Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 9 серпня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 9 серпня 2019

Mike Quinsey

Чи ставили ви коли-небудь питання про ваші попередні життя і як давно це усе почалося для вас, добре видно з наступної цитати з повідомлення Крайона, яке надає якийсь шлях до відповідей. Втіха від знання, що ви безсмертні і залишили старі шляхи позаду і маєте усе – це грандіозно і прекрасно. Є план для Людства і ви створите шлях, отже важливо, щоб ви проектували тільки думки, які чисті і найвищої вібрації. Минуле стане лише краплею у безлічі досвіду з усім, що ви змогли бажати проявити в ході часу. Дозвольте сумнівам і страху залишитися в минулому, якому вони належать і купайтеся в любові, яка чекає вас.


КРАЙОН. ВЕЛИКИЙ РІК. 2019.

Ви – сім'я Творця і навіть якщо ви не можете охопити це своєю скромною особою сьогодні, то я говорю, що ви можете бути усім цим. Якщо б ви змогли подивитися на себе і зрозуміти, що ви не лише гідні, ви набагато вищі за це усе, все це. Байдуже, що ви думаєте, майбутнє вважає, що ви можете піднятися ще вище. Поголовно, у тому числі коли ваш партнер переведе останній дух, люди бояться останнього дихання. Я хочу, щоб ви піднялися вище цього, тому що це не ваше останнє дихання, воно тільки останнє в цьому тілі і ви повертаєтеся відновленим і молодим і сповненим життя і готовим іти далі, і я говорю це знову, що це вперше ви омолоджуєтеся як Людина в новій енергії і ви будете пам'ятати речі, що ви ніколи не знали весь час. Смерть не завдаватиме гострого болю взагалі людям, яких ви залишаєте позаду і навіть вони матимуть оновлену ідею того, що це усе означає, тому що ви можете піднятися вище цього.

Ви були тут перед тим, як була створена Земля. Було потрібно мільйони років, щоб ви розвинулися тут, час не був часом і деякі говорили і я говорив вам, дорогі люди, що добре те, що я зробив. Це таке людське питання – немає ніякого діяння, коли ви на іншій стороні, там тільки любов, є тільки краса існування, і немає ніякого часу, тому що немає ніякого відпочинку, немає ніякої діяльності, немає ніяких циклів чого-небудь, це – тільки чистота існування. Я не можу пояснити цього, але ви були там і це частина запам'ятовування. Я прошу вас зробити тільки трохи – піднятися вище всього, що ви маєте сьогодні. Деякі з вас фактично говорили, що я можу відчувати товариство, сім'ю, близькість мети і невизначеність і є багато працівників Світла, хто не стоїть на правильному шляху і не визначився і я хочу говорити з ними зараз. Ви можете піднятися вище цього і “тепло-холодно” дозволить прийти від нас. Не залежте від інших людей, які нададуть вам сенс балансу, зайдіть і знайдіть нас, сім'ю Бога, ви ніколи не одні. Ви можете бути іншими, тому що ви піднялися вище всього всупереч реальності розладу і сліз.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.


Знайте про те, що відбувається на Землі, але як спостерігач і не дозволяйте втягувати себе в аргументи про майбутнє, це прекрасно і ви будете підняті, оскільки вібрації продовжують збільшувати швидкість. Немає ніякого сумніву в змінах, що настають і ви пройдете через два короткі цикли, один гарячий, а потім холодний цикл, це усе частина очищення Землі і це нормально після завершення Сонячного Циклу. Вам ніколи не треба буде знову проходити через нижчі вібрації і ви з'явитеся, як більший і мудріший дух призначений виконувати роль учителя для іншої групи, яка слідує по ваших стопах. Плеядинці – досконалий приклад і ви слідуватимете по їх стопах і отримуватимете вигоду від їх керівництва. Жоден дух не залишиться один, щоб запитати, як прогресувати і буде надана допомога, якщо її просять.

Немає ніякого сумніву в тому, що майбутнє тримає для вас багато бажаних несподіванок і це результат того, що ви пройшли маркер. Ви довели, що ви готові піднятися і ви знаходитеся зараз на іншому шляху, який залишив усе старе позаду. Природно, що деякі духи все ще чіпляються за те, до чого вони звикли і з чим знайомі, і не шукають змін, а відкидають їх. Це означає, що зробивши так, їх рішення будуть поважати і вони продовжуватимуть випробовування в нижчих вібраціях. Будьте упевнені, що вони все ще отримають кожну можливість еволюціонувати, і їх доля – піднятися вище, коли вони отримали іншу можливість.

Життя на Землі може пропонувати вам те, що ви – не вільні духи, щоб визначати ваше власне майбутнє, але все ж, хоча вам надається допомога і порада, це вам не нав’язується. Зрозумійте, що це ви приймаєте рішення, які впливають на ваше безпосереднє майбутнє, але розумійте, що ви погодилися на життєвий план перед своєю інкарнацією. Тож вас вестимуть, щоб виконати більшість ваших випробувань таким чином, щоб у вашому наступному втіленні вам не довелося обов'язково проходити через те ж саме знову.

Фактично немає нічого, що ви не можете зробити, але це залежить від вашого “програмування” таким чином, що у будь-якій одній тривалості життя ви маєте усі атрибути необхідні для того, щоб досягти успіху. Ваші наставники знають ваш життєвий план і робитимуть усе можливе, щоб допомогти вам. Звичайно, як вільний дух ви можете змінити курс, але питання в тому, чи роблячи так ви будете прогресувати або втрачати. Втрачаючи ви, можливо, переймаєте на себе карму і вам знову доведеться стикатися з тими ж проблемами.

Ви, можливо, помітили, як вже Новий Вік починає виявляти нові досягнення, які збільшують швидкість еволюції Людства і це триватиме далі. Вам занадто довго не давали можливості повністю ввести Новий Вік, але не набагато довго, оскільки з’являються нові винаходи, які підвищать якість вашого життя. Багато з них знаходяться в процесі оприлюднення, тоді як раніше їх свідомо утримували.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge