Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 15 лютого 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 15 лютого 2019

Mike Quinsey

У вас є вислів, що світ – це ваша устриця, а перли усередині – це ви і це вірно. Після багатьох життів боротьби і безлічі викликів ви стоїте сьогодні на східцях Вознесіння. Ви високо тримали свої голови і завжди піднімалися після важких випробувань. Деяким чином це добре, що ви не можете пам'ятати усі ваші більш ранні випробування, оскільки вони були б дуже важкими для вашого розуму. Звичайно вони різноманітили життями, які були не так вимогливі, але весь час акцент був на вашій еволюції. Завжди ступінь виклику була вами схвалена і ми ніколи не пробуємо просувати вас занадто швидко. Фактично, ви часто прагнете наполегливо просувати себе вперед і ми остерігаємо вас від занадто швидкого руху, оскільки навіть з нашою підтримкою ви самі повинні виконати всю роботу. Не було б ніякої вигоди для вас, якщо б ми зробили більше, ніж допомагали вам нашою порадою.

В цей час ви дійсно не збагнете, яке велике досягнення ви зробили, пройшовши маркер. Ми все ще радіємо і в захопленні від вашої мужності і наміру не зупинятися незважаючи на завдання попереду. Вас вибрали, оскільки ви можете підготувати себе до Вознесіння, тому що ми правильно вважали, що ви маєте чіпкість і силу характеру досягти успіху. З вільним вибором деякі духи не спрямували увагу на свої завдання і іноді відчували нестачу визначення, щоб досягти успіху, можливо стомившися від вимог до них. Не звертайте уваги, оскільки є завжди інша можливість на вашому шляху і немає ніякої невідкладності, але ми пробуємо направити вас уздовж того, який веде вас до Вознесіння. Ми хочемо, щоб ви досягли успіху, оскільки зараз багато чого чекає вас, щоб повністю змінити те, до чого ви звикли. Скоро почнуться хороші часи і хаос, який зараз рясніє на Землі, закінчиться. Слідуйте за логікою зупинки ядерних воєн і зрозумійте, що це – початок кінця для силових протистоянь. Ви можете бути упевненими, що зброя війни замовкне і цього легко досягнути.

Ми говоримо вам про ці речі, розуміючи, що деякі духи очікують занадто швидких змін в ступені негативності, яку доведеться очистити із Землі. Ви отримуєте допомогу із багатьох джерел, про які не підозрюєте. Знайте, що ваша Галактична сім'я спостерігає за вашим прогресом і завжди поряд. Якщо потрібно, вони змогли б прибути на Землю миттєво, оскільки ви в абсолютній безпеці від будь-якого зовнішнього втручання. Прекрасні Авіани охороняють вас і їх присутність гарантує, що не буде ніякого зовнішнього втручання. Вони мають додатковий інтерес до вашого благополуччя і допомагають людству способами, про які ви нічого не знаєте і дуже подібні до близьких до вас Плеядинців. Ви повинні завдячувати їм за їх тривалу любов до Людства і зокрема – вашій сім'ї – Плеядинцям.

Не обмежуйте свої видіння майбутнього, оскільки ви будете люб'язно здивовані тим, скільки всього відбувається з вами, що піднімає і встановлює точку зору твердо на вашому шляху до становлення Галактичної Істоти. Це, можливо, все в майбутньому, але є вашою долею і ви маєте високу ціль у всьому, що ви робите. Як ви іноді говорите "краще – ще настане" і правильно, що ви так рішуче фокусуєтеся на обраному вами шляху, знаючи, що на кожному кроці ви отримуватимете допомогу і напрям від тих, хто так любить вас. Пам'ятайте, що зараз настав час, коли ви можете пропустити свою карму, оскільки ви командуєте і вибираєте шлях, яким ви бажаєте йти.

Оскільки ви піднімаєтеся, то думаєте про тих духів, які добровільно грають ролі темних сил. Просто, подібно до вас, вони народилися з усіма потребами, які дозволяють опрацювати їх життєвий план. Кожен грає роль і вони показують вам ступінь, до якої вони можуть кинути виклик Світлу і вони були дуже успішними. Ваша роль полягала в тому, щоб піднятися вище таких негативних енергій і підтримувати своє Світло і діяти відповідно. Точно дотримуйтеся об'єктивної реальності і будьте уважними, і ви безсумнівно повинні погодитися, що вас іноді перевіряли максимально. Старі шляхи і дні майже закінчилися і ви безсумнівно визнаєте, що ваші випробування зробили вас ще сильнішими. Думайте про гру в театрі, коли вона закінчується і коли завіса опускається, а потім повторно відкривається і всі шикуються в лінію і часто беруться за руки, вони кланяються аудиторії, щоб отримати свої оплески. Звичайно, життя на Землі – це серйозне випробовування, але майте на увазі, що життєвий план кожного духу організований таким чином, щоб очистити карму, хоча іноді є дорогі духи, хто приносить себе в жертву просто із-за їх великої любові до вас. Найочевидніший дух – Ісус, хто охоче віддав своє життя, щоб допомогти Людям знайти любов і розуміння, яке було відсутнє в їх житті на Землі.

Дивовижна угода існує серед духів, яка дозволяє досвідченішим духам розвивати і допомагати тим, хто йде по їх стопах. Це продовжується, оскільки ви піднімаєтеся у вищі вібрації і ви можете завжди звертатися до надзвичайно розвинених духів за допомогою. Система добре випробувана і перевірена, тому що, як ви можете зрозуміти, вона діє довгий, тривалий час. Духи, які йшли перед тим, зверталися до великого досвіду, і можна дуже точно передбачити, що ви зробите, оскільки ви еволюціонуєте. Ви повинні були чути вислів, що немає нічого нового у світі, і зараз ви можете зрозуміти, чому це так. Усі комбінації обставин випробовувалися знову і знову, і звичайно у вищих вимірах все знаходиться в теперішньому часі і ви можете випробувати все, що ви вибрали. Наприклад ви можете повернутися назад в часі до будь-якого періоду, до якого ви бажаєте і повторно прожити випробування там знову.

Дорогі, визнати, що "усе знаходиться в зараз" ймовірно занадто складно для вашого сприйняття, щоб згадати кожну деталь ваших випробувань. Все ж, оскільки ваша свідомість розширюється, то ваша пам'ять здатна розширюватися, отже ви можете настроїтися на будь-який досвід, який ви бажаєте згадати. Оскільки ви виходите із нижчих вібрацій, то ваші спогади про події поліпшуються. Усе, що сталося у вашому поточному циклі, все ще записане в ефірах, і ви змогли б повернутися назад і виправити щось, що живе у вашій пам'яті. На щастя ви прогресуватимете в темпі, який задовольняє вас, тож вас не буде пригнічувати відповідальність, яку ви несете.

Давайте твердо дотримуватися свого бачення майбутнього і роблячи так, ви допомагатимете йому маніфестуватися в самий ранній час завдяки підйому вібрацій. Фотонний пояс – також частина вашого підняття і у вас все гаразд по дорозі до вашої мети, і в не так вже віддаленому майбутньому великі Істоти знову з’являться на Землі, щоб направляти вас.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge