Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 11 жовтня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 11 жовтня 2019

Mike Quinsey

Підготовка до змін нарощує темп і оскільки ми бачимо більшу картину, то ми можемо сказати вам, що головні зміни набувають помітної форми. Імпульс росте впродовж деякого часу і затримки будуть зведені до мінімуму. Енергія для змін зараз настільки потужна, що її не можна затримувати набагато довше, оскільки у багатьох країнах панує безпорядок і вимоги людей стають сильнішими. Старі шляхи більше не визнаються, тож чекайте змін, які відображають шлях, яким вас ведуть нові енергії. Новий Вік повинен скоро утвердити себе і дозволити зростання, яке підніме людей до нового рівня, який відображає їх потреби. Стримери енергії вже на місці і як тільки з'являться умови, то вони стануть базисом для майбутнього і люди готові висуватися вперед, щоб вести за собою. Вас усіх чекає яскраве майбутнє і все більше духів пробуджуються навіть до свого більшого потенціалу, який прийшов з Новим Віком.

Битви відбуваються в декількох країнах і деякі очолюють самозвані лідери, які застосовують диктаторські методи, щоб утримати владу. Проте, люди піднімаються і шукають змін, щоб гарантувати справедливіше суспільство, де усіх вважають рівноправними і які насолоджуються плодами своєї праці. Прикро, що це неминуче призводить до протистояння і насильства і цей шлях вже багато хто випробував. Люди виграють такі битви, оскільки настав час для змін, які потрібні, щоб вести їх вперед таким чином, що вони можуть отримати вигоду від нових шляхів проживання, які пропонують більш задовільний і вигідний уклад життя. Все вже готове і чекатиме результату майбутніх змін, які повинні зробити життя зручнішим.

Період, в якому ви знаходитеся, був описаний як пункт у вашій еволюції, коли справи досягнуть небувалого низького рівня, але це буде тригером для початку програм для змін, які швидко піднімуть вас вгору. Тож не впадайте в розпач від негативності, коли настає цей період часу, оскільки це може бути замаскованим благословенням. Звичайно світ знаходиться в сум'ятті і з змінами клімату, і підвищенням рівнів морів, які можуть принести серйозні зміни берегових ліній і віддалені повені. Це все ж припущення, поте історія і досвід пропонують Людству брати до відома все хороше і готуватися до можливого результату. Будьте упевнені, що ваші Космічні друзі, хто слідує за вашим прогресом все знають про події, що відбуваються і зроблять все, щоб вплинути на тих, хто має спроможність допомогти вам.

Здоровий глузд гратиме велику роль, щоб допомогти вам підготуватися до гіршого сценарію, хоча, поки дія не прострочена, то ви можете нейтралізувати найгірші загрози. І тоді не буде ніякої паніки, оскільки ви вжили б заходи, щоб захистити себе і ваше майно. Очевидно, що неминуче будуть деякі аварії, але, якщо ви будете попереджені заздалегідь, то це надає можливість діяти так, щоб звести їх до мінімуму. Зрозумійте, що фізичні зміни – природні і Рідна Земля значною мірою контролюватиме те, що матиме місце. Сумно, що ваші лідери не надають серйознішого значення тому, що приходить, оскільки час є суттєвим елементом і багато чого можна було б зробити заздалегідь і уникнути великих катастроф.

Зрозумійте, що ви усі інкарнувалися в цей час, будучи повністю обізнаними про те, що настане. Дійсно, деякі з вас дуже хотіли бути на Землі впродовж такого важливого часу. Тому багато духів пробуджуються в цьому періоді до їх зобов'язання взяти участь в підготовці людей до того, що настане. Вони екіпіровані, щоб виконувати добре свою роботу, оскільки мають великий досвід і серед них багато молоді, яка має своє бачення того, що настає і як справитися з цим.

Будьте упевнені, що обраний президент, який ще не заступив на посаду чекає, бо його роль виконувати обов’язки до нових виборів. В цьому можна побачити початок нової ери, коли старе більше не керуватиме і із зростаючим усвідомленням і розумінням важливості майбутнього періоду, "Нові Віки" займуть видатне положення. Ви будете здивовані відносно того, як швидко будуть матеріалізуватися нові ідеї і створюватися нові шляхи, які охоплять усе хороше і необхідне, щоб ввести в дію вигідні зміни, які давно чекають. Ці події не так вже далеко від їх прояву і вони настануть, тому що майбутнє вже було зумовлене.

Кожен з вас може допомогти їх маніфестувати швидше ніж пізніше, залишаючись позитивним, особливо впродовж поточного періоду з його безладом і негативністю. Будьте маяком Світла і ви з'єднаєтеся з іншими з подібною вібрацією і разом створите грізну силу добра. Ніколи не виявляйте нерішучості у ваших переконаннях і знайте, що ви допомагатимете освітити шлях для інших, які шукають шлях до завершення. Очевидно, що є духи з різними ступенями духовного розвитку і з пробудженням, яке має місце, кожен шукає більшого розуміння. Багато хто відчуває, що з’являється щось потужне, але тільки просвічені духи мають достатнє знання, щоб оцінити те, що відбувається.

Зважаючи на кількість Світла, яке посилають до Землі, це не дивно, що все більше і більше духів пробуджуються і як тільки вони зроблять так, то допомога буде негайно поряд, щоб вести їх в їх подорожі. Це краса духовної системи, беручи до уваги те, що кожному духу допомагають розвиватися і дотримуватися духовних шляхів. Якщо вам потрібна допомога, то просто попросіть її і ваш запит буде виконаний, якщо він не суперечить вашому життєвому плану. Карма не має бути проблемою для тих з вас, у кого все гаразд уздовж шляху, і в цьому Новому Віці вам допомагають екстенсивно по суті до рівнів, які перевершують рівні підтримувані в останньому Віці.

Ви всі духовні істоти, які мають людський досвід і коли ваше життя закінчується, ви повертаєтеся до вищих рівнів, які ви можете добре описати, як релаксацію, яка дозволяє вам відновитися. Після перегляду вашого життя, це може, щонайменше, частково допомогти вам вирішити, яким має бути ваш наступний досвід завжди з думкою про вашу духовну еволюцію. Це – радісний час, щоб ще раз зустріти сім'ю і друзів, які пішли перед вами, і навіть зустріти тих духів, які знаходяться поза тілом впродовж періоду сну їх людського тіла. Такі рівні тільки відкриті для тих, хто має подібну вібрацію, тож ви упевнені в щасливому і приємному досвіді.

Здивування людського досвіду безмежні і чим вища ваша вібрація, тим більші можливості шукати подальший досвід, подорожуючи Всесвітом. Деякі розвинені духи проживають свої життя на борту космічного корабля, але відколи вони, наприклад, знаходяться у величезному кораблі діаметром в декілька миль, то немає ніякого почуття обмеження, оскільки це дуже подібно до існування в маленькому місті. Ви безсумнівно зрозумієте, що такі можливості дають вам більше випробувань, ніж існування на Землі.

Знання про те, що майбутнє тримає для вас, повинне надати вам мужність і силу витримати будь-яку негативність навколо вас, особливо, якщо ви знаєте, що це може бути останній відносно короткий період перед тим, як відбудуться головні зміни, які нестимуть вас в період миру і краси, яка не знає ніякого кінця.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites