Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, 8 березня 2013

SaLuSa, 8 березня 2013

Світ все ще в стані сум'яття, але ми бачимо увесь розвиток, як намір досягти результатів, які обов'язкові для переміщення вас впевненим шляхом до Нового Віку. Старі системи і шляхи дуальності з'являється в суспільстві для того, щоб бути засобом утримання вас під контролем. Вони будуть переміщені, або змінені, якщо будь-яка частина їх здатна залишитися у вищих вібраціях. Деякі зі змін стануться дуже природно, але в ситуаціях, зроблених людиною, потрібна додаткову увагу, якщо їх треба буде зламати. Відновлення вашого суверенітету - одна із таких областей, і потрібні юридичні засоби, щоб змінити закони, які були введені, щоб забрати ваші права. Це займе час і краще усього зайнятися цим, коли настануть урядові зміни. Багато чого обертається навколо цих змін і будьте упевнені, що засоби, щоб досягти цього вже на місці.

Багато хто з вас вже усвідомлює, що підняття 21-го грудня, це гідна уваги зміна у відношенні людей один до одного. Також, це пробудження привело більшість з них до об'єднання разом в кращих інтересах кожного. Влада зараз взяла завдання довести до завершення проблеми, які впливають на вас усіх і ваш рівень життя. Ви починаєте розуміти, хто вами маніпулює і зловживає у владі. Це була цілеспрямована політика, і якби не ваша поінформованість, то все б закінчилася вашим повним ув'язненням. Це, можливо, звучить як надуманий шлях, але Ілюмінати працювали у напрямку до цієї мети впродовж тисячоліть.

Майбутнє передбачалося і сили Світла також отримали мету, щоб досягти і гарантувати, що Ілюмінати ніколи не досягнуть своїх цілей. Ви, можливо, сказали б, що це не реальне змагання, оскільки Світло завжди буде переможцем в таких обставинах. Проте, цього не було б без витрат Людства і навіть жертвування життів, і майте на увазі, що ви усі вільно запропонували свої послуги. У реальних умовах, випробування прискорили вашу еволюцію, так що ви віддали себе не даремно або безрезультатно. Дійсно, ви дійшли до глибин темряви і зараз повертаєтесь назад до рівнів, де може існувати тільки Світло.

В межах майбутніх декількох років ви побачите дивовижні зміни, які кінець кінцем приведуть вас до «землі обітованої», і ви житимете в кристалічних містах Світла, постійною особливістю яких буде чистота і охайність. Це означає, що ви пропрацюєте декілька захоплюючих стадій зміни для досягнення цього рівня, і будете здатні рухатися від вашої довіри до скам'янілих палив до вільної енергії. Це вже становиться наявністю, але спочатку опоненти таких змін повинні бути переміщені з цього шляху, щоб зупинити їх втручання.

Коли буде досягнута стадія, яка надасть нам можливості вийти відкрито, щоб бути з вами, ваші друзі Внутрішньої Землі можуть також познайомитися з вами і у вашій еволюції почнеться інший важливий період. Ви надолужите упущений час дуже швидко, і станете Галактичною Істотою, якою ви дійсно є і були перед тим, як погодились випробувати нижчі вібрації. З усіма цими змінами приходить велике щастя тільки просто жити, і життя буде наповненим і принесе багато задоволення. Фактично ви скоро будете так сконцентровані на ваших нових дослідах, що ваш час в дуальності швидко поблякне.

Смерть як така - більше не проблема, оскільки ви будете вирішувати, коли ви бажаєте переміститися в інше випробування. Заміна тіл буде такою простою, як припасування іншого набору одягу. Оскільки ваші творчі сили ростуть, ви можете тільки «подумати», на якому б шляху ви бажали б з'явитися і який приведе до успіху. Усі ці поліпшення нададуть вам більше часу для себе, і «праця», як ви розумієте, не буде чимось, що необхідно робити для виживання. Вона не буде займати так багато вашого часу, як нині. Ви будете більше робити те, що задовольняє вас і приносить вам задоволення. Кінець кінцем не буде ніяких грошей, без яких так довго не могли обходитися і це - те, де суспільство працює разом для вигоди усіх. Усі ваші потреби забезпечені і багато хто може «думати», як створити їх і коли вони вам потрібні.

Дорогі, ми знаємо, що деякі з вас все ще почувають себе розчарованими, що зовні нічого не сталося 21-го грудня, але сталося більше, ніж було очевидно і там не було нічого, що дозволило б нам допомогти довести проблему до дивовижного завершення. Фактично усе сталося точно в правильний час, і відколи ми живемо в «Зараз», ми не розділяємо ті ж випробування , які ви проходите. Відпустіть час , оскільки він більше не надійний і ніколи не був постійним. Йдіть з потоком і дозвольте речам прийти до вас туди, де можливо і ви знайдете, що ви можете покладатися на вашу інтуїцію набагато більше. Зрозумійте, що ви приходите до точки, де ви зможете подорожувати чистою думкою, і миттєво. Теперішність, минуле і майбутнє буде все одним і тільки ви – як Галактична Істота, будете мати можливість подорожувати за межі вашого власного Всесвіту, якщо бажаєте.

Деякі з вас так прив'язані до земних проблем, що ви забуваєте, де ваше майбутнє. Ми не надаємо значення вашим проблемам, але будь ласка майте віру, що усі працюють, щоб отримати досвід, який потрібен вам для розвитку. Якщо ви розглядаєте це як неприємну зупинку, то подумайте, який урок для вас знаходиться в цьому. Дуальність закінчується, але ви ще повністю не порвали свої зв'язки з нею. Є також карма, яку доведеться все ще зіграти до кінця, і це усе - частина вашого особистого чищення. Побачте все таким, як є і залиште позаду, якщо це включає інших людей, які, ви можливо відчуваєте, несуть деяку провину за це, то будь ласка відкладіть судження і пробачте їх всіх. Нічого не трапляється у ваших життях без поважної причини, так що приймайте все з витонченістю і хорошим серцем.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і задоволений, що ви продовжуєте працювати над вашим власним підняттям, і застосовуєте на практиці те, що ви вивчили. Швидкість вашого зростання у Світлі чудова, і виконуючи так, кожен індивідуум допомагає підніматись вгору іншим духам. Ви є колективною свідомістю і коли вона досягає критичної маси, ви матимете найдивовижніший досвід Вознесіння. Це триває і ви не втратили нічого, готуючись для цього, а фактично придбали багато чого. Утримуйте свій намір сильним, щоб досягти виконання і ви доберетеся туди з легкістю.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і почуваю себе благословенним, щоб мати цю комунікацію з вами. Я посилаю це з Любов'ю і Світлом від імені Галактичної Федерації Світла.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites