Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, January 18, 2013

SaLuSa, January 18, 2013

Що стосується Вознесіння, то ніщо не зможе зупинити ваш прогрес і все йде своїм шляхом. Де-небудь уздовж вашого шляху і не так вже далеко в майбутньому, ваша цивілізація повністю підніметься, як планувалося. Коли ви досягнете точки критичної маси, то ваш успіх не залежатиме від чого-небудь. Так це стосується зараз вас, щоб створити обставини за допомогою яких цього можна досягнути, зосереджуючи увагу на усьому тому, що ви бажаєте. Не втрачайте із виду той факт, що ви увесь час створюєте ваше майбутнє, і багато паралельних світів. Переконайтесь в тому, що цього ви хочете і ваш намір направлений на те, що чисто і благотворно, і несе поліпшення усього.

Після вашого підняття, ви стали зараз потужніші, ніж коли-небудь, і з ослабленням Темних сил, вони все менше стоятимуть на вашому шляху для виконання всього, що ви очікували. Світ, яким ви його знаєте, все ще знаходиться в старій парадигмі, і мало може запропонувати зараз, коли ви відвернулись від нього. Проте, ви ті, хто викликає зміни, і багато вже було вкладено, щоб зробити успішне оголошення, що ви знаєте, що почався Новий Вік. Світ знаходиться в сум'ятті, але плановані події принесуть мирні рішення, і при необхідності ми вас підтримаємо. Ми звичайно не маємо наміру зникнути із зору, оскільки наше майбутнє дуже зв'язане з вашим.

Ми, в Галактичній Федерації Світла, зайняті, як завжди, рішенням багатьох проблем зв’язаних із змінами. Це значить, що зв'язок з нашими союзниками гарантує виконання наших планів, що нам і потрібно. Наші кораблі успішно стримали ядерну війну у бухті, яка нещодавно погрожувала початись не один раз. Таким ідеям більше нема місця у вашому світі, і це зброя вашої останньої політичної кліки, яка була безсила. З часом усі види війн припиняться, і буде оголошений мир у всьому світі. Багатьом галузям промисловості, сполучених з такою діяльністю, доведеться повернутись до корисніших і мирних потреб. Немає ніякої необхідності хвилюватися про майбутню ситуацію із зайнятістю, оскільки люди не страждатимуть внаслідок змін, оскільки економічний добробут піклуватиметься про їх потреби.

Ви відійдете від вашої бідності і нестачи, і станете частиною суспільства, яке розділить достаток для загальних потреб. Просто йдіть з потоком, і знайте, що ці ваші розлади і розчарування скоро відійдуть на задній план. Ви ще досі на шляху до повного Вознесіння, який буде поки що, абсолютно упевнено, вашим найбільшим досвідом. Згодом ви, можливо, будете розглядати свою місію до Землі і дуальності завершеною і повернетесь до вашої рідної планети. Це буде ваш вибір, який вирішить ваше майбутнє, але багато хто продовжуватиме свою подорож з Землею. Починається серйозне очищення Землі , і ми зараз активні в цьому відношенні.

Ви, звичайно, почнете бачити багатьох із нас у вашому небі, тому що, оскільки загрози проти нас виключені, то показати себе для нас буде безпечніше. Ми хочемо не залишити у вас ніякого сумніву відносно нашої присутності, і тоді Перший Контакт стане вірогіднішим. Це звичайно буде зроблене по правилам протокола, який визнає керівництво ваших різних націй. Це - не вихід, який ми бажаємо нав'язати, але він - наше сильне бажання, яке не повинно відкладатись надовго. Разом нам доведеться стільки зробити і ми вже знаєм тих із вас, хто стане союзником, щоб брати участь в змінах. Тому, деякі з вас вже відвідували наші кораблі декілька разів, але ми стираємо пам'ять, щоб уникати реакції з вашої сторони. Якщо ви маєте інші земні обов’язки, ми не хочемо, щоб ви стали збентеженими і нехтували ними. Для таких речей в найближчому майбутньому буде багато часу.

Ми розділяємо ваше бачення майбутнього, де ваша цивілізація разом існуватиме з нами, як Єдине. Ваше розуміння життя і його справжня мета, призведе до видалення усіх бар'єрів, які тримають вас відокремили один від одного. Ми вже бачимо, як ви починаєте бачити себе в інших, усвідомлюючи, що по суті ви усі маєте те ж бажання миру і щастя. Ви можете насолодитися відмінностями в кожному іншому способі життя, але в мистецтві ви бачите істинне вираження внутрішньої особи. Забудьте колір або расу, політику або релігію, оскільки з часом ніщо не буде стояти на шляху великого прибуття разом. Легкість сучасної подорожі і комунікації вже зблизили вас. Для тих з вас, хто вірить в правду реінкарнації, це значно легше прийняти те, на що ми посилаємося. Ви знаєте, що кожен із вас жив у багатьох різних культурах, у багатьох різних країнах, як частина вашого еволюційного розвитку.

Усвідомте, що дуальність - майже закінчується і що ви добровільно випробували її, і це може правильно розглядатися як експеримент. Вона ніколи не була вашою істинною реальністью, але все ж деякі люди так використали її, що вперто не хочуть від неї відмовлятись. Знайоме завжди почувається комфортнішим, але дуальність і 3D вимір досягли своєї мети і зараз розформовуються. Це вірно, проте тим, хто бажає залишитися в подібному існуванні, буде надана така можливість. Бог дав вам вільний вибір і не забере його від вас. Тільки ви вирішуєте, оскільки ви прогресуєте через вищі виміри і стаєте чистою Істотою Світла. Потім ви станете Єдиним з Усім Сущим і будете служити Волі Бога.

Нині ви є лише аспектом вашого реального Я, і не розумієте, яким дивовижно потужним духом ви є. Ваш потенціал безмежний, і перший крок до розпізнавання цього приходить з Вознесінням, і вашим поверненням до повної свідомості. Думайте широко, оскільки ви проходите через цей рік і знаєте, що він буде дуже чудовим і захоплюючим. Ви, можно сказать "досягли зрілості" і минуле швидко зникне вдалині, і більше не буде вас притягувати. То йдіть і поміщайте усю вашу енергію в допомогу, яка проявить зміни. Будьте втіленням Любові і прощайте усе в тих, хто ввійшов в ваше життя з темрявою, і даруйте вільно вашу любовь. Це единий шлях звільнити себе від вашого минулого, і повністю крокувати у Світло.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і дуже радий вашому наміру поспішати, і не витрачати даремно ваші енергії на тому, що зараз перемістилося в історію. Майбутнє належить вам, так переконайтеся, що це - те, чого ви по справжньому бажаєте.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge