Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 14 лютого 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 14 лютого 2020

Mike Quinsey

Оскільки час лине і вібрації продовжують підніматися вгору, то поступово зменшуватиметься міра негативності на Землі. Фактично настане момент, де існуватимуть тільки позитивні енергії і це означає кінець темних сил, оскільки вони не можуть існувати на найвищих рівнях. Таким часом "Подія" вірогідніше всього матиме місце і ті духи, які достатньо підняли вгору свої вібрації, вознесуться. Вже багато духів відчувають, що зміни, через які вони проходять, це вказівка на щось "велике", що настане.

Багато хто знає, що крайні часи були передбачені, але не було ніякої упевненості в їх, за винятком того, що рік 2012 вважався ключовим часом, коли очікувалося, що станеться щось особливе. Через те що з цим роком пов'язано багато пророцтв і відбуваються численні зміни Землі, то він бачиться як знак, що головні події йдуть повним ходом. Деякі хвилюється, що це – кінець світу, але це не лише кінець, але і зміна, в якій будемо спостерігати, як теперішній третій вимір уступає дорогу четвертому виміру. Це причина того, чому тільки істоти, які готові до цього, переконаються, що вони переміщаються на цей рівень.

Кожен дух піде далі і всі знайдуть себе на рівні, який відповідає їх власним вібраціям. Це буде початок Нового Віку, красу і мир якого ви не випробовували у вашому житті. Кожен дух продовжуватиме свою еволюцію і всі продовжать розвиватися, і кінець кінцем досягнуть іншого крайнього часу, коли вони знову матимуть можливість піднятися. Як і раніше їм допоможуть прогресувати і замість того, щоб розпочати все знову, вони скористаються досвідом, який придбали в попередніх життях.

Багато духів пробуджуються із-за вищих вібрацій і починають розуміти справжню мету життя. Вони також розуміють, що кожен дух зв'язаний один з одним і починають розуміти концепт усього життя, що всі Єдині. Це приходить від розуміння, що усі розумні життєві форми мають іскру Творця. Ось чому по плану, ви періодично повертаєтеся до Божества тільки для того, щоб направитися знову для подальшого випробування. Це – спрощений підхід для легшого розуміння, оскільки ви знаходитеся на ранніх стадіях еволюції. Все ж ви маєте достатній досвід, щоб еволюціонувати до точки підйому.

Із сучасними труднощами, які існують на Землі, рух вперед відбувається не легко і все ж це – випробування вашого рішення залишатися мирними і люблячими до усіх духів. Якщо ви маєте правильний настрій, то ви переконаєтеся, що цього не важко досягнути і це допомагає побачити усі духи рівними собі в тій подорожі. Своїм прикладом ви можете допомогти іншим духам зрозуміти, що їм треба зробити, щоб продовжувати розвиток. Зрозуміло, що багато хто має бажання піднятися, оскільки вони більше не відчувають себе "удома" в нижчих вібраціях з усією негативністю, яка має місце. Це ваш виклик, і якщо ви можете підтримувати спокійні, мирні і люблячі відношення, стосовно інших людей, то ви досягнете успіху.

Ви пройшли довгий шлях, щоб досягти цього пункту у вашій еволюції, і ось чому ви отримуєте багато допомоги, щоб гарантувати, що ви маєте кожну можливість піднятися. Якщо б ви змогли побачити на мить, що чекає на тих, хто досяг успіху, то ви не вагалися, щоб докласти кожне зусилля у вашому житті прямо зараз. Якщо ви відчуваєте, що ви потерпіли невдачу, то не зневіряйтеся і зосереджуйтеся на вашій меті, оскільки ви, можливо, врешті-решт не створили таку проблему, яку ви можете уявити. Ніколи не здавайтеся, оскільки увесь досвід цінний у вашому пошуку для підняття.

Бажано в міру можливості підготувати себе до наступаючих змін, навіть якщо вони, можливо, ще далеко. Багато досягнень тільки чекають бути представленими, але як завжди це буде в потрібний час. Зараз, як ви знаєте, Ілюмінати зробили все, щоб повернути вас назад і роблять це дуже успішно. Проте, мало-помалу вводяться деякі досягнення, які мають допомогти вам ввести Новий Вік. Деякі зміни, які відбудуться, покажуть, що ваше життя зараз дуже застаріле.

Суспільство дуже зміниться так, що ви не можете тепер уявити. Тому, є багато чого, щоб почекати, коли ви нарешті отримаєте користь від дивовижних досягнень, які вилучать багато важкої роботи з ваших життів. Тримайте ваше бачення майбутнього, оскільки зокрема ви відповідальні за те, які зміни стануть явними. На фоні "Події" присутня невпевненість, але незважаючи на це життя продовжується як завжди. Врешті-решт ви все ще ростете через ваші досліди і багато хто з вас грає роль у них. Усі ви кінець кінцем знайдете ваше правильне місце, таким чином, що в результаті змін усі духи перемістяться на рівень, який відображає їх стадію еволюції на той час.

В цей час надається багато допомоги, потрібної багатьом людям, які все ще страждають від спустошень війни, що означає, що в деяких випадках вони ніколи не мали постійного житла. Це звичайно зв'язується з опрацюванням карми, і в той же час, пропонуючи можливості іншим людям показати їх доброту і співчуття до потреб інших. Велика кількість людей переміщується із-за воєн або загрози воєн, і їх потреби дозволяють іншим показувати співчуття і допомагати їм в цей час нужди. Люди звертаються до своїх лідерів за порадою і підтримкою, але вони не завжди ясно усвідомлюють або готові діяти, через відсутність турботи або розуміння своїх зобов'язань. Очевидно, що найбільша допомога прийде від інопланетян, які терпляче чекають людства, щоб почати відновлювати Землю і анулювати ушкодження, які завдали ви, забруднюючи і отруюючи ґрунт і океани. Вони сподіваються, що ви почнете і покажете позитивний намір, щоб виправити помилки, які мали місце

Ми залишаємо вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites