Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 13 грудня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 13 грудня 2019

Mike Quinsey

Оскільки ми швидко наближаємося до Нового Року, то створюється тиск на владу, щоб вона офіційно оголосила присутність інопланетян на Землі, які мають підземні бази. Вони існують багато років і їх космічні кораблі ви регулярно бачите в небі. Перший контакт відбувся в кінці 1940-х, коли по договору інопланетянам дозволялося безтурботна підземна присутність на Землі. За ці роки відбулося багато, багато контактів з ними. Не можна більше стверджувати, що присутність інопланетян тримається в таємниці, щоб не лякати або розстроювати людей, оскільки ця тема обнародувалася так багато разів, що більшість людей готові визнати, що присутність інопланетян не створює ніякої небезпеки для них. Фактично вони намагаються усунути думку громадськості, хоча це повністю не можливо. Це може спантеличити, оскільки ваші власні війська давно мають свої власні космічні кораблі, які не легко відрізнити від будь-яких інших. Проте, трикутні космічні кораблі, вірогідніше всього, це ваші власні, які регулярно з’являються у вашому небі.

Створення офіційного оголошення розглядалося багато разів, але знімалося з різних причин, але очевидно, що воно запізніле і людству треба дозволити знати, що відбувається цього разу. За ці роки ви отримали вигоду від технічних досягнень, які були впроваджені, проте все-таки набагато швидше вас рухала б в Новий Вік, наприклад вільна енергія, яка покінчила б із викопним паливом. Електричний автомобіль дуже швидко завоював популярність і є частиною терміново потрібних змін, щоб допомогти усунути проблему забруднення, яка зросла до небезпечних розмірів. Існують рухи в правильному напрямі, але потрібно значно більше, якщо серйозно взятися за розв'язування проблеми. Галактичні Сили мають технологію, щоб допомогти вам, але спочатку ви повинні самі показати правильний підхід і рішучість, щоб вирішити проблеми. Люди зрозуміли, що потрібно, але у більшості випадків бракує адекватної офіційної підтримки. Дехто може запитати, чому не надають нам допомоги зараз, але тільки не підозрюють, що вона вже надається без гласності. Будьте упевнені, що без допомоги від ваших інопланетних друзів ви вже мали б значно більш серйозні проблеми.

Ви можете запитати, чому, якщо ми співчуваємо і любимо вас, чому ми не допомагаємо зараз більше, але ви повинні спершу показати серйозну увагу до вирішення проблем, які інакше можуть привести до безпрецедентних втрат життя. Ми вважаємо, що ви будете реагувати на небезпеки, які погрожують вам, але час не терпить і чим швидше ви спрямуєте свою увагу на потреби людей, тим швидше проблеми будуть узяті під контроль. Ми розуміємо, що несподівано процеси прискорилися, але вони були загрозливими для вас вже деякий час. Ви могли б зараз виділити адекватні ресурси, щоб спробувати розв’язати проблеми, які настають, і ніщо інше, як всесвітньо відомий договір не буде достатнім, щоб зупинити неминуче, яке має місце. Ви звичайно маєте підтримку людей, які ясно розуміють невідкладність ситуації. Ми не можемо допомогти більше, але відчуваємо, що, якщо війна загрожувала б вашій планеті, то ви скоро мобілізували б себе, щоб справитися з цим, і така відповідь дійсно потрібно зараз.

Ми не бажаємо або не плануємо, щоб наші попереджання викликали паніку серед людей, але тільки висунувши на перший план проблеми, різні органи влади об’єднаються і розроблять плани, щоб адекватно працювати з ними. Молодші покоління вступили в життя з більшим усвідомленням небезпек для планети і людства. Їх голоси звучать голосніше і вони вимагають зараз відповідних дій, оскільки їх майбутнє також знаходиться в небезпеці більше, ніж для старшого покоління. Майте на увазі, що духи, що народжуються в останні часи мають більше розуміння проблем і як їх треба вирішувати, щоб зупинити перші признаки кончини Землі. Проблеми можна здолати, але час грає істотну роль і треба діяти і чим швидше, тим краще.

Ви пройшли довгий шлях, щоб дістатися до цього пункту у вашій еволюції і готові до стрибка. В деякому сенсі залишилося мало часу на підготовку, проте ви використали кожну можливість, щоб підняти свою свідомість і рівні усвідомлення. Зміни у вашій еволюції наближаються все ближче і ви повинні бути на правильному шляху і краще об'єднати позитивні зміни, які можуть підняти вас вгору. Очевидно, що деякі духи не реагують на вищі вібрації, будучи захопленими нижчими вібраціями без бажання або розуміння необхідності забути старі шляхи і шукати кращий шлях. Кожен дух, який починає пробуджуватися і шукати допомоги, її отримує і є багато груп, які мають знання і бажання, щоб допомогти їм.

Не забувайте, що є багато різних організацій і осіб, які знають про зміни, що відбуваються і готові допомогти тим, хто шукає правду. Наступає важливий момент з метою оприлюднення змін і підйому людства із темряви у Світло. Це повинно прийти, тому що це вже зумовили ті, хто спостерігає за вашою еволюцією. Ви пройшли через важку частину, пройшовши маркер і повинні зараз зосередитися на вашому майбутньому, і скористатися дивовижною можливістю, яка представляється, щоб привести вас до вищих рівнів, в яких усе горе і страждання залишаться позаду і вони ніколи не завдадуть вам шкоди знову. Це означає, що ваші старі зв'язки з минулим змінюються, але це неминуче, якщо ви маєте досягнути Вознесіння.

Охоче займіться своєю роботою і знайте, що фактично наближаються хороші часи, беручи до уваги те, що ви залучаєте подібні енергії до себе. Іншими словами, ви самі контролюєте те, як проходить ваше життя, хоча треба сказати, що будь-яка карма, яку ви створюєте, стає частиною вашого життя. Карма не обов'язково негативна, але люди мають звичку створення ситуацій, які призводять до цього. Проста порада – розділіть свою любов з усіма духами і не думайте нічого поганого про інших, і ви проведете життя без ускладнень. Це значно легше, ніж це звучить, але спочатку може заважати ваше его, оскільки воно звикло все контролювати. Уявіть собі, що усі духи стали люблячими і тоді всі світові проблеми негайно зникли б і запанувало б щастя.

Створити прекрасний світ виявляється так просто, але поки існує нерівність, то завжди будуть проблеми. Всього достатньо, щоб задовольнити потреби людей, але на жаль багатство світу знаходиться в руках дуже маленької меншості. Це доведеться змінити і так буде, оскільки не можна дозволити, щоб такі ситуації стояли на шляху прогресу. Будьте упевнені, що вищі істоти впливають на людей, щоб принести потрібні зміни і вони досягнуть своїх цілей.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і такий же зв’язок мають також усі інші духи.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites