Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - 13 жовтня 2017


Майк Куінсі - 13 жовтня 2017

Mike Quinsey

Передмова Майка Куінсі.

Нещодавно я прочитав повідомлення Крайона (Kryon’s messages) , які безсумнівно є самими інформативними понині і охоплюють найближчі роки. Вони часто зосереджуються на змінах, які мають місце починаючи з кінця останнього Віку – 2012, і більшості змін, які мають прийти, включаючи шлях до Вознесіння. Із повідомлень видно, що ми повинні буквально забути про те, що ми вивчили до 2012, оскільки починається нова парадигма, яка виявляє багато правди, яка досі була нам невідомою. Мені цілком зрозуміло, що ми маємо те, що ви можете назвати "унікальною" можливістю віддалитися від старого шляху і перейти на новий, якщо ми бажаємо переміститися у вищі виміри і забути нижчі вібрації, і потребу в повторній реінкарнації. З цим в думці я компоную цитати із недавніх повідомлень Крайона, які мають відношення до терміну "імпринт", який ймовірно новий для багатьох з вас. Важливо, щоб ви спробували пристосувати свої думки до того, що вимагається, щоб йти новим шляхом до вищих рівнів вібрації.

Основні витяги із повідомлень Крайона, які мають відношення до Імпринту:

“КРАЙОН 2017. Викладає точно, як інструктувати ваші клітини для їх зцілення.

Імпринт – ваш другий мозок в квантовій синхронності.

Імпринт програмується для духовного виживання. Імпринт приходить зсередини кожного з нас. Кожне створіння приходить від Бога. Спонтанне тимчасове ослаблення хвороби відбувається завдяки Імпринту, але він не працюватиме там, де є негативна відповідь. Імпринт хоче, щоб вам було добре і комфортабельно. Імпринт з'єднується з вашим Вищим Я і записом Акаші людини. Ваш мозок підтримує вас живими.

Скажіть гучно наступні твердження "Сьогодні я звільнюся від речей, які не працюють, або утримують мене від руху вперед". Також скажіть "Звільняюся від усього, що не велично для мого тіла" або скажіть гучно імпринту "Я звільняюся від усього в моєму Акаші, що сьогодні утримує мене від бачення моєї пишності". Наука переконується, що клітини "слухають" і свідомо створюють хімію. Ви маєте вільний вибір і Імпринт знає це і чекає інструкцій. Імпринт знає все про ваші минулі життя, і зробить все, що ви говорите йому, але ви повинні висловитися гучно.

Імпринт не є мозковою функцією і не централізований, він – як єдине "інтелектуальне тіло Імпринту". Імпринт – мудре поле і тіло скрізь, де існує ДНК і настроєний підтримувати вас живими. Це – привитель того, що вам потрібне. Імпринт з'єднується з Вищим Я. Матеріальне тіло – це фізичне тіло, яке керується мозком і починає створювати міст до Імпринту через інтуїцію і кінець кінцем настане час, коли ви будете його власними медичними страхувальниками, і знатимете не лише, що відбувається у вашому тілі, але також і у вашій Акаші. Імпринт програмується для духовного виживання, він розумний і знає, що вам потрібне. Головна директива Імпринту – зробити усе, що можна, щоб відбулося ваше пробудження. Головна директива – духовне виживання і усе проектується навколо цього, щоб штовхнути вас на будь-який шлях, який дозволить статися пробудженню, і, щоб Людство перейшло міст і перемістилося в статус вознесеної планети. Він – духовне усвідомлення і це те, чим є Імпринт для вас, і при цьому Імпринт переходить через міст з матеріальною хімією, і в дуже, дуже різні способи Імпринт відповідальний за спонтанну ремісію.

Якщо ваша хвороба зникне за ніч, то чи можливо, що матеріальне тіло може реагувати і очистити протягом ночі те, що так незбалансоване? Як може тканина рости в прискореному темпі, щоб з'явитися протягом ночі? Я тільки надав вам факти, які ви можете перевірити в лікарні знову і знову, адже вони мають рентген. Ви можете сказати, що це – диво – Ні! це Імпринт, який є силою, яку ви маєте. Коли начала Імпринту створюють міст до матеріального Я людини, оскільки ви знаєте, що це зникає, і це те, що відбувається все життя і він навіть ремонтуватиме себе – навіть відростають кінцівки. Це був саме той спосіб, який проектувався і дорогі, це повинно мати для вас сенс. Імпринт є вашим другим мозком і відповідає акупунктурі, і усе починає змінюватися, як Велике Центральне Сонце. Ви одержуєте атрибути ваших минулих життів через Імпринт. Він може входити і витягнути факти і розміщувати їх у вашій клітинній структурі. Імпринт знає вас, тож будує міст між вашою людською свідомістю і Імпринтом. Ви наділяєтеся вашою власною медичною інтуїцією. Усе починає змінюватися і ви знатимете, що ви не із Землі, а з Великого Центрального Сонця. Імпринт створює емоцію і може змінити кожну клітину у вашому тілі. Карма опускає завісу, це енергія незавершених справ. Вам доведеться тепер повторно програмувати Імпринт, коли закінчиться стара парадигма, тож треба приділити увагу зникненню вашої карми.

Гомеопатія – свідомість Імпринту.

Гомеопатія – це не науковий засіб, він вимагає маленьких доз ліків, які створюються для кожного індивідуума, і того, що вас турбує, а ваша біологія спроектована "прислухатися" до того, що ви говорите. Ліки гомеопатії створюються спеціально для вас і ваше тіло дотримується інструкцій, це – система, яка працює і нею користуються мільйони. Імпринт бачить ваш намір і це відбувається завдяки "свідомості Імпринту". Це – частина нових людей і у кожній людині є прекрасна система, яка діє на те, що ви їй даєте. Це – хімія в її кращому вигляді і ваше тіло підтримує її, щоб допомогти. Це знаходиться в ДНК і з’єднується з Імпринтом, вашою Акаші і вашим Вищим Я. Імпринт хоче бути хорошим для вас. Це – прекрасна система свідомості. Повільно, через якийсь час ви почнете відчувати зсув, і ви знатимете, як це працює.

Відновіть своє тіло і скажіть йому "Звільнитися від усього, що не відповідає моїй красі", а також "Сьогодні я втрачу усі невідповідні речі" і "Я звільняюся від усього, що утримує мене від просування вперед", а також "Я звільняюся від усього, що визначає, ким я є" і "Я звільняюся від інформації, яка не приваблива до мого тіла", і "Я звільняюся від усього в моїх записах Акаші, які утримують мене сьогодні від почуття моєї пишності". Наукові експерименти показують, що усі клітини прислухаються до вашої свідомості.

Дякую Крайону через Лі Керролл за цю повчальну інформацію.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge