Home > > Майк Куінсі – 8 травня 2020

Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 8 травня 2020

Mike Quinsey

Ніколи не втрачайте надію із-за того, що зміни, здається, ніколи не закінчаться, але вони потрібні, щоб перемістити вас від старих шляхів, які зараз відслужили свою мету. Зараз, у вашому укладі життя відбудеться багато змін, деякі з них будуть далекосяжними і будуть здаватися радикальними, тоді як інші будуть породжувати тільки маленькі брижі. Чи ви хочете чи ні, ми можемо запевнити вас, що як тільки ви побачите користь, яку принесуть зміни, то ви будете більш ніж задоволені і ніколи не побажаєте повертатися до старих часів. Деякі зміни будуть потребувати тривалого часу для їх завершення, але на стадії, коли ваші позаземні друзі зможуть безпечно представити себе, їм буде дозволено допомогти вам і прискорити вашу діяльність до завершення.

Якщо ви змогли б побачити, як впливають на ваше життя часи збудження і підйому, то ви упоралися б значно краще, інакше це могло б привести до незадоволення і розчарування. Фактично ті з вас, хто сподівається пройти весь шлях до Вознесіння належать до привілейованих, оскільки багато духів горіло бажанням бути частиною цього, але не були вибрані. Ви можете сказати, що "один раз за все життя" є можливість фактично уперше випробувати Вознесіння у своєму існуючому тілі. Ви чекаєте цього часу, коли ваші випробування і нещастя закінчаться. Зміни неминучі, але ви повинні бачити, що зрештою усе призначається, щоб відкрити вам шлях до кращого життя, мирного і успішного життя.

Майстри, які спостерігають за вашою еволюцією задоволені, що ви пройшли маркер, і що нарешті ви виявили свою готовність вознестися і чекають вас з нетерпінням і радістю. Ви трохи подібні на загублену вівцю, яка несподівано знайшла шлях додому, і схвильована тим, до чого ви прямували віками, щоб нарешті настав цей час. Це ваша прекрасна можливість переміститися далі у світло і забути нижчі вібрації, які добре відслужили свою мету. Нам важко заспокоїти тих духів, які не досягли необхідного рівня для вознесіння, але недоцільно або марно робити так, поки вони не були готові. Ваша безпосередня проблема в тому, що поки ви знаходитеся на Землі, то ви не пам’ятаєте про ваші попередні життя і не маєте ніякої можливості оцінити, наскільки великий духовний прогрес ви зробили.

Ми розуміємо вашу турботу відносно відданості стосункам, зробленим впродовж ваших часів на Землі. Ви бажаєте відчувати, що так чи інакше ви зможете відновити їх, але ми не можемо дати вам цю гарантію. Проте там, де стосунки були сформовані любов'ю один до одного, формується зв’язок, який гарантує, що ви зустрінетеся знову. Майте на увазі, що на «іншій стороні», час, як ви розумієте, не такий же і проходить набагато швидше, і ви зможете піти назад і вперед згідно з вашими потребами і переконаєтеся, що здається, пройшло мало часу. Ви можете фактично знову пережити події ваших більш ранніх життів, які турбують вас.

Життя у вищих вібраціях набагато корисніше і захоплююче, і вільне від хвилювань, які ви випробовуєте на Землі. В загальних термінах є більша гармонія і свобода, щоб подорожувати туди, куди ви бажаєте і встановити контакт думаючи про кого-небудь, якщо вони вільні, щоб відповісти вам. Сила думки – ключ до багато чого, коли ви знаходитеся на такому високому рівні вібрації, і це означає, що на відміну від життя на Землі, ви можете створити фактично будь-що, що ви хочете. Зрозумійте, наскільки більше свободи ви матимете в житті, яке повністю відрізняється від того, яке ви залишаєте. Звичайно ви ніколи не хотітимете повернутися до старого укладу життя, яке іноді було прекрасним і яке могло також бути дуже болючим досвідом. Все ж, воно відслужило свою мету, допомагаючи вам еволюціонувати.

Досвід у будь-якій формі має велике значення для духовного росту і ось чому ви погодилися на фізичне втілення. Це визнається, як найшвидший шлях еволюції і виявлення вашої здатності успішно прожити фізичні життя. Природно, оскільки ви прогресуєте, то виклики стають все важчими, але коли ви здолаєте їх, то це – велике почуття задоволення. З допомогою ви кінець кінцем досягнете успіху, оскільки з кожною тривалістю життя ви просуваєте вперед те, що ви вже вивчили. Система уже існує вічність, тож ви можете бути упевненими, що вона досконала, щоб отримати необхідний досвід для еволюції.

Карма – один із засобів, за допомогою якого ви еволюціонуєте, оскільки необхідно виділити те, куди ви дрейфуєте таким чином, щоб ваша еволюція продовжувалася безперешкодно. Життя – це не серії випадкових подій, а серії ретельно влаштованих випробувань, щоб гарантувати, що ви досягнете успіху. Вас ніколи не залишають, щоб ви діяли на свій розсуд і ваші наставники знаходяться завжди поряд, щоб вести вас, що ви будете сприймати без доказів. Якщо ви не вирішуєте проблем, то вони все ж залишаються з вами і блокують ваш прогрес, тож зверніть увагу на виклики, які з’являються у вашому житті, оскільки вони дуже важливі.

Вас ретельно перевіряють періоди тестування і показують, чи ви можете плисти за течією, і чи не дозволяєте подіям повертати вас назад, але зрозуміло, що нічого не відбувається без поважної причини. Що б не виникало на вашому шляху, це життєво необхідно, оскільки після випробувань, необхідно ретельно обдумати, які уроки ви вивчили. Якщо ви потерпіли невдачу, то ви повинні знати, що виклик наблизиться знову. Очевидно, у ваших інтересах успішно очистити свою карму таким чином, щоб ви досягли успіху, знаючи, що немає ніякої причини, чому це повинно відбутися знову. Вивчіть добре свої уроки і будьте упевненими, що ви продовжите еволюцію.

Золотий шанс запрошує вас вознестися таким чином, щоб ви не мали ніякої потреби повертатися на цей же шлях знову. Ваш досвід буде завжди з вами і буде добре вам служити, що стосується будь-яких майбутніх викликів.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |