Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 20 грудня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 20 грудня 2019

Mike Quinsey

Майк Куінсі :

Ми знову поглядаємо назад на ще один рік, який, здається, пройшов так швидко і який буде взірцем для багатьох років. Це доказ того, що час все ще збільшує швидкість і якщо передбачення для цього періоду виявляться правильними, то ми повинні продовжувати випробовувати багато змін. Деякі зміни безсумнівно викликані діями людства і не усі обов'язково вигідні. Проте, здійснюється велике переміщення, яке ледве можна затримати надовго і я вважаю, що у 2020 році ми нарешті побачимо деякі позитивні зміни, які відокремлять нас від ворожнечі і боротьби і перемістять у більш мирний час. Реальні зміни, які принесуть користь людству, доведеться розпочати раніше, оскільки стає все важче і важче їх затримувати. Очевидно, що темні сили не хочуть, щоб ви знали, як далеко вони просунулися вперед, але їм кінець кінцем доведеться зізнатися і анонсувати свої наміри, щоб відкрити ще більше правди про великі зміни, які можливі і вже використовуються ними.

З очевидним збільшенням швидкості кліматичних змін і очікуваними проблемами, мають бути знайдені і задіяні шляхи подолання представлених загроз, інакше в результаті Людство буде страждати впродовж багатьох років до впровадження ще таємних багатьох досягнень в технологіях, які допомогли б вирішити проблеми, які виникають. У мне немає ніякого сумніву в тому, що у багатьох випадках при владі знаходяться неправильні люди, що ведуть за собою вперед. Вони визнають, що відбуваються великі зміни, але не присвячують свою роботу допомозі людям, щоб підготувати їх до крайнощів в погоді, що вже починають відчуватися. Позитивна сторона цього, це те, що багато людей об’єднуються, щоб вжити заходи перед тим, як стане занадто пізно, щоб реально впливати на зміни. Зміни відбуваються скрізь навколо нас і деякі загрозливі для суспільного устрою, тож очевидно потрібно діяти якомога скоріше і чим швидше, тим краще.

Я відчуваю, що ми побачимо дуже повний подій Новий Рік і що 2020 рік виявиться поворотним пунктом, коли багато "правильних" людей, які знають, як управляти майбутніми змінами, з'явиться в громадському житті. Вже відмічено, що молодші покоління крокують вперед, щоб взяти на себе відповідальність в багатьох питаннях, тому що вони мають краще розуміння того, що потрібне, щоб справитися з ними. Я вважаю, що, якщо деякі люди спробують перешкоджати їм отримати популярність, то їх перемістять більші сили, ніж ті, що на Землі. Починаючи з Нового Віку ми більше не зв'язані указами, які перешкоджали надавати нам допомогу. Вона ніколи повністю не заборонялася і залежала від обставин, щоб в результаті не перешкоджала людству слідувати шляхом, який визначений для нього.

Я хотів би подякувати нашій команді за вашу відданість справі і невтомну роботу для Людства, і я вірю, що це має повернути духам їх свободу. Це настає, але не повністю, доки не буде видалений вплив темних сил. Це – наша доля і слово Верховного Творця, якому не можна перечити. Насамкінець, я хочу побажати кожному дивовижного часу впродовж Різдвяного періоду і здійснення своїх бажань в Новому Році.

Поздоровляю усіх з Новим Роком і дякую вам за вашу нескінченну підтримку. Майк Куінсі.

Я повинен надіслати перше повідомлення Нового Року в п'ятницю 10-го січня 2020 року.


Повідомлення від мого Вищого Я.

Якби ви тільки змогли побачити прекрасну енергію, яку ви випромінюєте під час ваших святкувань. Струменять чисті прекрасні кольори, які піднімають вас вгору таким чином, що кінець року стає славним прикладом того, чого може досягти ваша любов. Сімейні проблеми можна відкласти, щоб зібратися разом на урочисту подію, незважаючи на те, як би ви це не називали. Це великий час для подолання ваших відмінностей і старту по-новому. Звичайно, ваші наставники будуть завжди поряд, надаючи кожне заохочення, щоб принести мир і доброзичливість. Іноді великі проблеми ускладнюються, але в будь-який час виникає неймовірне формулювання, щоб здолати їх, і буває важко пробачити, але з доброзичливістю і рішучістю всього можна досягти.

Якщо ви детально зупиняєтеся на негативних проблемах, то це знижує ваші власні вібрації і кінець кінцем ймовірно призводить до хвороби. Пробачення підтримує світло Любові і це допомагає усім причетним, і скоро щастя замінює морок і відчай. Деякі духи відчувають таку біль від своїх випробувань, що їм важко це пробачити, але ви не можете продовжувати далі жити в тому, що менше ніж ваш істинний потенціал. Будьте упевнені, що, як тільки ви вирішуєте розв’язати свої проблеми, то ви отримуєте кожне заохочення і допомогу, щоб досягти успіху. Чи розумієте ви, що, якщо ви тримаєтеся в нижчих вібраціях, то ви будете ймовірно випробовувати деяку форму хвороби, оскільки вони прагнуть отруїти тіло. Разом з "доброзичливістю" ви відчуваєте себе все краще і краще, коли поширюєте любов і доброту.

Зараз ви повинні знати, що вібрації продовжують підніматися вгору і вони нададуть силу тим, хто прагне виконувати хорошу роботу в ім’я любові до своїх братів і сестер, які також випробовують життя у вашому матеріальному Всесвіті. Вважайте всіх навколо вас такими, що йдуть один за одним по п’ятах і навчаються на прикладах інших, оскільки ви усі можете що-небудь запропонувати, що збільшить досвід інших духів. Ви маєте багатий досвід від багатьох своїх життів на Землі і хоча ви мало що можете згадати, проте він впливає на ваші думки і дії. Ви – загальна сума усіх ваших життів і це впливає на ваші думки і дії, тож зрозумійте інших духів, коли вони можуть мати зовсім інші погляди і уявлення про життя, ніж ви. Ви маєте вислів, що "різноманітність – гострота життя" і це більш ніж вірно.

Я залишаю вас з благословеннями любові і доброзичливості, яка завжди ллється від Божества. Бажаю вам досягнень у вашому житті і виконати ваш план для подальшого розвитку.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites