Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 12 вересня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 12 вересня, 2014

Дорогі, ви маєте ще такий великий потенціал і з обережним плануванням ви поступово визнаєте, що свідомість розширюється. Це усе - частина вашого еволюційного плану, яка підготує вас до повної свідомості. Проте, це - в майбутньому і у відповідний час вам допоможуть досягти такого підняття. Вже є усвідомлення зростання вашої свідомості і ви можете прийняти кредит за таке просування, оскільки ви добре вирішили ваші завдання. У цей момент на Землі є духи, які знаходяться на різних рівнях свідомості і це викликає багато тертя між різними групами. Ви не повинні дозволяти собі відвертати увагу на те, що відбувається навколо вас і повинні зосередитися на вашому власному просуванні. Більше не потрібно приносити себе в жертву вашого власного розвитку, щоб допомогти іншим, оскільки усі духи зараз знають, де вони і що їх очікує. Настав час, коли кожен дух повинен спрямовувати свою увагу на його життєвий план, роблячи його кращим, щоб досягти своєї мети. Будьте упевнені, що ті, хто відчуває нестачу усвідомлення того, що це, отримає допомогу, щоб досягти стільки, скільки можливо.

Людство еволюціонувало так швидко, що важко повірити в успіхи, які були зроблені. Здається, що чим складніше завдання попереду, тим більше зусилля вкладається, щоб досягти успіху. Як ми часто підкреслювали, ні від жодного духу не просять зробити більше, ніж вони вважають можливим, тому деякі, хто вже знає свої обмеження визнали, що Підйом в цьому циклі їм не під силу. Проте, увесь досвід робить хорошу платформу для тих, хто прагне завершити цей цикл, досягаючи великих успіхів в їх еволюції. Прогрес інших духів - їх власний вибір, попри те, що ми заохочуємо, щоб вони використали кожну можливість підняти свої вібрації.

Ви, можливо, помітили, що ми становимося з вами набагато ближчими і це тому, що наближається час зустрічі з нами. Наш корабель зараз частіше бачиться у вашому небі і ми показуємося тепер на довший час, так що ми можемо бути присутніми без відчуття страху вашими людьми. Ми ніколи не наражали вас на небезпеку, хоча деякі з ваших пілотів відчували страх, коли стикалися з нашим кораблем. Будьте упевнені, що ми повністю контролюємо наш корабель і з нашою технологією ми можемо справитися з будь-якою ситуацією, яка, можливо, з'являється, що може представити загрозу вашій безпеці або нашій. Ми часто допомагали вам, коли вам загрожувала небезпека, таким чином, що ви рідко знали про наше втручання. Іноді те, що ви називаєте чудесами, відносяться до нашої присутності, але ми спочатку повинні бути упевненими, що ми не заважаємо вашій кармі.

Є багато різних видів, які живуть на/або у вашій Землі. Мешканці Внутрішньої Землі були з вами еони часу і зустрінуться з вами в недалекому майбутньому. Вони більше розвинені, ніж ви і можуть багато чого запропонувати вам. Інші також улаштувалися в межах Землі і деякі розміщуються на морському дні поза вашою досяжністю. Можливо найбільше дивовижних одкровень буде тоді, коли Люди визнають свої Космічні Сім'ї, тому що багато духів, які інкарнувалися на Землі, прийшли з інших планет. Це - усе в інтересах майбутнього Людства. Індивідууми можуть вознестися у будь-який час, але ціле Людство дістає таку можливість тільки у кінці Сонячного Циклу, який ви зараз випробовуєте.

Тож ви зрозумійте, що ви ввійшли в дуже важливий період, від якого залежить ваше майбутнє. Багато духів працюють з вами, щоб гарантувати, що ви досягнете своєї мети і ми упевнені, що ви досягнете успіху. Коли ви озирнетеся назад, ви здивуєтеся вашій здатності швидко відновлювати фізичні та душевні сили і наміру переміститися у вищі рівні. Будьте упевнені і знайте, що ваша доля не належить Землі з якою ви зараз знайомі. Ті з вас, хто, виявиться готовим буде рухатися із нижчого виміру і покине стару Землю. Настав час для нового початку і треба позбутися старих помилок, оскільки ви не приречені, щоб залишитися в теперішньому вимірі. Ви переконаєтеся, що важко опиратися новим вібраціям, які приходять і дійсно ви повинні, оскільки це ваша доля - повернутися повністю до Світла. Якщо ви знаєте це, то ви випробували так багато ситуацій, які повністю перевірили вас і остаточно ви пройшли через це як Істота Світла. Фізичні царства не являються вашим домом, але добре служать вам для набуття досвіду.

Страх – це ваша найбільша перешкода для еволюції, оскільки в такому стані ваш прогрес зупиняється і ви сприйнятливі до нижчих вібрацій. Коли відбувається конфлікт з умовами, які можуть викликати страх, то це лікується любов'ю і розумінням. Об'єкти нижчих вібрацій живляться ним і це - не те, що ви хочете, щоб вони робили. Не дозволяйте їм це робити, а швидше ізолюйте і заберіть їх силу. Невже не цікаво думати, що не приймаючи ніяких ефективних заходів, ви йдете кращим шляхом, доступним вам. Конфронтація і помста – це дії тих, хто не розуміє карму, і не підозрює, що кожен дух відповідальний за них. Ви не можете залишитися осторонь від відповідальності за ваші дії або слова. Коли ви помираєте і переглядаєте своє життя, ви приходите до висновку, що може залишитися тільки правда і марно пробувати обдурювати кого-небудь. Це не так лякає, як ви, можливо, уявляли б, оскільки ті Вищі Істоти, хто управляє такими питаннями, - усіх люблять і не знаходяться там, щоб застерегти або покарати вас.

Життя на Землі – це зазвичай всілякі підіймання і спускання, тож спробуйте зрозуміти, які вам подаються уроки. Якщо ви не вивчите їх, вони повернуться назад до вас. Ось таке життя скрізь, так прийміть вашу долю, тому що ви погодили свій життєвий план. Ваше завдання - вивчити уроки надані вам таким чином, щоб вам не довелося вивчати їх знову. Цей шлях буде розвивати вас набагато швидше і підійме вас із нижчих вібрацій.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і допомагаю вам і гарантую, що ви поміщаєте свої енергії в ті речі, які вигідніші всього вам. Ви ніколи не жалкуватимете за цим, оскільки ви в небезпеці і ви будете прогресувати набагато швидше. Спробуйте усунути розпізнані речі, які стоять на шляху вашого прогресу. Я залишаю вас з великою Любов’ю і Світлом і дякую вам за ваше бажання переміститися у Світло.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge