРЕСТАТИ СТАРІТИ.

(KRYON: JANUARY 2019. HOW TO STOP AGING.)

Іскри – це ті речі, які стимулюють вас попросити інформацію і вона приходить з інтуїцією – ви розумієте те, чого ви не знали. Вперед виходить Акаші і починає примушувати вас шукати щось, чого ви не мали. Пам'ятайте, що ви – бос усіх речей, які вам потрібні.

Пропустіть свою карму повністю, оскільки її не існує в новій парадигмі, яка почалася з 2012. Скажіть "Я таким чином пропускаю мою карму", оскільки ви контролюєте вашу власну реальність. Бог – це Любов і вас не поміщали на Землю для страждання. Це прийшло із старої енергії, яка закінчена. Ви зараз наближаєтеся все ближче до джерела, яке є і завжди було чистою любов'ю.

Ваше Вище Я дає вам іскру і дає вам дозвіл і усвідомлення, щоб запустити зміну вашої реальності. Духовна Сім'я чиста і назавжди і цього, можливо, навіть немає у вашій біологічній сім'ї.

Пам'ятайте, щоб повторювати "Усередині мене – частинка Творця, який вічний, і – це те, за чим я слідую"

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.


Зрозуміло, що люди стомлюються від безладу, людство робить спробу встановити мир для себе в суспільстві, якому бракує стабільності і яке було сформульовано, щоб зробити багача багатішим, поки біднота стає біднішою. Це не терпітиметься довше, оскільки Мати /Батько Бог видав декрет, що ті, хто не може знайти свого місця в нових вібраціях стануть більше ізольованими із-за їх власного егоцентричного інтересу за рахунок інших. Часто ви можете почути висловлювання, що ви – хранитель вашого брата, але ще не розумієте, що це посилається на Єдність усіх народів. Ви не можете далі прогресувати окрім, як діяти спільно в інтересах усіх. Істинний рух вперед досягається тоді, коли люди об’єднуються в загальному бажанні на благо усіх, і оскільки ви починаєте формувати менші групи, то стане очевидним, що в результаті прогрес буде набагато швидшим і тривалим.

Мова, політика і релігія століттями розділяли людей і це було проектом, який дозволяв індивідуальний розвиток і вираження. Цей час пройшов з початком Нового Віку і наступне об’єднання людей через миттєві комунікації, як наприклад ваш Інтернет, телефон, радіо і телебачення. Потреба людей – більше не бути ізольованими і якщо вигода від нових винаходів буде розподілена, то життєвий рівень значно підніметься. Немає ніякої причини, чому цього не має бути так за винятком того, що багатство світу знаходиться в руках такого маленького відсотка людей, але з часом це зміниться. У всій системі належить провести чистку державного апарату і цей крок скоротить пролом між багатими і бідними. Майте терпіння, оскільки зміни не відбудуться дуже швидко, але будуть проникати тоді, коли доречно.

Старі шляхи закінчили свої дні і очевидно, що якщо людство збирається прогресувати і по справжньому зайняти своє місце в Новому Віці, то ті, хто призначений встановити це, повинні бути готовими ступити вперед і використати свої знання і здібності, щоб сталися необхідні зміни. Будьте упевнені, що в передбаченні цього часу, багато, дуже багато розвинених духів нещодавно інкарнувалися на Землі і просто чекають пробудження. Фактично нічого не зупинилося і зміни відбуваються весь час, і коли вони зростуть до певного пункту, станеться вибух нових ідей, які нестимуть Людство вперед в Новий Вік. Зараз ви повинні знати, що ви були відсторонені від багатьох досягнень, які значно підняли б рівень життя, але вони будуть ваші, щоб насолодитися і надолужити упущений час.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites