Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 8 листопада 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 8 листопада 2019

Mike Quinsey

Якщо ми говорили вам, що світ був вашою устрицею, то ви можете запитати, що він може запропонувати, коли навколо вас такий великий безлад, який залишений людиною і продовжує ставати все гірше. Ви не можете бачити зміни, що тривають за кулісами, які повністю змінили б ваші погляди. Ми часто згадували природу майбутніх змін і кінець руйнівної діяльності тих, хто нехтував потребами природи і рідної Гайї, щоб задовольнити свою власну жадність. Очевидно справи доведеться взяти під контроль, щоб зупинити деструкцію, яка має місце. Плани вже розроблені і все, що залишається – ввести їх в дію у відповідний час, щоб гарантувати успіх. Ми не можемо сказати, коли це буде, але із-за невідкладності ситуації, ми можемо візуалізувати, що це буде не занадто довго.

Оскільки зараз ви повинні знати, що на нашій стороні вуалі часу немає, як ви розумієте його, оскільки усе знаходиться в даний момент. Тож стає важко дати точні пророцтва про події, які відбудуться і нам доведеться зробити висновок заснований на тому, що ми знаємо про вашу діяльність. Вільний вибір завжди вступає в дію, але не у випадках, коли ми "призначені" вищими джерелами, щоб вжити певні заходи незважаючи на будь-яку іншу ситуацію. Є звичайно більший план для Людства, який в цей час стосується вашого шляху до Вознесіння, і нікому не буде дозволено завадити цьому. Пройшовши маркер 2012, нема абсолютно жодного шляху, щоб кому-небудь було б дозволено внести зміни до плану. Більший план часто розглядається з галактичних міркувань, як результат ваших майбутніх дій, і це набагато більш далеке досягнення, ніж ви можете уявити.

Людство знаходиться зараз в центрі уваги і значною мірою тому, що ви будете найпершими, хто вознесеться у вашому теперішньому фізичному тілі і в процесі цього воно удосконалиться від дії вищих вібрацій. Фактично, про Вознесіння відомо всім і ви знали про це перед тим, як реінкарнувалися. Тригер цього процесу – ваше Сонце, як ми згадували раніше. Ви могли б сказати, що кінець вашої подорожі вже на горизонті, попри те, що це все ще займе декілька років перед тим, як ви досягнете цього. Неминуча зміна – ваше звільнення від нижчих енергій, які утримували вас, часто свідомо темними силами, які бажали запобігти вашому Вознесінню. Проте, вам нічого боятися, за умови, що ви тримаєтеся на прямій і вузькій дорозі без відхилення від плану для духів, бажаючих піднятися.

Духовна правда може бути могутньою настільки, що ви схильні дзвонити в усі дзвони від радості. Це зрозуміло, але краще тримати таку інформацію при собі і тільки доводити до відома тоді, коли ви вимушені це робити. Можливо, обнародування занадто багато і занадто швидко інформації може утримати деяких духів йти далі, щоб осягнути її. Краще допомагати іншим духам тоді, коли вони просять про це і не раніше, ніж вони зроблять так. Пам'ятайте, що усі духи мають наставників, які гарантують, що їм допоможуть піднятися вище, коли настане відповідний час. Дух зберігає величезну кількість інформації і вона буде використана, коли краще всього зможе допомогти людині в подальшій еволюції.

Зараз існує багато груп людей, які мають свій власний особливий інтерес, щоб допомогти еволюціонувати іншим. Почуття "служіння іншим" зростає і це завдяки безупинному підняттю ваших вібрацій. Все це – частина плану для Людства, щоб підготувати якомога більше духів до процесу вознесіння, оскільки немає нічого важкого в цьому, просто бажання і рішучість залишатися завжди позитивними і підтримувати ваш рівень вібрації незважаючи на те, що відбувається навколо вас. Це набагато легше, ніж ви можете уявити, але ви повинні бути обережними, щоб не втягуватися в негативні дискусії. Завжди думайте і дійте позитивно і тримайтеся спокійними, коли інші хочуть зробити інакше, і ваша присутність може допомогти розрядити важку ситуацію.

Поступово, Вознесіння становиться все ближче і ближче, і ви можете запитати, чи досягли ви точки, де ви будете готові, і чи будете одним з тих, хто пройде через це. Знайте, що вам не треба піклуватися про ваше майбутнє, по суті Вознесіння відбуватиметься в недалекому майбутньому і якщо ви підняли свої вібрації, то ви пройдете через це. Це автоматичний результат, тому ті духи, які не готові, прогресуватимуть до свого рівня і продовжуватимуть розвиток на іншому шляху. Це дивовижна система, яка абсолютно справедлива і допомагає усім духам продовжувати їх випробування, які надають кожну можливість досягти успіхів. Багато більш ранніх цивілізацій здійснили таку подорож і давно завершили свій час у матеріальному Всесвіті. Отже, система давно випробувалася і тестувалася і є досконалою для призначеної мети.

Людство створює так багато проблем із-за віри в те, що одна група вища іншої, коли фактично усі знаходяться на одному і тому ж рівні. Той факт, що є багато різних рас з різними кольорами шкіри, релігіями і вірою, можна пояснити тим, що за великий період часу вони розвинули свої власні системи віри. Це дозволяє духам, які реінкарнуються, вибрати сім'ю, яка пропонує кращі можливості еволюціонувати, а це означає, що ви можете вибирати різні шляхи від одного життя до іншого. Напрошується питання, що відколи ви випробували багато різних релігійних вірувань, то чи не повинні ви розглядати усіх духів, як ваших братів і сестер і відповідно їх поважати. Замість бачення відмінностей між однією расою і іншою, визнайте, що усі духи проходять шлях, який кінець кінцем приведе їх до того ж результату.

Оскільки роки йдуть, то почнуть формуватися маленькі групи, які мають загальний інтерес і переважання надзвичайно великих груп зміниться. Це також причина того, чому люди рухатимуться із великих міст до більше персоналізованого існування. Користуючись однією з ваших фраз, що фактично "чим менше, тим краще", і значно більше легко керувати і утримувати. Це зміни, які, можливо, ще далеко, але ви вже починаєте бачити зниження централізації. Також майте на увазі, що ви станете більш незалежними і сучасна технологія допоможе зменшити час, який витрачається на здійснення ваших завдань.

Історія розкаже вам, що багато життів ви боролися за існування і рідко жили без деякої загрози вашому існуванню чи від природних причин, чи через діяльність людей. Останній період закінчився з кінцем Другої Світової Війни, хоча все ще за багато років ви не змогли досягти повного миру, але напевно він кінець кінцем настане. В цьому випадку, молодь принесе мир, яка народилася на Землі цілеспрямовано, щоб якомога швидше досягнути миру. Прислухайтеся до них і відмітьте їх рішучість змінити традиційний уклад життя для поліпшення життя усіх людей і змінити підхід, щодо потреб Рідної Землі.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Березень 30 2020 | Contact | Add to Favorites