Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, January 11, 2013

SaLuSa, January 11, 2013

Природно, деякі люди все ще невпевнені стосовно причини, чому 21-е грудня було відносно тихим, але ми зробили б наголос, що як цивілізація ви зробили великий крок вперед. Що зараз важливе, так це те, що ви продовжуєте зосереджуватися на усьому цьому, ви бажаєте проявити це, і ви бачитимете, як це поступово матиме місце. Тепер, коли ви залишили низькі енергії позаду, буде легше досягти результатів, оскільки вам більше не будуть перешкоджати або стримувати. Прогрес, як ми його вимірюємо, це - рівень, до якого ви можете підняти свою свідомість, і він не досяг очікуваного або бажаного рівня перед датою Вознесіння. Якби ваш намір був потужнішим, результат, можливо, був би успішнішим, але ви були набагато ближче до успіху, ніж раніше. Дорогі, 21.12. для багатьох індивідуумів був успішним, і будьте впевнені, що кожен дух отримав вищі енергії. Це може тільки бути сприятливими вістями, тому що це означає, що вібрації на Землі піднялися, і ви перемістилися набагато далі в Новому Віці.

Що стосується багатьох змін, які потрібно завершити для закінчення дуальності, ми разом з нашими союзниками ніколи не припиняли наших зусиль по введенню їх в дію. Тому, їх проявлення наближається. Оскільки ви знаєте, що ми повинні здійснювати зміни з вашим схваленням і не нав'язувати вам свою волю. Тому ми обережні, щоб гарантувати, що наші союзники роблять усе відкрито і в межах вашої правової системи. Проте, ви маєте закони, які не спрямовані на поліпшення стану людей в Любові і Світлі. Вони не зможуть зупинити прогрес і в усякому разі кінець кінцем будуть видалені, як і всі закони, які використовуються, щоб віроломно ув'язнити людей. В майбутньому усі закони будуть переглянуті і залишаться тільки справедливі, і ті, які підтримують вашу свободу і суверенітет. Це також означає, що будь-яка особа віроломно поміщена у в'язницю буде звільнена, і ми знаємо, що багато хто знаходиться в цій ситуації.

З часом ваші рівні свідомості будуть такими, що ваші думки будуть далекі від злочинних дій, і кінець кінцем не буде ніяких злочинів і взагалі зникне потреба у в'язницях. Незначні нетактовності розглядатимуть вищі Істоти, які будуть вирішувати, яку треба застосувати дію. Часто це непотрібно, оскільки при визнанні своїх помилок, відповідь для духа вже очевидна. Ви зараз маєте Десять Заповідей, які обслуговували вас дуже добре, за винятком тих, хто нехтував ними і ігнорував їх, хто тільки піклувався і обслуговував Себе. Такі духи не можуть продовжувати таким чином, і не зможуть просуватися вперед з тими, хто приймає Єдність Усього Сущого. Вони самі вирішують свою власну долю, і залишаються в межах нижчих вібрацій за власним вибором. Їм нема кого засуджувати за їх ситуацію, так як часто їх попереджали про необхідність змінити їх шляхи.

З часом ви почнете помічати ще і ще, що усі види корупційних практик розслідуються і злочинці виявляються. Це - результат підняття вашого рівня свідомості, який бажає повернення до чесності в усіх справах і угодах. Не буде нічого таємного, оскільки факти вийдуть на поверхню, як частина чищення, що відбувається. Що-небудь, що все ще залишається в нижчих енергіях буде очищатися, оскільки ви готуєтесь до змін, що ведуть вас в Новий Вік. ЗМІ все ще значною мірою знаходяться в руках тих, хто приховує правду, але вони не зможуть запобігти іншим засобам інформації, що розкривають факти, як наприклад Інтернет.

Весь процес забезпечення змін не легкий, оскільки багато людей мають особисті інтереси до запобігання їх. Проте, прогрес не може бути зупинений, і багато всього ще трапиться на цьому шляху, поки вони не досягнуть пункту, коли можна буде діяти. Цей час ви, можливо б, назвали «вузьким місцем», тому що так багато аспектів змін разом знаходяться на завершенні. Як тільки подія стане очевидною, то в швидкій послідовності настануть серії подій. На новому шляху будуть численні зміни в майбутньому, за деякі роки перед тим, перш ніж ви остаточно станете повністю повноцінними Галактичними Істотами. Це будуть найприємніші події, оскільки ви будете вільні від будь-якого втручання, яке тепер походить від нижчих вимірів.

Розкриття - такий важливий чинник у вашій еволюції, що це питання не залишиться на долю випадку. З нашої точки зору, все ще є занадто багато людей, що відчувають страх перед перспективою нашого відкритого прибуття на Землю. Тому ми шукаємо кращого висвітлення нашої присутності від ваших ЗМІ, але це повинно бути зроблено правильно і не для сенсації. Немає ніякого сумніву відносно того, що ми скоро повинні досягти успіху, і ми не можемо чекати нескінченно. Таким чином, ви можете бути упевнені, що ми робимо усе можливе, щоб створити відповідні умови, щоб розкриття досягло успіху. Це буде найважливіша подія і будуть святкування такої історичної події.

Час продовжує прискорюватись і ви ймовірно втратите його слід, оскільки він не переважає у вашому житті, як раніше. Це супроводжуватиметься забудькуватістю і тенденцією жити в сьогоденні. Це приведе вас до пункту, де ви знайдете, що жити легше, якщо просто йти за потоком. Ми знаємо, що деякі люди не можуть існувати без планування майбутнього, але ви цілком пристосуєтесь до змін і зрозумієте, що життя приємніше, якщо приймати його таким, як воно є. Це допоможе, оскільки йдучи далі в Новий Вік ви матимете значно більше часу для себе, і набагато менше хвилювання. Ви дійсно не випробували, що значить бути вільним, тому що ви сиділи у в'язниці на вашій власній планеті. Це стане нормою, і ось чому ми з Галактичної Федерації Світла і інші витрачали стільки часу, щоб змусити вас пробудитися до істини.

Дорогі, чи визнаєте ви це або ні, але ви перемістилися набагато далі уздовж вашого шляху впродовж Тисячоліття. Це підтвердило наше переконання, що якби було більше часу, більше б духів відповіло на зростаючий рівень Світла, що досягає Землі. Зараз фактично кожен дух пройшов через Вознесіння і отримав більше вищих енергій. Їх, крім того, підніме тривалий потік, і події, що показують головні зміни на краще, нададуть в цьому значну допомогу. Ми залишаємо вас з нашою нескінченною Любов'ю і благословляємо ваше майбутнє.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites