Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, 15 березня 2013

SaLuSa, 15 березня 2013

Оскільки центр змін представляє Президент Обама і США, то іноді забувають, що весь світ включений в цей процес. Знайте, що рухи у напрямку до змін виникли у всьому світі, і Людський колектив прискорює день, коли ви усвідомите це. Люди використовують свої права, вимагаючи побачити те, що важливо в їх житті і вийти з під контролю тих, хто тільки піклується про свої власні інтереси. Це приводить до успіху, але часто тільки за рахунок конфронтації і послідовної відмови військових і влади від своїх прав. Проте, ніяке протистояння не зупинить людей, які дуже скоро отримають свободу і суверенітет. Ви самі визначили кінець часів і ми з Галактичної Федерації Світла і Робітники Світла сприяємо реалізації того, що вам потрібно.

Ми знаємо, який це стрес жити в такі мінливі часи, і намагаємося підтримувати вашу віру, і як ви побачите, це заслуговує на увагу. Ви Єдині, і кожен дух грає свою роль, незважаючи на якій він стороні, і ви знайдете, що, оскільки Світло пронизує темряву негативності, це матиме меншу шкоду. Дуальність, яку ви випробували у своїх намірах і цілях, завершила свій цикл, і ви залишаєтесь, щоб очистити цей безлад, який залишився після неї. Світло стає потужнішим і також будить більше духів, хоча деякі зміцнилися в своїй вірі, яку вони захищають і тримаються за неї. Кінець кінцем їм доведеться зробити вибір, відносно того, яким шляхом іти, і вони можуть залишитися в 3D частоті, якщо це їх завершальне бажання. Бог не ставить ніяких вимог до кожного духу, як вони повинні розвиватись в певний період часу, але пропонує кожному можливість зробити успіхи і ввести Любов і Світло Джерела. Оскільки ми інформували вас декілька разів, кожен дух має іскру Бога і вона ніколи не погасне.

Оскільки ви продовжуєте свою подоріж через небеса, то знайте, що ви підніметеся до вищих вібрацій. Вони нададуть можливість проявитись бажаним змінам, які по справжньому розмістять вас в Новому Віці, хоча по-перше відбудеться велике чищення. У цьому ми разом з нашими передовими технологіями, які надзвичайно прискорять процес, допоможемо вам. З нашою допомогою і натхненням ваші власні технології дуже швидко зростуть і буде завершено багато, багато програм вільної енергії. Природно нафтова промисловість і її інвестори будуть тримати свої позиції на ринку, але вони приречені, оскільки ви повинні почати переміщатися в технології Нового Віку. Ви занадто довго стримували, і ніколи не передбачалося, що ви все ще користуватиметеся органічними паливами на цій стадії вашого розвитку. Є сила-силенна удосконалень, які чекають впровадження і як тільки ми почнемо, це буде дійсно дуже зайнятий час.

Ви робите правильний висновок, що відкриваються більше каналів від нас або Істот з вищих сфер, і це тому, що на загальному рівні ви продовжуєте піднімати вашу свідомість, і здатні досягти таких джерел. Прийде час, коли ви напряму зможете контактувати з вашим Вищим Я, але доки ці відкриття прийдуть до тих, хто має такі зв’язки в своєму життєвому контракті. Ми знаємо, що багато хто з вас честолюбний, щоб сприяти роботі по просуванню вашої цивілізації вперед, але не кожен достатньо підготовлений для цього. Все ж кожен з вас знаходиться тут в цей час, щоб мати деяке відношення до майбутніх робіт. Дозвольте цим речам розвиватися в їх власному темпі, і просто знайте, коли трапиться така нагода. Ще зосередьтеся на усьому позитиві речей і знайте, що ви допомагаєте створювати не лише ваше майбутнє, але і майбутнє для інших.

Ваша робота цінується і вам не треба розчаровуватися з приводу недавніх подій пов’язаних з Вознесінням. Результат, можливо, декілька змінився відносно оригінального плану, але ми завжди пристосовуємося до потреб теперішнього моменту. Як завжди, розрахунок часу такий важливий, і в корені багатьох рішень є спроба бачити якомого більше духів, які кінець кінцем можуть вознестись. Оскільки час проходить і рівні свідомості піднімаються, темні сили менше впливають на те, що має місце і ви можете залишити їх самим приходити в занепад. Вони відтісняються на другий план і втрачають їх владу, щоб зупинити ваш прогрес до Золотого Віку. Неможливо описати те, що ви відчуєте, коли він прибуде, але це більше ніж ви можете зараз уявити і перевищить більшість з ваших очікувань.

Коли ви побачите перше Місто Світла в Седоні (Sedona), воно буде таким близьким до вашої уяви відносно того, що стане зовсім нормальним у вашому житті. Як ви зрозуміли включені дуже передові технології зцілення, які лікують кожного дбайливо без шкоди здоров’ю. Лікування використовує звук, колір і кристалічну технологію, яка фантастична в порівнянні з вашим справжнім рівнем медицини і лікування, але ви починаєте повністю досліджувати такі можливості. Ви свідомо натхненні ідеями, які допоможуть встановити новий підхід до здоров'я і з часом, ви не будете страждати від поганого здоров'я. Ця точка буде досягнута тоді, коли ваші рівні вібрації стануть занадто високими, щоб на вас могли впливати будь-які нижчі енергії. Цього разу ви також випробуєте повну зміну у вашому тілі, і воно буде відновлене до його початкового стану вільного від будь-якого недоліку або пошкоджень процесу старіння. Вони - усі кроки на шляху до становлення Галактичної Істоти з повною свідомістю.

Продовжуйте з вашим відданим підходом нести більше і більше Світла до Рідної Землі, оскільки вона повинна насолодитися подібними змінами, які відновлять її найкращий стан. Нині вона ретельно переміщає області Землі в їх нові позиції, причому деякі землі піднімаються а інші опускаються , але вони ще не досягли їх завершальних місць. Багато чого з Атлантиди підніметься навколо існуючих берегових ліній, які були сполучені з цим великим сухопутним масивом. Багато чого з вашої історії зберігається в історіях Атлантиди, і одного разу розкажуть правду про велику цивілізацію. Вона існувала впродовж дуже довгого періоду і більшість з вас жили там. Деякі з вас все ще пам'ятають опускання її і були там в останні дні, приблизно 10000 років тому.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і залишаю вас з нашою Любов’ю і Світлом.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites