Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 14 червня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 14 червня 2019

Mike Quinsey

Тут і там, по всьому світу, політичні погляди і думки змінюються і це не повинно дивувати зважаючи на ефект, який мають нові енергії. Як ми заявляли не раз, ви знаходитеся у швидко змінюваних часах, які кінець кінцем повністю приведуть вас в Новий Вік. У більшості випадків вищі вібрації, які ви випробовуєте, принесли те, що ви називаєте початком нового образу життя, який буде значно більше прийнятний і відповідатиме бажанням людей.

Це займе час, щоб відбулися потрібні зміни, оскільки завжди будуть деякі заперечення і з’являться намагання їх зупинити. Проте, це не матиме ніякій користі, оскільки сім'я змін добре розвивається і цей розвиток не можна зупинити. Це вражає, як швидко може змінитися настрій людей і свідоцтво цього значною мірою ілюструють організовані мирні протести, які мають місце. Люди більше інформовані, ніж будь-які більш ранні покоління, і не підтримуватимуть ніяких спроб продовжувати увічнення старих шляхів. Зміни з великої літери “З” – це про вас і деяким чином вони неминуче будуть руйнівними, але якщо будуть проводиться тими, хто підтримує демократію, то скоро багато людей будуть задоволені.

Це часи, коли ви повинні дозволити собі нові способи мислення, і їх дійсно треба заохочувати таким чином, щоб можна знайти рішення для нових викликів, з якими ви стикаєтеся. Відповіді вже відомі і ті, хто має знання, горітиме бажанням зробити крок вперед, коли будуть переважати правильні обставини. Знову, щоб досягти успіхів, ми говоримо про молоде покоління, оскільки воно народилося зі знанням і здатністю забезпечити вас відповідями, які ви шукаєте. Ми підтримуємо і допомагаємо тим, хто працює для добробуту людства, яке дозволено в цих обставинах і не заважає вашому вільному вибору, а як раз навпаки.

Спочатку, може здаватися не занадто приємним те, що ваша тривалість життя зростає і це – ще один ефект підвищення вібрацій. Старіння знижує темп і доказом цього може служити збільшення кількості старих людей, які мають відносно хороше здоров'я. Все більше і більше людей віком від 80 до 90 років і не тільки із-за кращого обладнання медичних закладів, хоча це – також чинник. Іноді хвороби люди заподіюють самі собі поганими звичками, як наприклад неправильним харчуванням, яке не надає сил вашому тілу, або звичкою як наприклад паління, що може призводити до всіляких хвороб, у тому числі скорочення тривалості життя. Проте, ви пробуджуєтеся до ідеї здорового образу життя і це привело до зміни харчових переваг, яким бракує поживних речовин, які вам потрібні. Ми згадуємо ці речі тому, щоб не застерегти вас, а просто привернути вашу увагу.

Відколи ми піднімаємо тему вашого благополуччя, то не повинні забувати, що адекватна фізична зарядка також допомагає гарантувати довге здорове життя. Свіже повітря і звичайна розминка підтримують ваше тіло в хорошій формі і здатні здолати руйнівну дію часу. Звичайно багато чого залежить від вашого віку, але загалом ви можете зробити що-небудь, що буде вигідно вам. Ми не пропонуємо, що кожен має стати кроликом, але споживання сирої їжі принесе значно більше користі і може допомогти вам збалансувати дієту. До деякої міри ваше власне тіло “скаже” вам, що воно хоче, і з іншого боку, чого не хоче. Прислухайтеся до вашої інтуїції в таких питаннях і не їжте того, що не потрібне. Ми не читаємо вам проповідь, але просто нагадуємо вам відносно того, що може бути у ваших кращих інтересах і призвести до щасливого здорового життя.

Не усі ви маєте сади, але якби ви витрачали свій час на красивий здоровий спосіб життя, то ви мали б бонус, насолоджуючись результатами своєї праці. В ході цього ви наближаєте себе ближче до природи і якщо ви “любите” свій сад, то він відповідає на ті вищі вібрації. Отже ви бачите, що успішне озеленення – це праця любові, яка повертається до вас настільки, скільки ви віддали, якщо не більше. Енергія любові – це дотик матерів, який заспокоює малюка або дитину, і ілюструє, наскільки це потужно. Чи зможете ви потім уявити владу Творця і зрозуміти, які можуть відбуватися чудеса. Ваша доля – йти таким шляхом, оскільки ви дійсно – Боги в процесі становлення, але не дозволяйте цим думкам лякати вас, оскільки ви пройшли дуже довгий шлях, дійсно дуже довгий шлях, щоб піти ще далі. Ось тому, кожен дух поважають, тому що їх потенціал відомий.

Ніколи не сумнівайтеся у своєму потенціалі, незважаючи на те, як ви дивитеся на це зараз, попереду у вас багато життів, які поступово піднімуть ваші вібрації, таким чином, що рівень за рівнем ви поступово станете Істотою Світла. Одного разу вашому Світловому Тілу буде більше не потрібне фізичне тіло, але не тривожтеся, оскільки у будь-який час ви зможете знизити свої вібрації і самі створити тіло силою чистої думки. До того ж, ви маєте щонайменше ідею того, як проходить ваша еволюція і таким чином вас не вводять в оману брехливі історії. Проте, іноді неправильна інформація вкладається у ваш розум, але з допомогою ваших наставників і можливо відповідних дослідів ви досягнете успіху у виявленні вашого істинного Я.

Дорогі, ви повинні зараз бути добре обізнаними, що ви – потужний дух і що ваші думки можуть маніфестуватися в реальності. Тож будьте обережні з тим, чого ви бажаєте насправді іншим духам. Ви – цілитель, якщо ви не знали, то знайте, і це ще один доказ того, що ви можете нашкодити іншим вашими думками, якщо ви схильні до цього. До речі, настав час і на вас покладено обов’язок турбуватися за вимовлене слово, оскільки шкідливі слова, які направлені на того, хто має високу вібрацію, так би мовити, відскакують від них і повертаються назад до вас. Якщо ви переконані, що важко змінити думки, то обов'язково попросіть вашого наставника спонукати вас, оскільки вони часто можуть насаджувати корисні думки.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites