Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 12 липня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 12 липня 2019

Mike Quinsey

Немає ніякого сумніву в тому, що вібрації Людства значно збільшилися за роки, що пройшли від 2012, коли офіційно розпочався Новий Вік. Це помітно серед молодшого покоління, яке мало переваги на початку, тому що вони вже підняли вгору свої вібрації раніше до їх втілення. Їх вплив допоміг багатьом індивідуумам досягти нових рівнів Світла, надаючи їм можливість досягти їх цілей через набагато швидший час. Багато чого з їх хорошої роботи визнане, але не розголошується, бо фактично вони не шукають визнання цього. Загалом, розвинені працівники Світла, не шукають нагороди за те, що вони роблять, це – задоволення від зробленої роботи на благо людства, яке їх турбує перш за все. Проте, якщо ваша робота буде визнана, то це кредит вашої ефективності і присвячення вашим завданням.

Кожен дух, який інкарнувався на Землі, забезпечений засобами, щоб успішно завершити свої завдання. Це включає поради наставників, щоб направити вас на правильний шлях, і в різні часи впродовж вашого життя духи допоможуть вам з вашими завданнями, щоб гарантувати ваш успіх. Неминуче будуть жертви, але ви погодилися на них раніше до вашого втілення. Все ж, маючи вільний вибір, ви могли б легко відкласти свою роботу або нехтувати нею повністю і це не зможе принести ніяких взаємних звинувачень, але подібне завдання може виникнути, щоб перевірити ваш намір здійснювати вашу роботу, як планувалося.

Деякі духи запитують, чому працівники Світла не завжди ідентифікують себе, працюючи для Світла, і це тому, що це часто кращий шлях захиститися від небажаної уваги, щоб надати їм можливість успішно завершити свою роботу. Темні сили підуть на все, щоб заважати вашій роботі, оскільки їх мотиви діяльності – викликати якомога більше безладдя. Природно, що в деяких обставинах ви не можете уникнути гласності, але ви захищені у вашій роботі. Таємниця вашої безпеки – ваші вібрації, якомога завжди більш високі і Світло захистить вас від нижчих енергій.

Яке б зусилля ви не докладали для підйому вашого Світла, воно буде винагороджено, оскільки ви виразите свій намір і це принесе вам вигоду. Те, на чому ви фокусуєтеся, буде залучене до вас в ході часу, тому мудро, завжди охороняти ваші думки. Йдучи цим шляхом, ви можете, наприклад, допомогти тим духам, кому потрібна допомога, посилаючи їм лікувальні смуги світла згідно з їх потребами, і чим чистіші кольори, тим вони могутніші. Проте з новим способом вираження в Новому Віці, вам не треба посилати специфічні лікувальні енергії повторно, оскільки, як тільки ви їх послали, щоб виконати їх роботу, то цього повинно бути достатньо.

Ви знаходитеся зараз у великій стадії змін, оскільки нові шляхи і методи, які доступні, чекають свого представлення. Це займе деякий час, але кінець кінцем вони будуть успішні, оскільки це відповідає вашим бажанням іти далі від періоду повільних змін і росту, тому що просування вперед свідомо затримувалися. Знайте, що завжди існував план вашої еволюції, і ті, хто спостерігає за вашим прогресом гарантують, що все йде за планом. Це ваше право, отримати вигоду із досягнень, зроблених за багато років, і поки деякі проникали в такі області, як наприклад медицина і електроніка, багато хто свідомо цьому перешкоджав. Ця позиція не може залишатися такою далі, оскільки все більше і більше людей вимагають оприлюднити інформацію для вигоди усього людства. Коли ви стаєте обізнаними наприклад в тому, що ніж хірурга більше не буде потрібний, і що “операції” могли б здійснюватися без його використання, то ви розумієте, як далеко позаду ви знаходитеся в медичних питаннях. Ви можете запитати, чому така ситуація все ще дозволяється і це тому, що ми повинні поважати ваш вільний вибір влаштувати вашу власну долю.

Ви могли б сказати, що Земля – ілюстроване періодичне видання “Життя через Віки”, оскільки приклади цього можна все ще знайти по всьому світу. Це не проектувалося, але було неминучим, оскільки різні групи духів на різних рівнях інкарнувалися на Землі. Вони знаходилися на дуже контрастних рівнях еволюції і трималися окремо, щоб дозволити їм просуватися вперед, задовольнивши їх потреби. З плином часу такі духи еволюціонували, але не обов'язково були готові зробити головний крок вперед. Знову ж ті, хто еволюціонували значно далі вперед молодших груп ніж будь-коли раніше, в деяких випадках проводили умисну політику зберігання їх в неуцтві таким чином, щоб використати їх, як віртуальних рабів. Очевидно, що тим духам, яких утримували, потрібно допомогти просунутися вперед, точно так, як в недалекому майбутньому ви також отримаєте можливість піднятися до вищого рівня.

Вас тримали в темряві багато віків і ви страждали від багатьох неприємних дослідів, але ви все ж пережили їх і стали набагато сильнішими, і з'явилися як духи, здатні до вираження себе в любові і радості, які “побачили Світло”. За вашим прикладом інші слідуватимуть по вашим стопам, щоб побачити мир і світло, яке ви випромінюєте навколо себе. Навіть зараз, роблячи так, деякі з вас випромінюють своє Світло на усіх і допомагають піднімати вібрації. У загальних рисах, духовно розвинені Істоти інстинктивно відчувають і бажають допомогти іншим духам піднятися вгору, і коли ви готові зробити так, то ви можете бути упевнені, що ваші таланти будуть використані відповідно, щоб допомогти їм.

Ви можете бути упевнені, що будь-яка ваша роль в цій тривалості життя на деякій стадії, буде запрошувати вас допомогти іншим еволюціонувати. Це тема використання вашого знання і досвіду, щоб допомогти духам, які можуть отримати вигоду з вашого досвіду. У подальшому ви, можливо, забажаєте стати духовним учителем самостійно, і це може статися або в, або за межами організованих релігій. Ви вже досягнули стадії розуміння, в якій ви знаєте, що ви тільки даєте духу стільки, скільки він готовий і може осягнути, оскільки занадто багато може його спантеличити.

Я залишаю вас з любов’ю і благословеннями і хай ваші мрії здійсняться і Світло осяє ваші дні. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge