Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 8 грудня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 8 грудня 2017

Mike Quinsey

Рік, який завжди обіцяв бути дуже активним роком, не розчаровує і невпевненість всесвітньої політики підтверджує, що зміни відбуваються. Крім того, йдуть повільні, але визначені рухи у напрямку до встановлення Урядів, що не лише справді представляють інтереси людей, але і ставлять їх на перше місце. Отже ще більше змін мають прийти і показати чіткий рух у напрямку до відкритого і чесного представництва. Уряди повинні бути з людьми і для людей і це станеться в не так вже віддаленому майбутньому. Очевидно ті, хто вдячні старим шляхам, чіпляються за владу за всяку ціну, але їх спроби уникнути змін будуть невдалими. У теперішньому Новому Віці немає місця старим шляхам і ті, хто вестиме за собою готові зайняти посади, які дозволять зробити великий прогрес, який веде до справедливого суспільства, де до всіх ставляться однаково і всі отримують однакові можливості для розвитку.

Багато хто побачить ці зміни при своєму житті і звичайно буде свідком перших рухів, які вкажуть на їх початок, що ведуть до нового суспільства, заснованого на любові усіх людей. Усі рівні в очах Творця і він любить всіх, незважаючи на те на якому рівні вони знаходяться, оскільки усе відбувається для їх досвіду і еволюції духу. Пам'ятайте, що усі духи отримують життєвий досвід згідно з їх потребами, і не повинні оцінюватися на підставі їх теперішнього втілення. Навіть ті, які віддаються втіхам негативної сторони життя, отримують важливі уроки, і їм необхідно допомогти здолати відсутність духовності. Таке знання прибуває до усіх у відповідний час, коли вони готові до цього, і можуть потім застосувати його для їх щоденного життя.

Нині, тому що ви знаходитеся повністю в Новому Віці, існують безмежні можливості для швидкого розвитку. Є ті, хто може розширити кругозір без будь-яких попередніх концепцій, заснованих на попередніх вченнях, і зможуть прийняти самі останні, які, значною мірою, можуть бути інтуїтивними. Ніколи не випускайте з полю зору того факту, що старі вчення були для іншої ери, і відслужили свою мету, і настав час піти далі до більшого розуміння. Будуть ті, які спробують пристосувати нові вчення до старих інтерпретацій і це, можливо, задовольнить тих, кому доведеться ще іти далі, але істина повідомлення, ймовірно, буде втрачена. У деякому сенсі час скорочується, тому що скоро прийде Вознесіння і вам треба буде підняти вгору ваші вібрації, щоб триматися нарівні з інформацією, яка надходить. Індивідуально ви маєте бути здатні оцінити ваш прогрес і спробувати не хвилюватися про те, як добре ви це робите. Ви можете бути упевнені, що, якщо ви підтримуєте своє бажання вознестися і застосовуєте вчення у вашому повсякденному житті, то ви досягнете успіху.

Майбутнє збирається бути таким яскравим і збуджуючим, щоб насолодитися життям без будь-яких проблем, які ви випробовуєте зараз. Вібрації піднімаються і мало-помалу відбуваються найбільш бажані зміни. З хаосом, який все ще має місце на Землі, ми знаємо, що важко осягнути, як і де приходять зміни, але все ж вони вже набувають форми. Головні зміни попереду і ясно, що вони не можуть статися протягом ночі, і перші зміни залишаються точно такими ж, попри те, що вони пристосовані, зважаючи на мінливі часи, в яких ви знаходитеся. Нове управління Сполучених Штатів подасть великий приклад, за яким слідуватиме інша частина світу і будуть рішення, які введуть в дію властивості Нового Віку. Нації світу слідуватимуть, оскільки вони очевидно не бажають залишитися позаду і якість життя буде підніматися. Цього не можна досягти за одну ніч, але намір очевидний і прийде багато допомоги з інших частин світу.

Дорогі, ви боролися за свій шлях протягом багатьох життів, маючи моменти повного блаженства, але і найбільше важких часів і розчарування, але це зробило вас сильнішими і через ваше присвячення ви піднялися із нижчих вібрацій у Світло. Немає абсолютно ніякої причини, чому ви не повинні залишатися у вищому рівні, і поки ви зосереджуєтеся на своїй меті, то ви безсумнівно досягнете успіху і вознесетеся. Отже, не відволікайтеся на те, що відбувається навколо вас, оскільки ви знаходитеся в межах досяжності фінішної стрічки. Мир і любов, яку ви завжди шукали – майже ваші і коли якось ви озирнетеся назад, то ви погодитеся , що ваші зусилля були більш ніж вартими цього. Подивіться далі щоденних подій і знайте, що багато духів на обох сторонах вуалі підтримують вас.

Вознесіння – ні в якому разі не стане кінцем вашої еволюційної поїздки. Фактично, це буде початок появи вашого реального Я, Вищого Я, яке далеко просунулося вперед від того, ким ви є зараз. Ви тепер, так би мовити, знаходитеся внизу драбини і ступили на перший щабель з перспективою нових дослідів, які очікують вас. На той час ви будете добре готові до вашого наступного кола дослідів, і гратимете головну роль в вирішенні того, якими вони мають бути. Прекрасна Рідна Земля виховала вас і провела вас через більшість періодів випробування, які часто змушували вас знижувати ваші вібрації, але кожного разу, ви давали відсіч і продовжували свою еволюцію.

Зараз ви повинні знати, що ви пройшли маркер і ступили на новий шлях в новому циклі. Фактично, усі старі вібрації більше не потрібні вам, щоб йти вперед, і ви маєте можливість розпочати новий шлях без перенесення раніше накопиченого багажу. Ви маєте грандіозну можливість прийняти рішення про ваші наступні пригоди, поки зберігаючи в умі ваші досліди для вашої подальшої еволюції. Ваші досліди будуть просто відрізнятися від ваших попередніх, оскільки негативні енергії будуть не в змозі заважати вашому прогресу. Ви пройшли через часи випробування в дуальності і досягли успіху і зараз настає ваш час, щоб насолодитися плодами ваших зусиль і досвіду.

Деякі відчувають, що це дивно, що ваша присутність у Всесвіті не притягнула більше уваги, тим паче, що Людство здійснило космічну подорож і вже вийшло за межі земної атмосфери. Причина, головним чином в тому, що ви були ізольовані від зацікавлених космічних мандрівників, які вірогідніше всього заважали б вашій еволюції і не підтримували б вас. Деякі, звичайно, знаходяться на Землі впродовж тисячі років, але вони навчилися триматися осторонь. Їх космічне кораблі часто бачили навколо Землі, але було мало або не було зовсім ніякого контакту з вами. Ті космічні істоти, які історично зв'язуються з вами, як наприклад плеядинці, періодично з'являлися, але вважали за краще триматися на задньому плані. Природно, що вони контактуватимуть з людьми Землі, коли це стане доречним, оскільки їх роль багато в чому подібна до ролі батьків і своїх дітей. Цього не буде, поки не зміняться обставини і відвідувачі Світла і Любові будуть запрошені на Землю.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge