Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 9 лютого 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 9 лютого 2018

Mike Quinsey

Оскільки час лине, то ви повинні знати, що ви самі створюєте нове життя. Ви повільно починаєте виявляти свою справжню пишність і внутрішню красу. Ви починаєте розуміти, що "судження" – це те, що ви повинні здолати, якщо ви досягнете рівня Космічної Істоти. Правильно, що ніякий дух не має можливості оцінити інший дух, і буде винятком, якщо коли-небудь зрозуміє або узнає про причини, які привели їх до необхідних дослідів. Це усе планувалося заздалегідь і охоплює уроки, які потрібно вивчити, щоб продовжувати розвиток.

Будьте упевнені, що хоча ви, здається, є "жертвою" обставин поза вашим контролем, але нічого будь-чого важливого справді не відбувається випадково. Ваші необхідні життєві досліди плануються перед вашою інкарнацією і допомога наставників гарантує, що вони відбудуться у відповідний час. Вони також зроблять все, щоб відсторонити вас від незапланованих дослідів, які можуть брати на себе більше карми, але все-таки ваш вільний вибір шанується і він є головним. Ви могли б сказати, що ваші наставники являються неоспіваними і часто невизнаними героями у вашому житті, сповнені рішучості зробити усе, що вони можуть, щоб ви дотримувалися свого життєвого плану. Вони однаково прагнуть допомогти вивчити уроки таким чином, що вам не довелося проходити через цей досвід знову.

Ви можете запитати, яка вигода в тому, що ви маєте успішне життя, стосовно вашої кармічної відповідальності. Ваша безпосередня вигода в тому, що вам не доведеться проходити через ті ж досліди знову. Це означає, що ви просунулися вперед по драбині і ваші вібрації зростуть. Ви зробите ще один крок до вашої мети – досягнення Вознесіння. Поїздка – дуже важка і ваш виклик в тому, що ви почали прогресувати із нижчих вібрацій, з незначним знанням про ваше істинне Я. Проте, тепер, коли Людство пройшло маркер, правда про те, ким ви дійсно є, стане очевидною. Вібрації піднімаються і оскільки вони роблять так, то ви почнете забувати нижчі вібрації. В той же час ви узнаєте про ваше істинне Я і зрозумієте, куди ви прямуєте. Усе, що ви робите, веде до успіху, який зрештою дуже корисний.

Фактично ви пройшли через ваші теперішні досліди заздалегідь, і змирилися з вашою теперішньою ситуацією в інтересах інших, хто все ще дізнається про дуальність і не знає своєї мети еволюції. Ви являєтеся старими духами і граєте головні ролі, і добре екіпіровані, щоб допомогти іншим на їх життєвому шляху. Там, де дух пробуджується і потребує керівництва, вони знайдуть вас, коли це в їх інтересах. Вірогідно, що ви, можливо, вже допомогли багатьом духам, хто знаходиться вже на шляху до розуміння причини їх існування на Землі. Іноді такі духи притягуються до вас вашим світлом, навіть якщо вони не можуть фактично бачити його, але вони "відчувають" його. Їх наставники можуть також грати роль в установці таких ситуацій, навіть якщо вони не підозрюють про те, що на них можуть впливати, що будь-яка дія потрібна для їх досвіду.

Здаватиметься, що прогрес йде дуже повільно, оскільки потрібен час, щоб принести мир до Землі. Згодом стане очевидним, що головні зміни йдуть повним ходом і якість життя піднялася вгору. Навіть ранні зміни будуть вказівкою того, що настане і стане очевидним, що зроблений головний крок вперед, щоб ввести повністю в дію Новий Вік. Плани вже здійснюються і багато підготовлено, щоб досягти успіху, коли буде сигнал. Тож не хвилюйтеся у цей момент змін, оскільки багато чого відбувається без вашого відома. Питання знаходяться повністю під контролем протягом деякого часу і кожне зусилля гарантує, що, коли настане правильний час, багато проектів зможуть негайно досягти успіху. Ви будете люб'язно здивовані тим, наскільки багато чого підготовлено заздалегідь, тож зберігайте ваше бачення майбутнього, знаючи, що ніщо не може зупинити передбаченої маніфестації. Це було визначено наперед і виходитиме далеко за вашу теперішню уяву і те, що вам казали.

Це зайняло деякий час, щоб зрушити справу, але зараз ви повинні дати старт новому розвитку подій, які будуть початком проектів Нового Віку. Детальні новини можуть затриматися, але це час, коли поступово стане безпечно звільняти все більше інформації. За кулісами план видалення темних сил все ще продовжується, і займає значну кількість часу. Вимагається терпіння, яке буде добре винагороджено. Відсутність реальних новин відбувається частково тому, що вони блокуються і як завжди ви залишаєтеся в темряві. Проте, буде досягнута стадія, коли усе буде виявлене, але помалу, щоб не приголомшити тих, хто знає мало або не знає зовсім нічого про те, що справді відбувається на вашій планеті.

Президент Трамп уміє залишатися при владі і живе в запозиченому часі, але уміє принести вигідні зміни, які інакше б не мали місця. Якщо це буде вигідно тим, хто управляє справами, то вони позбудуться його і ті, хто хотів би побачити, що керівництво веде до повних змін доб'ються свого. Політика – темна гра і за даних умов є осередком діяльності. Темні сили все ще вважають, що вони мають вплив на те, що відбувається, і ще більші сили, ніж вони мали, тримають все під контролем. Є давно підготовлений план, який гарантує, що закладена основа, яка дозволить позитивним змінам ввести в дію Новий Вік. Ви можете залишатися упевненими, що вибір часу буде правильним, оскільки Сили Світла не покладаються на удачу. План був на місці уже дуже тривалий час і призначений принести вам результати, яких ви довго чекали.

Ті, хто контролює ваш прогрес, можуть управляти будь-якою ситуацією, яка виникає, і різними засобами можуть влаштувати події таким чином, що вони спрацюють відповідно до погодженого плану вашого Вознесіння. Настане час, коли ви повинні розпочати рухатися вперед, і забути про багаж, який ви, можливо, все ще несете із старого циклу. Кожен дух, який хоче піднятися і відчуває, що він готовий, то він може заново стартувати в цьому циклі і продовжуючи піднімати свої вібрації, він може досягти успіху. Ставтеся до усіх духів і ситуацій з Універсальною Любов'ю і забудьте будь-яку форму осудження. Це, можливо, важко, оскільки це відрізняється від того, що ви звикли використовувати раніше, але з рішучістю ви можете досягти успіху.

Ніколи не забувайте того факту, що ви маєте постійну допомогу, і ніколи не залишаєтеся самі, щоб вирішувати ваші виклики. Завжди довіряйте своїй інтуїції і звичайно перші думки, які приходять у вашу голову – зазвичай самі головні. Медитуйте впродовж коротких періодів, оскільки це надасть можливість вашим наставникам наблизитися до вас і "поговорити" з вами. Допомога ніколи не була далеко і є ряд шляхів, якими інформація може бути направлена вам.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge