Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 1 лютого 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 1 лютого 2019

Mike Quinsey

Двері широко відкриті для тих, хто шукає більше інформації, і вона надається в деякому сенсі, що дозволяє дізнатися більше. Це усе підготовить вас до просування у вищі вібрації і можливому Вознесінню. Досі ми тільки надавали інформацію, яка була достатня, щоб відповісти на ваші питання, але зараз ваше розуміння таке, що ви можете розширити її. Настав час, щоб ви зробили великий крок вперед і немає ніякої межі до вигод, які ви зможете отримати. Між даним моментом і Вознесінням вам доведеться багато чому навчитися, але до того часу ви готові і станете Майстрами по праву. Нарешті немає нічого, щоб стримувати вас і ваші наставники готові допомогти вам і здатні задовольнити ваші потреби.

Період прямо попереду буде швидким треком, щоб надати можливість впровадити досягнення, які були свідомо затримані значною мірою ілюмінатами. Той факт, що вони вже існують означає, що хоча ваші погляди відстали на п'ятдесят років або більше, їх введення буде дуже швидким і ваша якість життя підніметься. Те, на що ви звернете увагу, що великі конгломерати будуть вимушені зменшитися за величиною, оскільки "великий" більше не красиво або не потрібно. Ряснітимуть самостійні поселення і ви знайдете себе частиною маленьких суспільств, які значною мірою самозабезпечені. Природно, ці зміни не можуть статися швидко, але ви можете підготуватися до таких далеких змін. Старі шляхи більше не адекватно обслуговуватимуть свою оригінальну мету і зміни будуть виникати із потреби.

Ваші досягнення такі, що вони набули загального визнання і похвали, оскільки, коли ви запропонували випробувати відділення від вашого Бога, то ви не мали ніякої ідеї щодо того, якими важкими будуть виклики. Знаючи, що допомога ніколи не буде далеко-далеко, ви упевнено рухалися вперед і швидко забули про ваше істинне Я. Фактично в ході часу ви прожили багато життів, ви торкалися глибин низьких вібрацій і випробували самі травматичні часи, і все ще зберегли ваше якнайглибше почуття приналежності до Світла. Ваші досліди зробили вас сильнішими і більше здатними сміливо зустрічати істот із нижчими вібраціями. Я не бажаю занадто драматизувати, але деякі духи стали сильнішими у Вогнях Пекла. Справді пекло як таке не існує, але випробування в самих низьких вібраціях – безсумнівно відповідає такому опису. Будьте упевнені, що ніякі такі досліди не чекають вас зараз, оскільки ви йдете своїм шляхом до Вознесіння, оскільки ви знаходитеся вже в сферах Світла, яке продовжує підніматися вгору, оскільки ви прокладаєте свій шлях в межах Фотонного Поясу.

В цьому щось є від битви, яка продовжується між Світлом і темрявою, оскільки Світло – зараз домінуюча сила добра, і темні сили не припиняють боротьбу, поки вони помилково вважають, що вони все ще мають шанс змінити хід подій. Їх дні полічені, але все ж вони грають свою гру, навіть якщо очевидно, що вони втрачають позиції і владу. Ті з вас, хто підняв вгору свої вібрації, не повинні боятися їх, оскільки вони не можуть торкатися вас, поки ви залишаєтеся сильними у вищих вібраціях. Їх доля вирішена, але вільний вибір все ще дозволяє їм діяти за їх бажанням. Дуже скоро все більше темних сил будуть заарештовані, як частина очищення, яке звільнить шлях до вигідних змін. На початку вони звичайно будуть збалансовані, але як ми часто говорили вам, що все повинно бути точно доречним для головних змін, які матимуть місце.

Вищі енергії вибивають із колії тих, хто має нижчі вібрації, які розстроюють деяких з них і вони діють абсурдно і втрачають контроль над собою. І тоді вони стають найнебезпечнішими, оскільки, як ви вже випробували, тільки одна особа може нанести стільки каліцтв, ушкоджень і втрат життя. Такі випадки призводять до більших засобів безпеки і кінець кінцем вони зупинять такі випадки перед тим, як вони можуть початися. Проте, такі акти дозволяють очистити карму і будуть створювати те, що мається на увазі. Зрозумійте, що іноді усі учасники, залучені в негативні акти, отримують хороші уроки, які їм потрібні, щоб бути здатними переміститися вперед у Світло.

Спостерігаючи за яскравішою стороною життя, все більше і більше духів пробуджується, і розуміють, що те, що ви можете називати нормальним способом життя, їм бракує у багатьох відношеннях і вони шукають новий і прийнятніший підхід до життя на Землі. Молодші покоління, зокрема, абсолютно проти ідеї воєн між націями і бачать це як певний шлях знищення вашої цивілізації. Вони хочуть миру для кожного і мають свої власні ідеї відносно того, як краще цього досягнути. Це прийде і набагато швидше, ніж ви, можливо, передбачаєте, тож думайте позитивно і сприяйте зростаючим вібраціям, і світовий мир наступить швидше.

Приходять часи не такого вже віддаленого майбутнього, коли ваші думки зможуть маніфестувати речі миттєво. Подібний спосіб у вашому теперішньому часі, якщо ви бажаєте, вірогідніше всього виникає і залежить від вашої індивідуальної сили зосередитися на тому, чого хочете. Це означає, що вам доведеться навчитися управляти своїми думками, беручи до уваги те, що просто "думання" про що-небудь, значно відрізняється від надання цьому необхідної енергії, щоб створити форму. Ми вже згадували це раніше, тому вам треба почати зараз контролювати думки, знаючи про вашу потенційну силу. Ті з вас, хто був або все ще є цілителями, знають, що мається на увазі, оскільки, наприклад, коли енергія має негативну природу, то ви можете втратити контроль над нею із-за вашого характеру і посилаєте такі потужні енергії, які шкідливі. Знайте, що, коли вони спрямовані на кого-небудь, хто захищений, то вони будуть "раптом" повертатися назад до вас з результатом, який ви накликали на себе.

З часом також можливе самозцілення через силу думки або вимовлене слово. Так би мовити, ви управляєте і коли ви командуєте своєму тілу, то зцілення є відповіддю, оскільки ви – бос. Деякі з вас безсумнівно вже у контакті з вашим Вищим Я і працюючи разом ви можете досягти значно більшого. Говоріть регулярно з вашим Вищим Я таким чином, щоб це стало абсолютно природною річчю і розширить це до вашого Природженого, яке завжди чекає контакту з вами і з успіхом говорить з вашою ДНК. Це може звучати дивним для декого з вас, але це – природна річ, щоб зв'язатися з частинами "себе" і вигідна вам.

Зміни просуваються вперед і оскільки темні сили все більше і більше підпадають під контроль, то їх вплив і здатність заважати вашій роботі буде припинятися. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом усередині.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites