Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 10 травня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 10 травня 2019

Mike Quinsey

Немає ніякого сумніву, що з бігом часу, ми зможемо побачити багато змін, від погоди до великого бізнесу, який переконується, що те, що служило йому в минулому, більше не придатне для цієї мети. На щастя прогрес здійснюється через нові ідеї і методи, які приведуть людей в нову еру, де буде переважати передова техніка і методи, які швидко залишать старе позаду. Вам занадто довго забороняли багато того, що зробило б життя набагато легшим для усіх вас. Цей час вже в минулому і нові ідеї і винаходи поступово впроваджуються і їх не можна зупинити.


ЦИТАТА ІЗ ЧЕНЕЛІНГА КРАЙОНА “ГОТУЙТЕСЯ ДО ДНК БИТВИ”
(PREPARE FOR DNA BATTLE) (KRYON)

Усе, що усередині вас, що створює вас – працює менш ніж наполовину від своїх можливостей. Це те, що ви розвивали протягом років вільного вибору у дуальності, що ви вибрали, скільки темряви і Світла ввести і де. Ви вибрали, як краще вам думати, і наскільки ваші суспільства збираються абсорбувати ідею, що співчуття вилікує планету. Первинне і основне випробування зараз перемістилися – ви отримали ґрунтовну освіту. Ми говорили вам в минулому, що ви бачитимете ріст людського інтелекту і співчуття, і ви збираєтеся побачити це також на тілесному рівні, тому що, оскільки людина починає працювати більш ефективно, то це стає очевидним, і ми показали вам ті шляхи і ви можете покладати на їх надію. Останнє повідомлення називалося "Концептуальна ДНК" і ми говорили про тіло людини, яка зупинила те, що ми б назвали "лінійною імунною реакцією", це тоді, коли лейкоцити бачать проблему і мчать за нею і борються з нею. Це так же кмітливо, як це можливо, і проблема виникає за межами їх здатності боротися, тому що лейкоцити фізично не мають інтелекту, щоб побачити концепт загарбників.

Загальновідомо, що віруси здаються розумними, бо вони мають те, що ви називаєте план, тоді як лейкоцити знають тільки захист. Вони не бачать більшої картини, вони не знають нічого про рак або як він працює, як він захищається, або як він захищений від лейкоцитів. В основному концептуальна ДНК стає фізичною системою, яка знає концепти, і це створює людину, яка може захистити себе від будь-якого вірусу і будь-якої хвороби, тому що частина імунної системи така ж кмітлива, як і все, що може вторгнутися, і це концептуально. Людська ДНК розвинулася за останній час на 30% і просувається вперед до 35% і 40%. Ви знаєте, що багато майстрів на планеті помирають від вірусу – більшість з них померла від вірусів, створених руками людей. Майстри планети мали ДНК, яка діяла значно краще, ніж ваша, навіть деякі нещодавно, мали здатність створити і проявити речі в своїх руках – свідомість розуму вище матерії. Розум людей може управляти речами і цей проект, свідомість вище фізики – це план, який завжди був.

Що ви думаєте про спонтанну ремісію, що це, як вона працює, це вимагає зовнішнього впливу або це створюється внутрішньо. Це ДНК, яка працює на 100%, миттєво, і це нез'ясовно, але ви можете бачити це і ви можете розпізнати це, і задокументувати це, і людина може вилікувати себе сама майже від будь-якої хвороби майже за одну ніч.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ


Через особистий досвід, я можу поручитися за спонтанну ремісію. Близько 12 років тому я страждав від болю в коліні, таким чином, що було болюче зігнути мої ноги, оскільки відчувалося неначе був гравій в колінній чашечці і мені доводилося стояти замість того, щоб сидіти. Одного вечора я ліг спати і коли я прокинувся наступного ранку, то я помітив на подив, що мої коліна більше не турбували мене взагалі і що я вилікувався – за одну ніч. Я радий сказати, що я не випробував жодних подальших проблем з ними, починаючи з цього часу. Деякі люди будуть безсумнівно говорити, що вони молилися, щоб сталося диво і вони не мають ніякого полегшення від їх болю, то я повинен пояснити це кармою, з якоїсь причини їм довелося перенести цей біль. Проте, як роблять деякі духи, ніколи не залишайтеся негативними і становіться позитивними, тому що тільки цей шлях звільнить вас у вашій ситуації. Очевидно, спробуйте самозагоювання і уявіть себе здоровим, і ваше тіло відповість.

В майбутньому, сила думки буде посилюватися, оскільки кожен дух, який еволюціонував до вищого рівня, придбає таку силу і викликатиме через неї “чудеса”. Згадайте про біблейські чудеса і тоді ті, хто писав про них, не розуміли, як вони здійснювалися, але сьогодні ми стали більш обізнаними. Важливо вірити в себе і бути готовими залишатися стійкими, поки ви випробуєте і ніколи не відступати. Іноді результати не завжди виникають негайно, тож будьте готовими до того, що вони з’являться в майбутньому. Остаточне “диво” – підйом померлого і це означає, що тіло відновлюється до того, яким було тоді, коли було здоровим. Звичайно, в результаті, оскільки час лине, із-за зростаючих вібрацій настане момент, коли тіло підтримуватиме себе здоровим і ніколи не вимагатиме зцілення знову. Майбутнє повне приємних несподіванок і проблеми минулого часу поступово зникнуть.

Чим більше говорять вам про ваш істинний потенціал, який безсумнівно підніме вас вгору, тим більше зростає ваша упевненість виразити себе більш повно і без будь-якого сумніву. Як ви можете уявити, наприклад, як тверді об'єкти виникають прямо із повітря і це здійснюється через силу думки. Майстри можуть зробити це за своїм бажанням, але вони не роблять це просто для шоу. Їх его давно зникло і немає ніякого бажання “напускати туману” або вихвалятися просто для того, щоб отримати бурхливі вітання. Будучи високорозвиненими, ви будете жити новим способом життя і поступово влаштовуватися в цьому з легкістю, тому що це просто природний розвиток.

Ми ще раз торкнулися того, що чекає вас у майбутньому, оскільки важливо, щоб ви знали, куди веде життя і підготувалися. Якщо деякі з цих змін були б нав'язані вам без попереднього попередження, то вони могли б спантеличити вас і зашкодити вашим можливостям спокійно опанувати нові досліди. Як завжди, ми додамо, що в будь-який період навчання вам завжди допомагають. Але будь ласка пам'ятайте, що вони не зроблять все за вас, але надають вам заохочення, щоб гарантувати ваш успіх. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно все ще потрібно, оскільки несподівані напади темряви викликають так багато проблем в ці завершальні дні їх царювання.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Березень 29 2020 | Contact | Add to Favorites