Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 8 березня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 8 березня 2019

Mike Quinsey

Потенційно немає нічого, чого ви не можете зробити, якщо ви зосередитеся на цьому і повністю повірите у свої власні сили. Ви генетично уповноважені досягти певних рівнів, які безупинно піднімаються, оскільки ви еволюціонуєте. Ви можете допомогти собі, проектуючи ідеї, які охоплюють зміни, у напрямку яких ви працюєте. Думаючи масштабно, ви можете прискорити свою еволюцію, оскільки ваша думка проектує енергії можливості, які завжди маніфестують те, що ви шукаєте. Проте необхідно знати, що посилаючи назовні негативні енергії ви фактично притягуєте їх більше до себе. Працівники Світла навряд чи зроблять так, але є необхідність думати ретельно про наслідки ваших думок перед тим, як ви їх висловлюєте і просто кажучи “подібне притягує подібне”.

Теперішні часи можуть бути дуже мінливими залежно від того, в якій країні ви живете, але знайте, що ваш життєвий план розмістив вас там, де ви краще усього зможете задовольнити свої потреби. Іноді це надає можливість більш високорозвиненим духам підняти вгору енергії в специфічній області, де вони дуже потрібні. Якщо подивитися ще ширше, то ви бачитимете, що в останні часи все більше розвинених духів інкарнуються на Землі, щоб загалом допомогти підняти вібрації. Це все – частина плану допомоги Людству і ви були б здивовані, якщо ви дійсно знали, як добре спланована ваша еволюція, без впливу на ваш вільний вибір. Можливо важко в це повірити, але вірно те, що все важливе для вашої еволюції було передбачено. Завжди був більший план надати вам можливість підняти вгору ваші вібрації таким чином, щоб ви отримали кожну можливість еволюціонувати, особливо в цьому поточному періоді, коли ви маєте золоту можливість вознестися.

Багато хто з вас запитував, звідки приходять наші здібності, і звичайно до цього підключається генетика і ви забезпечені кодами, які надали б вам можливість виконати ваш життєвий план. Часто на цьому шляху ви залучаєте навички з вашого попереднього життя і майте на увазі те, що навіть ваші батьки, можливо, також є частиною вашого життєвого плану і ви погодилися на це раніше і це жодним чином не вплинуло на ваш вільний вибір. Ви можете все ще приймати свої власні рішення і ваші наставники зробили все, щоб ви дотримувалися вашого життєвого плану, щоб еволюціонувати відповідно. У поточному часі життя повинно поступово ставати легшим, оскільки ви можете прогресувати без залишків карми, щоб розпочати Новий Вік з чистого аркуша у міру того, наскільки це можливо. Зараз ви повинні заспокоїтися і використати наявну свободу, щоб прогресувати набагато легше, ніж раніше. Знання, що ви знаходитеся на шляху, який досягне вашої мети, повинно надихнути вас, щоб зосередитися на цьому таким чином, щоб ви були повністю готові до того, що лежить попереду.

У останньому циклі усі головні релігії отримали період часу, в якому вони були домінуючою силою. Це означає, що сьогодні ви добре готові передавати ваше знання іншим з упевненістю, що ви не вводите людей в оману. Все-таки ви, можливо, не згадаєте точно, як або коли ви придбали своє знання, але зараз ви повинні інстинктивно знати, що “відчуття” правильні. Фактично вам більше не потрібні інші, щоб направити вас на специфічний шлях до вознесіння, оскільки ви придбали знання, які вам були потрібні, щоб прогресувати до Вознесіння. З Богом усередині, ваше тіло стає вашим храмом, де ви можете вклонятися або молитися відповідно. Проте, деякі духи будуть все ще вважати за краще вклонятися і молитися разом і їх вибір визнається і підтримується.

Є деяка неумисна плутанина, яке є результатом того факту, що іноді ім'я “Бог” прикріпляється до будь-якої особи, яка показала надприродні сили, які приписані тим, які піднялися до вищих царств чистого Світла. Достатньо сказати, що деякі духи божественні, але не можуть обов'язково бути Богами за власним правом. Ви маєте Матір/Батько Бога цього Всесвіту і багатьох, як ваш Творець – Верховний Бог, який розглядається вами як Велике Центральне Сонце. З обмеженим знанням, також зазвичай більше духів запитують, як осягнути розумом те, що значно відрізняється від того, до чого ви звикли. Навіть розуміючи концепт Істот Світла, занадто важко для середньої особи зрозуміти, як довго ідея високорозвинених істот стане загальноприйнятою на цій стадії без значних недоліків.

Зміни, які відбуваються, впливатимуть на кожну особу, оскільки потрібно, щоб далекосяжні зміни зрушили з місця. Не усі старі способи обов'язково будуть включені і є необхідність готуватися до повної зміни у багатьох галузях діяльності, щоб ви розпочали нову еру. Такі речі, як виробництво продовольства і медичне обслуговування будуть фігурувати вверху списку, оскільки вони мають бути відповідними, щоб взяти їх в Новий Вік. Багато систем, які ви використовуєте, фактично застарілі, це не ваша провина, оскільки вас свідомо стримували. Вільна енергія згадувалася багато разів і відомо, як її створити, але вам протистоять ті, хто з фінансових причин бажають триматися за старі способи створення енергії. Проте, прогрес не можна стримати невизначено довго і вже виробляються дрібномасштабні пристрої вільної енергії.

Ви можете поставити питання, чому вищі сили не прибувають допомогти нам, і хоча вони можуть допомогти вам, вони не можуть “заважати” вашому прогресу. Вони допомагають способами, які дозволені, але це повільно і не відповідає потребам, які ви маєте. Як ми говорили багато разів, нам не дозволяється втручатися або йти проти вашого вільного вибору. Наприклад, не дуже давно ви були на грані розв’язання ядерної війни, яка змогла легко знищити Землю, і нам довелося б байдикувати і спостерігати за вами, як ви це зробите. Проте, в таких обставинах ми пробували б вплинути на вас, щоб ви вибрали інший шлях, і в той же час допомагати тим, хто працює для Світла. Оскільки ви очевидно зараз розумієте, що ви успішно підняли свої вібрації і що небезпека пройшла і ніколи не буде дозволена знову.

Зараз, ви можете залишити жахи минулого часу позаду і чим швидше ви звільните себе від них, тим буде краще. Помістіть усю вашу енергію в допомогу позитивним речам, які чекають, щоб бути оприлюдненими для вигоди Людству. Знову, якщо ви зможете розпочати що-небудь нове, яке просуне вас вперед, то ми спостерігатимемо за вашою діяльністю і допомагатимемо вам. Ми бачимо невідкладну необхідність нейтралізувати області на Землі, які серйозно забруднені ядерними вибухами або аваріями, і вони природно увійдуть до процесу очищення Землі. З нашими передовими технологіями ми зможемо швидко відновити Землю до її попереднього стану і це буде зроблено в період до Вознесіння. Проте, ми сподіваємося побачити, як Людство бере відповідальність за ушкодження, спричинені рідній Землі, і показує необхідну доброзичливість і намір виправити це, а тоді ми зможемо допомогти.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge