Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 19 липня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 19 липня 2019

Mike Quinsey

Коли розглядати заворушення у світі, то очевидно, що багатьом здається, що це результат різниці в думках відносно того, як життя повинне або не має бути прожите. Здається, що проблема тільки в нетерпимості до поглядів іншої особи або віри, яка історично приводила до протистоянь і навіть воєн. З нашої точки зору ми бачимо групи людей, які вірять до кінця в свою віру, але деякі більше екстремальні і бажають нав'язати іншим свої вірування, вважаючи їх більш важливішими і істинними. Дорогі, чому ви не можете дозволити іншим дотримуватися їх власної віри, знаючи, що зрештою залишиться тільки правда. Історично, примушування людей дотримуватися однієї віри, ніколи не працювало і неминуче призводило до воєн без досягнення мирного співіснування. Настав час відпустити его, яке утримує вас від виявлення мирних рішень у ваших суперечках, тому що ви можете жити дуже успішно разом з наміром створення мирного сценарію. З часом це прийде, оскільки вібрації піднімаються і усі думки і дії про війни повільно відкидаються. На останніх стадіях минулого віку були серії безупинних кривавих воєн, що викликали втрату не одного мільйона життів, і навіть далі впливають на результат. Одного разу ви озирнетеся назад і поставите питання, як такі варварські речі змогли мати місце, і чому ви не змогли жити в мирному співіснуванні. За різницю у рівні життя доведеться відповідати, але без лідерів, які були посередниками миру в усіх націях, коли вас вели ті, хто підтримував антихриста.

Багато духів, які втратили свої життя, або на кого погано впливав досвід воєн зараз реінкарнуються і вони приносять з собою сильне бажання створення умов, які призведуть до постійного світового миру. Вони розуміють, що у Новому Віці війни і войовничі дії залишилися позаду і оскільки час лине, то навіть думки про війни заміняться думками про мирне співіснування. Людство має своїми діями показати істинне бажання створити шлях до світу, де усі нації борються за мир і демонтують або видаляють все, що протилежне цьому. Чи можете ви уявити доброзичливість, яку це створило б і щастя і радість, яку це принесло б людям, які змогли остаточно жити вільно від страху і втрат. Вже сім'я зміни існує і миролюбні духи готові вести вас до “ обітованої землі ”.

Думка має силу набагато більшу ніж ви ймовірно розумієте і якщо достатня кількість людей зосередиться на мирних думках і діях, то немає нічого, чого б ви не змогли досягти. Будьте упевнені, що підбурники війни знаходяться зараз в меншості і найбільші нації об’єднуються, щоб розробити проект постійного миру. Уявіть, як вигідно це було б населенню всього світу і як це підняло б моральний стан і надії на кращий рівень існування. З іншого боку зменшення нижчих енергій призвело б до загального підняття вібрацій на благо усіх людей. Думайте про мир і відкидайте усі думки про війни і допомагайте прискорити час, який наближається, коли збираються відбуватися могутні зміни для вигоди усіх людей.

Технології просуваються вперед в дивовижному темпі і коли вони будуть використані для вигоди усіх людей, то життєвий рівень зміниться на кращий, і предмети першої потреби будуть доступні усім. Це відбувається із-за головних змін на шляху, коли все стає більш автоматизованим. Ви вже бачите деякі досягнення, але ще більше їх використовується таємно і не доходить до вас. Такі ситуації поступово перестануть бути проблемою, оскільки войовничі дії більше не будуть необхідними. Природно, що кожній планеті потрібний повний захист навіть в мирні часи, але це не буде пов'язано з секретністю.

Тим часом зміни триватимуть доти, поки усе не врегулюється і ви матимете світ з лідерами, які відкрито співпрацюють один з одним задля миру. В таких обставинах Світовий Уряд буде працювати добре, оскільки очевидно, що це на користь кожного. Думайте, вийшовши за межі старих методів, оскільки зараз ви не пов'язані з ними і проектуйте позитивні думки про ваше бачення нової Землі, яка вже приходить. Перемістившися за маркер, ви заробили право переміститися вперед в кращі часи і насолодитися миром і багатим життям. Стара суміш позитиву і негативу більше не придатна і завершила свій розвиток і ніколи не повернеться. Це стане очевиднішим з часом, але будьте терплячими, оскільки це тільки з'явилося на горизонті.

Ваша здатність осягнути і повністю зрозуміти повідомлення зміцнюється. Ви маєте владу, щоб вплинути на те, що трапиться в майбутньому, і це спускається до Людства, щоб прокласти шлях, на який вам треба ступити, щоб виконати ваші очікування мирного і люблячого існування. Завжди планувалося, що цей шлях не буде просто потенціалом, а залежить від вашої здатності здолати виклики, надані вам. Вільний вибір ваш і хоча є план вашої еволюції, це все ще залишається у ваших руках.

Багато хто з вас виразив бажання об'єднатися з силами Світла, які контролюють усю діяльність в межах вашого Всесвіту. Вони схожі на Космічних Наглядачів, які можуть переміститися у будь-який час через силу думки і вирішити будь-яку проблему, яка з'явиться. Проте їх робота – вирішити проблему перед тим, як вона стане серйозною і вони мають повноваження без зусилля змінити діяльність або нехтувати інструкціями. Космічний Закон не визнає інші міркування і це робить їх повноваження абсолютними. Завжди є вищі Істоти, які підтримують Закон і Порядок у Всесвіті і ті, хто служить потребам Світла, не турбуються про їх власну позицію, яка завжди має підтримку.

Ваша Земля була в ізоляції дуже тривалий час, щоб перешкоджати нижчим енергіям впливати на тих, хто перемістився вище вашого рівня. З іншого боку – це також підтримувало обраний вами шлях до Вознесіння і утримувало інші об'єкти від втручання будь-яким шляхом, який змінив би результат. Ваша еволюція пильно контролювалася еони часу, щоб гарантувати, що ви прогресували природним шляхом в результаті ваших власних дій і думок. Для прикладу, ваша заслуга в тому, що ви пройшли маркер в 2012 і тому ви знаходитеся зараз в значно кращій ситуації, яка дала вам більшу свободу вибору, і більше допомоги, щоб вести вас по вашому шляху. Ми не зважувалися сказати вам, що ви не можете потерпіти невдачу, оскільки перед вами прокладений шлях, але яким ви повинні пройти.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge