Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 11 серпня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 11 серпня 2017

Mike Quinsey

Ви впевнено вступаєте в Новий Вік і починаються необхідні зміни. Їх не можна зупинити і вони потрібні, щоб почати установлення нової версії Землі. Стара Земля має очиститися і як кажуть, нижчі вібрації зникнуть. Для Людства настане мирне і корисне життя, яке означає життя без важкої роботи або безперервної відсутності необхідних речей. Негативні впливи поступово зменшаться, доки не будуть повністю видалені. В той же час великі зміни гарантують, що ваше життя стане більш плідним, і це буде дивовижний досвід, представлений на новій Землі, і важливіше всього ви матимете більше вільного часу.

Ті духи, які досягли успіху в підйомі своїх вібрацій, справедливо будуть тими, які вознесуться і знайдуть рівень щастя, який невідомий у вашому теперішньому часі. Життя буде радісне і в єдності з усіма іншими, і ви відчуватимете любов, яка вище вашого теперішнього розуміння. Насправді, почнеться Золоте Століття і енергійна співпраця усіх духів нестиме його вперед до рівнів, які ви ще не випробували. Це – тільки нагорода для усіх, за вашу важку працю і присвячення. Кінець кінцем Людство з усіма духами розділить порівну всі щедрості Землі, яких буде з лишком. Усе, чого ви коли-небудь бажали буде можливим і сила думки буде універсальною. Індивідууми зможуть мати все, що їм потрібно, і ніхто не візьме більше ніж їм потрібно, оскільки енергії жадності і служіння собі зникнуть.

Зрозумійте, що старий цикл закінчився тому, що ви достатньо підняли свої вібрації, і ви уникнули кінця Віку, який зміг би легко викликати деструкцію Землі. Це бачилося як певна можливість, оскільки основні нації протистояли одна одній з готовністю до ядерної війни. Уникнувши такої світової катастрофи, усі старі пророкування зараз зникли і відкрилася нова ера і ви поступово переміщаєтеся в зміни, які ви принесли підйомом ваших вібрацій. Війна – більше не варіант і з часом усі елементи війни більше не просуватимуть вперед. На Землі встановлюється мир і скоро почнеться реставрація багатьох розірваних війною країн, яка дозволить людям мати час для їх відновлення. Це також прискорить введення нових інновацій, які стримувалися до очікуваного миру на Землі, даючи їм можливість для реалізації.

Існують два головні графіки часу, які іноді можна сплутати відносно того, куди ведуть події, але будьте упевненими, що для тих з вас, хто підняв свої вібрації, це веде до яскравого, прекрасного і мирного майбутнього. Як тільки це розпочнеться, то людство швидко здійснить великий стрибок вперед в Новий Вік, і не сумнівайтеся в душі, що минулий час залишиться назавжди позаду. Звичайно, ви пам'ятатимете хороші часи, але їх скоро затемнять щасливі часи, які настануть. Свобода дійсно означатиме те, що ви вільні, щоб подорожувати безпечно у світі і оскільки будуть впроваджені нові методи транспорту, то ви не проводитимете стільки часу в подорожі, як раніше.

Зосереджуючись на яскравому і мирному майбутньому, ви допомагаєте його маніфестувати і відчуватимете себе безпечно в цій енергії, не торкаючись того, що відбувається навколо вас. Зрозуміло, що ви можете засумувати за деякими друзями або сім'єю, яких немає на вашій довжині хвилі, але майте на увазі, що вони, можливо, йдуть іншим шляхом, який також матиме можливість піднятися. Не оцінюйте заздалегідь кого-небудь, оскільки воістину ви не можете знати їх життєвий план, який може повністю відрізнятися від вашого. Усі духи на Землі збираються отримувати користь від їх дослідів і нічого не витрачається даремно, навіть якщо вони не вознесуться цього разу. Не кожен дух очікує вознестися в цій тривалості життя, але хоче набути досвіду, щоб збільшити швидкість свої еволюції. Бути на Землі в цей час – це привілей, оскільки багато хто захотів прийти, але не був вибраний. Отже ті з вас, хто присутній тут, були особливо вибрані, тож використайте максимально цю можливість.

Майбутнє захоплююче і ви зможете вільно зітхнути, оскільки у вас все гаразд на шляху до завершення вашої далекої дороги через нижчі вібрації. Вона була жорсткою і дуже важкою, але все таки ви знайшли своє істинне Я, і зараз готові просуватися вперед у вищі вібрації. Багато чого вже готове, щоб полегшити ваші життя і зробити їх більш приємними. Людство тільки досягає повноліття і ставатиме, як Одне Ціле з усіма іншими, і просуватиметься вперед, щоб досягти навіть більшого прогресу. У вас стільки всього попереду і в той же час ви заслужили вашу свобода, щоб подорожувати Галактикою у вашому тривалому пошуку знання і досвіду.

Навіть за допомогою вашого методу пояснення часу в лінійних термінах, ви відносно нові у Всесвіті і отримали допомогу від Плеядинців, потомками яких ви являєтеся в першу чергу. Фактично вони відстежують вашу еволюцію впродовж значного часу, і зараз визнають, що ваш прогрес показує, що ви готові до великого кроку вперед. Коли настане відповідний час, вони встановлять контакт з вами, і з їх досвідом і допомогою, ви швидко підете далі. На вищому рівні усі Істоти розглядають себе, як Одне Ціле і допомагають один одному, щоб досягти успіхів. Проте, вільний вибір все ще залишається і ви приймете свої власні рішення, які стосуються вашого майбутнього, хоча наставники завжди доступні, якщо ви цього бажаєте.

Очищення Землі далеке від завершення, і старе чіпляється, не розуміючи, що його час закінчується і воно повинно прокласти шлях до народження того, що його замінить. Цикли приходять і проходять увесь час, але в крайні часи істотно, щоб новому дозволили увійти, і сильний опір не принесе ніякій користі. Вже підготовлені плани для введення нових способів виконання речей, які будуть працювати і збережуть час. Прогрес стане безупинним процесом, і ви маєте отримати вигоду від нових відкриттів, які утримуються, і це зробить життя кожного набагато легшим і прийнятнішим. Новий Вік манить і впродовж деякого часу стане відомо, що нові технології вже розвинені і вони здолають багато проблем, які ви зараз випробовуєте.

Людям, коли їм стає тяжко, нестерпно чекати допомоги або змін, тож будьте упевненими, що ті Істоти, які спостерігають за вашим прогресом, пробують ввести важливі зміни в дію. Вам нерідко говорили, що настане правильний час, щоб просуватися вперед, який гарантує, що усе гаразд і що негативні сили не зможуть втручатися або перешкоджати їм. Краще почекати якийсь час, знаючи, що в правильний час продовжиться рух вперед.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge