Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, January 25, 2013

SaLuSa, January 25, 2013

Ми вітаємо тих із вас, хто продовжив носити мантію Любові і Світла, і продовжує свій шлях в Новому Віці. Цілі, до яких ви прямуєте, ближчі, ніж коли-небудь, і ваша наполегливість в допомозі їм проявитись, скоро принесе результати. Темні сили відступають і не в змозі зібрати достатню підтримку, щоб продовжити, як раніше, і наші союзники швидше рухаються до успіху. В голову приходить багато ідей і ми сподіваємося організувати дійсно позитивні знаки, щоб переконати вас. Ми утримуємося від надання точних деталей, оскільки включено так багато чинників, але ми спробуємо дати вам деяку вказівку того, що відбувається. В теперішній час усі питання вирішуються задовільно і зараз не так ймовірно, що щось може змінитися із-за зовнішнього втручання. Основа для змін була покладена давним-давно, і ось-ось почне приносити результати.

Розкриття повільно просувається вперед із багатьох джерел, і знання і розуміння нашої присутності розгортається всюди. Все більше людей з власним досвідом виходять вперед, що надає упевненість іншим, щоб вийти з тим, що вони знають. Це все створює момент, коли може бути зроблене офіційне оголошення, і це дозволить нам показати себе. Будьте упевнені, що ми зробимо це мирно, щоб не приголомшити тих, хто все ще не визнав нас. Наша головна мета - просвітити людей відносно нашої ролі у вашій еволюції, і як ми стежили за вашим розвитком тисячі років. Ми знаємо, як важливо заспокоїти тих, хто боїться нашої присутності, і ми повторюємо, що ми часто підкреслювали, що ніколи не мали дій, загрозливих до вас. Нас не можна плутати з Сірими, які працюють з вашими незаконними операціями, або вашими власними військовими секретними кораблями.

Протягом багатьох років були спроби чорнити наше ім'я, але ми перешкодили таким подіям. Ми загнали у безвихідь недавній напад "прапора брехні" із зовнішнього космосу, який хотів зобразити нас, як загарбників вашої Землі. Ми не дозволимо вам порушити космічний простір, і було зупинено багато спроб вибуху пристроїв з ядерним зарядом. Хоча нам не дозволяється зупиняти усі війни, ми зупинили пристрої з ядерним зарядом, які були призначені для початку Третьої Світової Війни. Ми зупиняли повну деструкцію Землі в ряду випадків, починаючи з кінця вашої останньої Світової Війни, і досягли успіху в гарантуванні того, що ви усі сьогодні тут, щоб свідчити кінець останньої інтриги. Ми також гарантували, що незважаючи на те, що були спроби перешкодити вам досягти Вознесіння, ви прибули в Новий Вік. Ми повинні продовжувати захищати вас, але наше бажання – якнайшвидше працювати з вами і повністю провести зміни.

Приємно бачити, як швидко ви відклали своє розчарування в природі Вознесіння, щодо досвіду 21-го грудня. Після такого довгого періоду роботи в цьому напрямку, природно, що ви чекали, що це підніме вас вгору значно вище, ніж зроблено. Все ж, ви були підняті до вищого рівня вібрації, який деякі з вас зараз усвідомлюють. Найбільш примітні зміни були у більшому ступені контролю і спокою, і здатності виразити рівень Безумовної Любові, що ви, можливо, не відчували раніше. Повним афектом є почуттям Єдності з Усім Сущим і усвідомлення того, що ви усі з'єднані. Вам часто не говорили того, що те, що ви робите для одного, то ви робите до всіх, оскільки ви нерозривно приєднані один до одного через енергію Бога. Дозвольте нам сказати, що ви усі з’єднані в незмінній Любові, і зараз ви відкрили себе вищим силам, ви визнаєте Бога всередині себе.

Ми не хочемо відноситись несерйозно до вашого розчарування від того, що ви випробували, але запитайте у себе, що найбільш важливе для вас прямо зараз. Ми сподіваємося, що ви говоритимете про допомогу в проявленні Нового Віку і вводу в існування Золотого Віку. Це усе існує у вищих сферах і чим більше вас стануть Світлом, тим швидше ви притягнете його за допомогою Закону Тяжіння. Це подібно до вашого Міста Світла, яке чекає завершальних очищень перед тим, як з'явиться, і це не так далеко, як ви рахуєте. Те, що знаходиться зараз в минулому не може бути змінено, але майте на увазі, що все відбувається в специфічний спосіб, тому що ви бажаєте цього, щоб бути так.

Звичайно, Робітники Світла вкладають величезні зусилля, щоб проявити найвище вираження Вознесіння. Замість того, щоб критикувати, їм треба дякувати за їх невпинні зусилля на протязі багатьох років нести на Землю Світло і Любов. Вони цілком віддані своїм життєвим контрактам, і це не приходить без багатьох жертв з їх сторони. Вони не шукають визнання за свою відданість, але іноді приємно, щоб їх робота була визнана. В цей час усі ви маєте деяку ідею відносно того, що ваше місце в Новому Віці, і що очікується від вас. Принаймні, проектуйте вашу Любов і Світло при кожній можливості і робіть стільки, скільки можна очікувати від кого-небудь. Вам не доведеться бути в головній ролі, оскільки ви - частина команди і вірте нам, що кожний вклад рахується у досягнутому результаті.

Ходять розмови, що цей рік буде захоплюючим і поширить вашу упевненість в майбутньому. Багатьох людей все ще обтяжують дії темних сил, і вони відчайдушно потребують духовного підйому. Найшвидший шлях - це відсахнутися від цього, і обручити себе і ваші енергії в усьому тому, що з'єднується з вашим баченням майбутнього. Ви такі привілейовані, щоб бути на Землі в цей час, і ви знали, яким буде результат. Ви знали, що буде з вашою цивілізацією при досягненні зрілості, і вашим остаточним подарунком було б ваше підвищення, як Галактичної Істоти. Проте, не чекайте що це станеться раптово, оскільки все залежить від вашого прогресу, який рухається у власному темпі. Немає ніякого крайнього терміну і немає ніякого тиску на кого-небудь, щоб рухатись швидше, ніж той, який ви відчуваєте зручним, так щоби не відчувати, що ви відстаєте.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і говорю вам від імені Галактичної Федерації Світла, що ми настільки близько до вас, наскільки ми можемо в певний час. Довір'я наших союзників зростає і ми незабаром дійсно чекаємо деякий відомий прогрес . Наша Любов направлена до вас, як завжди, і до кожного без виключення.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites