Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 26 липня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 26 липня 2019

Mike Quinsey

Країни Землі з неврегульованими конфліктами продовжують улагоджувати проблеми, страждаючи від неприємностей і боротьби, оскільки часто важко ввести головні зміни. Люди звикли до системи управління і неохоче приймають щось інше, часто боячись змін, які, можливо, потрібні. Коли перешкоди для тих, хто управляє деякою формою конфронтації здаються неминучими, все ж це не утримує людей від необхідності дотримуватися того, чого вони хочуть і в що вірять. Це означає, що конфлікт часто неминучий і байдуже, як довго це буде, люди вийдуть переможцями. З початку Нового Віку в 2012, вам допомагає нова енергія, яка починає діяти і піднімає людей до рівня, де зрештою може існувати тільки правда.

Це означає, що, оскільки вібрації піднімаються вгору, то це позбавляє сили нижчі вібрації, які кінець кінцем будуть не в змозі тривати далі. Це не створить вакуум, оскільки нові енергії приносять інший і прийнятніший спосіб життя. В цей час людям важко передбачати результат, не розуміючи, що старі непридатні для роботи способи будуть замінені, якщо ви піднімаєтеся вгору. Ті з вас, хто готовий і розуміє, що вам пропонується розглянути, будуть тими, хто покаже шлях вперед. Зміни неминучі і Людство стане зрілішим і здатним управляти з відповідальністю за їх введення. Це скоро стане зрозумілим, наскільки вам краще і з цим прийде мирний шлях співіснування.

Зважаючи на те, які зараз обставини, нині можна пробачити думки, що пошук мирного рішення ваших проблем фактично неможливий. Все ж, сім'я мирного світу вже росте і це проявиться в не так вже віддаленому майбутньому. Допоможіть змінам, сприяючи миру, де б ви не були і дозвольте іншим побачити вашу упевненість. Очевидно, що для встановлення миру необхідно ввести багато змін і бути упевненими, що на той час світ буде готовий до них і пристосується дуже швидко. Це – ваша доля і ви повинні побачити багато чого з цього ще при вашому житті. Спочатку приходять думки, потім вони активуються і стають вашою реальністю.

Дорогі, ми знаємо, що багато разів просили вашого терпіння і знову воно найбільш важливе, оскільки потрібний спокій, щоб пройти через теперішні часи. Приз – мир і щастя, і ви можете насолодитися ними, тож, яке б зусилля і рішучість ви не докладали, щоб досягти успіху, це кінець кінцем буде винагороджене. Ми з вищих царств бачимо всю картину, тож поки ми ведемо розмови про події, які настануть, це може здаватися, неначе вони набагато ближчі, ніж вони фактично є. Проте, ми бачимо потенціал і знаємо, як і коли він проявиться стосовно вас. Чим більше вас зосереджується на позитивному майбутньому, тим швидше воно настане.

Земля – центр великої уваги і з давніх часів вона зростала із-за того, що ви наближаєтеся до вознесіння. Воно настане, оскільки багато з вас готові це зробити і в контексті останнього циклу, який ви пройшли, ви маєте багато допомоги ззовні, щоб гарантувати, що ви це зробите. Вознесіння духів, які готові – у будь-який час одне з великих святкувань і нам відомо занадто добре, через що ви пройшли, щоб досягти цієї останньої хвилі завершення. Це велике досягнення із завершальним подвигом – вознесіння у вашому фізичному тілі. Природно, що воно зміниться в ході процесу таким чином, щоб відповідати вищим вібраціям. Цей досвід, буде і буде наслідуватися у всьому Всесвіті.

Ви починаєте розуміти, що на нашу думку ви особливі, оскільки ви досягли мети, яка, як ви думали, занадто велика для вас. Не лише те, що ви пережили “помітний успіх” і перевершили очікування. Ви досягли маркера, який буде згадуватися багато разів. Ви зрозуміли, що тепер зовсім нічого боятися і дійсно ви взяли участь у великому завершальному випробуванні і відчуватимете себе привілейованими. З нашими гарантіями вас може чекати захоплюючий досвід, який ви заробили.

Часто задають питання відносно тих, хто буде возноситися, оскільки сім'ї і друзі, які відчувають близькість один до одного, хотіли б бути упевненими, що вони всі вознесуться разом. Беручи до уваги вірогідність, близькі групи будь-якого виду будуть ймовірно перебувати разом, але треба пам'ятати, що духи не обов'язково будуть на однаковому рівні, коли настає духовне просування вперед, але ми це розуміємо, то все ж деякі духи можуть відкласти свою можливість вознестися з особистих причин, що включає лояльність до їх завершення і це шанується. Коли ви знаходитеся на вищих рівнях, то звичайно є можливість все ще з’єднуватися з тими, хто ще не піднявся, і це стосується любовного зв'язку і завжди є можливість підтримувати контакт.

Коли ви озираєтеся навкруги і бачите інших духів, які грають свої ролі, то ви не бачите їх повністю, оскільки при втіленні на Землі вам тільки потрібні навички або атрибути, щоб виконати ваш життєвий план. В ході сотень життів ви фактично робили це усе і бачили, що з кожним життям відбувається подальший прогрес, навіть якщо іноді це – два кроки вперед і один крок назад. Ваш життєвий план такий, що ви маєте кожну можливість просуватися вперед за допомогою ваших випробувань, але ви повинні знати, що завжди буде існувати інша можливість, якщо ви потерпіли невдачу. Повірте нам, що ви отримаєте багато допомоги, щоби досягти успіху і якщо ви будете тільки прислухалися до вашої інтуїції або Вищого Я, то вам гарантований успіх, оскільки вібрації продовжують підніматися вгору і ви переконаєтеся, що все легше досягти чистого контакту з вищими царствами.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge