Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, 22 березня 2013

SaLuSa, 22 березня 2013

Стільки відбулося на вашій планеті, що стає дуже очевидним для більшості людей, що обіцяні зміни ідуть своїм шляхом. Вони ні в якому разі не байдикування для вас, оскільки ви знаходитеся в центрі багато чого, що відбувається. Проте, ви вибрали цей час, щоб бути на Землі, як важливу частину ваших дослідів, які готуватимуть вас для ваших майбутніх призначень. До речі, багато хто з вас пропонуватиме себе в якості Наставників для інших цивілізацій, що з'являються. Це буде ваш шлях служіння, який досяг вищого рівня розуміння і приніс вам статус Майстра. Це ваш природній рух уперед, оскільки ви будете мати більше Світла, і будете прагнути підняти інших вгору з вами.

Порядок, який ви бачите у Всесвіті, приходить від усіх духів, які досягли точки, коли вони прийшли до усвідомлення, що врешті-решт, немає нічого окрім Любові і що усе життя обертається і існує в її межах. Навіть зараз ви піднімаєтеся і ваше усвідомлення таке, що ви розумієте дивовижну владу Любові. Вона – саме життя і найбільш потужна сила у Всесвіті, яка надасть вам можливість продовжити сходження через виміри. Ви так часто були інформовані відносно того, що ваш рівень досвіду в нижчих вимірах проходив як експеримент для того, щоб побачити, як Істоти Світла зможуть знову знайти своє реальне Я. Він не був і ніколи не буде вашою істинною реальністю, тому що ваш оригінальний дім на зірках, де ви жили в повній єдності і Любові, як Єдине. Дуальність була засобом, який дозволяв роз'єднання і випробування як темряви, так і Світла в одному і тому ж вимірі.

Ми з Галактичної Федерації Світла приходимо до висновку, що в останній час, було таке швидке просування у ваших рівнях свідомості, що ви можете вже сприйняти і візуалізувати Золоте Століття. Це дивовижне досягнення, тому що фокусуючись на ньому, ви прискорюєте час, коли він стане очевидним для вас. Світло оволоділо вашою Землею і вам більше не треба піклуватися про темряву, що залишилася, оскільки вона перетворюється масивним потоком Світла. Відповіді на ваші проблеми вже знайдені, і поступово вирішуються через наших союзників. Вигоди від їх введення приймаються і на передній план виходить використання вільної енергії, хоча ви не повинні чекати надто багато часу, тому, що це вірно і добре сплановане введення. Ми не нав'язуємо події, але будемо підтримувати, надамо засоби для існування і захист для цих введень.

Ви чекали тривалий час деяких видимих змін, тоді як багато чого сталося за кулісами і більше пов’язано з впливом і натхненням. Коли ви відкриті для нашого керівництва, то будьте упевнені, що ми надамо його, і ви можете звертатись до нас у будь-який час. Коли ви прохаєте для вигоди інших, ми зробимо все, щоб гарантувати, що ви отримаєте необхідну допомогу. Ми - часто невидимі Робітники Світла пліч-о-пліч з вами, і ми даємо вам свою любов і керівництво. Ми звичайно безупинно залучаємося до допомоги Рідній Гайї, і ви відмічаєте, що події пов’язані з нею і фізичні зміни відбуваються спокійно. Дійсно, чим вище ви піднімаєте свої рівні свідомості на Землі, тим легше буде усім навколо.

Ви отримуєте більше енергії із-за меж Землі, і вона приходить від багатьох джерел. Ваше Весняне Рівнодення - один із таких потужних прикладів і багато, багато людей відчули його вплив. Він піднімає енергію, яка дає вам те, що ви іноді називаєте «відчуттям комфорту» і прекрасним почуттям спокою і щастя. Підтримуйте цей стан і ви знайдете, що деякі люди можуть відчути зміну у вас, і дуже скоро це стане вашим нормальним шляхом існування. Уявіть світ повний духів, ким усі стали, як Єдине і живуть постійно у Світлі і Любові, тому що це прийде, оскільки ви прогресуєте в 5-ий вимір. Деякі з вас уже там, або вже близько, і ви ведете їх за собою. Багато хто слідуватиме вашому прикладу, йдучи створеним вами шляхом. Ви живете в такі дивовижні часи, коли фактично все можливо, отже ні в якому разі не обмежуйте ваші амбіції або віру в себе.

Оскільки темрява і її приплічники викриті, то ми просимо знову дозволити пройти природному правосуддю. Знайте, що кожен єдиний дух відповість у свій час за його злочини проти Людства, але прості помилки приймаються як частина вашого навчального процесу. Ми підкреслюємо, що немає ніякого покарання, і ви вибираєте, як виправити або здолати їх. Бог дає вам свободу волі не для того, щоб потім карати за помилки. Це існує тільки там, де є умисна спроба шкодити або вбивати інший дух, що закликає до подальших дослідів, щоби навчитися на своїх помилках. Це – карма і вона була частиною вашого життєвого плану, коли ви зобов'язалися пройти через це. Усе проводиться з найбільшою любов'ю і увагою, щоб допомогти вам придбати досвід. Ваші Порадники і Ангели роблять значно більше для вас, ніж ви зазвичай знаєте і знаходяться завжди з вами у вашій подорожі через життя.

Ми з Галактичної Федерації Світла вражені відвертою позицією людей, щоб прискорити своїми зусиллями деяку форму розкриття. В деякому сенсі це навряд чи потрібно, оскільки є наша присутність у вашому небі, і так багато повідомлень і статей про нас. Це не здивує велику більшість з вас, однак, з іншого боку вона залежить від того, як далеко зайдуть одкровення або асоціація з вами. Тільки у цьому столітті ви виявили набагато більше історичних свідоцтв про нас і наш контакт з вами впродовж багатьох тисяч років. Цього не можна більше ігнорувати або відхиляти, окрім людьми з найжорсткішою вірою. Ми захотіли б побачити, як ваші уряди визнають контакт з нами впродовж майже 100 років, і підтвердять, що ми завжди наближалися до їх в любові і мирі. Це усунуло б будь-які сумніви в деяких людей, які до сих пір вважають, що ми подібні до монстрів зображуваних у вашій науковій фантастиці і фільмах.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і повинен привітати Робітників Світла із становленням нових вібрацій, які приведуть вас до Нового Віку. Ви маєте так багато важливої роботи, як і раніше, якщо не більше, оскільки ви готуєте людей до останнього етапу і перетинання фінішної стрічки. Перемога ваша, і вашим призом є те, що вам ніколи більше не доведеться випробувати відділення від Бога і ваш реальний дім серед зірок. Ми любимо вас і ваш намір знайти ваше майбутнє і стати з нами, як істинні Галактичні Істоти.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge