Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 13 липня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 13 липня 2018

Mike Quinsey

Ви помітили, що впродовж деякого значного періоду, час збільшив швидкість і продовжує прискорюватися. Це – позитивна вказівка тривалих змін на Землі, і оскільки вібрації збільшуються, то ви вступаєте далі в нову область простору, в якому ви продовжуватимете свої випробування. Із підвищенням вібрацій також приходить більш мирне існування з меншою негативністю і набагато більшою гармонією між усіма живими створіннями. Ви вже побачили приклади самої маловірогідної дружби між тваринами і це дійсно приклад біблейської історії "Лев лежить рядом з ягням". Отже, це означає, що безсумнівно це повинно закінчитися підйомом вібрацій, які принесуть більшу гармонію і мир Землі.

Багато хто з вас знає, що ви готові зайняти своє місце в межах вищих вібрацій, і є вже ті, хто випромінює любов до усіх життєвих форм, незважаючи на їх місце в історії Людства. До того ж, ви також обізнані, що ви маєте силу, щоб принести мир в ситуації, де відбувається протистояння, оскільки навіть ваша присутність зможе допомогти установити мир. Повільно інші знайдуть це все всередині і стануть спокійнішими, коли навколо все знаходиться в стані сум'яття. Це вже відбувається і буде зростати, і оскільки це стає далекосяжним, то буде більший акцент на створенні мирних стосунків і ситуацій на усіх рівнях.

У довгострокових системах віри приходять до думки, що життя рясніє у Всесвіті, і навіть на вашому нижчому вібраційному рівні. Земля розглядається, як щось на кшталт дитячої кімнати, де можна випробувати життя і рости з незначною допомогою ззовні. Проте, ваша діяльність все ще пильно контролюється таким чином, щоб план вашої еволюції просувався вперед, без втручання інших джерел. Надаючи вам вільний вибір, щоб випробувати життя згідно з вашими бажаннями, не враховуючи ваших наставників уздовж зумовленого шляху, ви маєте абсолютну свободу. Було відомо, що кінець кінцем ви знайшли б свій шлях додому, і ваш успіх у зв'язку з останнім циклом дає вам право переміститися в область вищих вібрацій, це те, що ви робите зараз. Важко забути старі звички, але ви повинні фокусувати вашу увагу на усьому новому, оскільки багато чого пропонується вам, щоб прискорити ваше повне прибуття в Новий Вік. Багато чого чекає на вас, але спочатку ви повинні установити мир на Рідній Землі. Будьте упевнені, що це виникає у тваринному світі, призводячи до самої незвичайної дружби, яка не змогла б статися недавно. Зараз ви можете побачити, наскільки потужні нові вібрації і все ж нові начала тільки починаються.

Незважаючи на те, що роблять інші групи, щоб утриматися на старих шляхах служіння собі, це стане важко підтримувати і кінець кінцем стане неможливим. Їх майбутнє – продовжити свій шлях на іншій Землі, яка буде готова для них, з рівнем вібрацій, які будуть відповідними для їх безперервної еволюції. Як раніше вказувалося, ви не можете жити в специфічному рівні вібрації, якщо тільки він не подібний вашому, оскільки ви почували б себе некомфортно у вищому рівні, ніж ваші власні вібрації, і в усякому разі вам треба прогресувати через набуття досвіду, щоб підняти себе. Багато хто запитує, "як може таке бути" і є проста відповідь – це завжди здійснюватиметься через вивчення, як поширювати Універсальну Любов через ваші думки, дії і мову доти, поки це не стане вашим способом життя.

Переміщення із життя на Землі до вашого ефірного тіла – інтригувало людей, оскільки вони не упевнені відносно того, що фактично відбувається. Тож, знайшовши наступний уривок із повідомлення Метатрона, я відчуваю, що це буде дуже цікавим:

“Що відбувається, коли ви вмираєте”

“Смерть – це не жахливий досвід, щоб лякатися. Те, що ви називаєте “смерть” – це відродження у вашій більшій реальності і у багатьох відношеннях тільки прекрасне пробудження. Воістину, народження у фізичному царстві значно більше травматичне, ніж повернення до “ангельського царства”. Дійсно, перехід від фізичного можна відповідно описати, як “прийти додому”.

“Дорога Людина, смерть може, у багатьох випадках, відбуватися, як поступовий процес закінчення. Для тих, хто вмирає у кінці хвороби, процес смерті часто відбуватиметься в переривчастому провалі пам'яті, фрагментарному, поетапному переміщенні свідомості, яка переміщується із тіла і назад у фізичне тіло, і може відбуватися впродовж декількох днів перед завершальною кончиною. У цих поступових процесах кончини особи знаходяться в підвищеному стані і часто бачитимуть ангелів, наставників і любимих, які вже померли.“

“Там нема чого боятися, страх смерті існує тільки при житті. Більшість з вас негайно усвідомить переміщення при своїй кончині. Ви будете дуже захоплені, коли усвідомите, що ви все ще свідомі, хоча померли у фізичних термінах. Багато хто з вас не пам'ятає себе від радості, щоб осягнути, що ви все ще є “ви”. Ваш внутрішній оповідач і спостерігач досвіду будуть тими ж, яких ви мали в нещодавно завершеному фізичному тимчасовому житті. Ви збережете повне знання про своє життя, і ця пам'ять буде фокальною і негайно доступною впродовж деякого періоду часу. Ви зможете зв'язатися з іншими, що важливо при завершенні життя.”

“Зараз, є рідкісні обставини, в яких людина може померти при раптових несподіваних обставинах, як наприклад нещасний випадок, в якому смерть відбувається так різко, що це вносить плутанину на дуже короткий період. Проте, це відбувається нечасто і є “наставники” на іншій стороні, що спеціалізується на цьому служінні і доступні, щоб допомогти вам зрозуміти, що відбувається.”

“Отже, Майстри знатимуть, що там дійсно є наставники, які допоможуть кожному з вас повністю зрозуміти вашу ситуацію при кончині. Більшість з вас вступить в царство замогильного життя в ясності. І коли людина входить без дезорієнтації, їх дуже часто вітають сім'я і друзі, хто помер перед вами. Є сенс комфорту і ейфорійного розпізнавання цього царства, яке виділяється в сенсі добробуту.”

“Мир праху твоєму, як написано на багатьох надгробних плитах – це щось на кшталт гумористичного непорозуміння. “Інша сторона” надзвичайно активна! Ви зможете відпочити, якщо відпочинок бажаний або потрібний. Фаза відпочинку – це фаза великого розширення, в якому середовище знаходиться в екстазі. Часто відчувається плавання в області яскравого білого світла в згоді з екстраординарними різкими тонами. У цій фазі ви будете у блаженному стані і пристосуєтеся набагато легше при розумінні відділення від того, що сталося. Але ви все ще зможете фокусувати думку на земному плані. Ви виявите, що думка переносить вас швидко до кого і куди завгодно, на чому ви фокусуєтеся.”

“Ви зможете відвідати друзів і родичів, подумки повернутися в минуле, привітати друзів дитинства і подорожувати плавно через простір і час. Ви зможете знову повернутися у своє дитинство; поглянути на себе як новонародженого, оточеного сім'єю на Різдво, або йти до вашої середньої школи, як це було десятиліттями раніше. Ви усвідомите, що немає ніякого “відставання в часі” між маніфестацією будь-якої ідеї або думки і її початковою концепцією, яка знаходиться у фізичному житті. Ви чудово дослідите ці фантастичні явища, але в цілком реальній дійсності і в надзвичайній ясності.”

“Є шляхи ознайомитися з реальностями і вимірами замогильного життя, поки ви живете на земному плані. Є також передові “тренінги”, яким доступна “інша сторона”, оскільки ваш коефіцієнт просвітлення зростає і ви завершуєте “Земний Цикл”.

КІНЕЦЬ УРИВКІВ ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ МЕТАТРОНУ.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має той ж зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge