Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - 10 листопада 2017


Майк Куінсі - 10 листопада 2017

Mike Quinsey

Події, які стосуються ревальвації валют, рухаються все більше до завершення. Це безперечно відбудеться і перші країни, щоб отримати вигоду мають вже негайно готувати себе, щоб досягти успіху. Оскільки ви безсумнівно обізнані, що багато речей просуваються добре, які сигналізують значення змін, які відбуваються у всьому світі. Старі енергії в'януть, але не раніше ніж спричинять деякий безлад і заворушення. Проте, будьте упевнені, що очищення продовжується і відкриває те, що приховувалося дуже тривалий час, і причетні до цього більше не можуть приховувати свою діяльність. Для них не знайдеться ніякої схованки і їх злочини будуть виявлені і вони будуть за них відповідати. На порядку денному будуть нові рівні чесності і цілісності і що-небудь менше не терпітиметься.

Зараз, впродовж деякого часу, темні сили відступають, але все ще здатні надокучати, тому доречно зберігати таємницю від них. Проте, вони більше не представляють загрозу, якою вони були і оскільки час лине, то вони переміщаються раз і назавжди. Деякі пробуватимуть втекти від правосуддя, але їх спроби марні і вони не зможуть залишити Землю. Вони обслужили свою мету, протестували сили Світла і краще всього їм зникнути. Їх доля – відповісти за їх дії проти Законів Всесвіту, і очевидно їм доведеться багато вчитися.

Оскільки ви переміщаєтеся все вище, то пам’ятайте, що вам доведеться потурбуватися відносно того, що ви думаєте або говорите. Оскільки через силу думки, ви стаєте тим, ким ви є. Це означає, що ви можете проявити щось, що вам потрібно. Це не так важко, як ви можете уявити, оскільки ви зростаєте і тому маєте час, щоб використати для цього. Навіть зараз сила вашої думки достатня, щоб притягнути речі до себе. Природно, якщо ви фокусуєтеся на негативних речах, які турбують вас, то ви можете також притягнути їх до себе. Проте знову, оскільки ви еволюціонуєте, ви вчитеся управляти своїми думками, і надаєте силу тим, які допомагають вам.

Ви знаходитеся в часі, коли правда спливає на поверхню і багато з того, що приховувалося, буде виявлено. Це перепише вашу історію і покаже, як заважали вашому розвитку і брехали про багато речей. Проте, ви зараз маєте право знати правду, і повільно, але безсумнівно багато буде виявлено того, що впливало на ваші життя. Багато чого трималося в стороні від вас, і особливо те, що зробило би ваші життя набагато зручнішими. Це буде виправлено і ви повинні отримати усі вигоди своєчасно. Тож не зневіряйтеся у подіях, що відбуваються в результаті змін, що відбуваються. Старе буде розчищене, щоб зробити шлях новому, яке повинно швидко підняти вас вгору.

Готуйтеся і думайте про "Новий Вік", тому що він тільки починає набувати чинності, оскільки продовжуються створюватися енергії змін. Повірте тому, що ви перетнули міст, щоб ніколи не повертатися до старих шляхів. Піднімайтеся і не дозволяйте тому, що триває навколо вас, притягувати до вас негативні думки або дії. Вам допомагають звідусіль, тож керуйтеся вашими інтуїтивними думками, які приходять від вашого Вищого Я, яке знає вас добре і працює з вами увесь час. Проте, жоден з ваших наставників не працював проти ваших побажань, або вашого вільного вибору. Проте, вони пробуватимуть найкраще вплинути на вас там, де ви відхилилися від вашого життєвого плану.

Більшість країн потребують фінансування і не завжди можуть заплатити за основні вимоги, щоб забезпечити найбідніших людей. Це – ситуація, яка настійно вимагає нового керівництва, яке зможе знайти правильні рішення, щоб не стало ще гірше. Очевидно, що багаті стають багатішими і багатство світу знаходиться в руках дуже малої кількості людей. Справедливий розподіл багатства допоміг би вирішити відсутність рівноваги, але цього не станеться доти, поки не будуть зроблені зміни. Давно очікувана зміна в значенні валют є одним кроком до досягнення деякого успіху, але тільки початком, оскільки передбачаються більше змін. Люди очікують, що отримає владу той, хто може дивитися далеко вперед, і має здатність сформувати майбутнє для поліпшення життя усіх людей. Це не має бути занадто довго, щоб розпізнати ці здібності і вони дістануть можливість показати, що вони можуть зробити для кожного.

Якийсь час триватиме сум'яття, але внаслідок виникнуть нові ідеї і шляхи, які будуть орієнтовані на потреби людей. Деякі наполегливо спробують триматися за те, з чим вони знайомі, але настав час змін і кінця усього того, що стримувало людство. Це звичайно стосується тих, хто володіє владою, яка до нещодавно була в Ілюмінатів. Встановивши енергетичну базу в межах війська, яке вони мають, вони користувалися цим, щоб виконувати їх власні амбіції, і користувалися цим таємно. Тому вони не були відповідальні ні перед ким при владі, і значною мірою могли замовчувати новини про їх діяльність перед будь-ким, окрім себе. Проте, ситуація змінилася в недавніх часів, оскільки "викривачі" виступили вперед і звільнили руйнівну інформацію, яка була представлена громадськості.

Проти багатьох очікувань ви успішно пройшли 2012 рік, який відмітив кінець циклу, і з цього часу вібрації продовжили підніматися і будуть підніматися до Вознесіння. Потенційне лихо було відвернене і як ви вже були інформовані, інше лихо не буде дозволено. Проте, старий графік часу триває до його природного кінця, поки новий графік надасть вам можливість перемістити виміри і залишити старе позаду. Зараз ви знаходитеся в пункті, в якому наближаються події, які принесуть перші головні зміни, які приведуть до нової Республіки, що анонсувалася. Після цього події збільшать швидкість і принесуть багато передбачуваних змін в швидкій послідовності.

Із вивільнення більше Світла на Рідній Землі і інформації відносно правди про те, що відбувається, не буде ніякої можливості повернення темних Сил. Вони бачать, що їх влада зменшилася і вони не в змозі нав'язати їх план світового контролю під одним урядом. У вільному світі вони пробували прийняти це, але зрештою влада Світла досягла успіху в підйомі вібрацій, які ведуть Людство неухильно до Підйому. Це буде обтяжувати усіх вас доти, поки не стане очевидним, що темним силам завдано поразки і вони будуть вигнані з Землі. Знаки цього усі побачать дуже скоро, і буде очевидно, що по справжньому почалася нова ера. Очищення останнього бар'єру Людства скоро звільнить правду і скористається можливістю принести постійний мир до Землі. Отже, дорогі, яку б карму вам все ще не довелося б очистити, знайте, що це ймовірно остання, з якою вам треба буде мати справу.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge