Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 8 лютого 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 8 лютого 2019

Mike Quinsey

Ще одне велике повідомлення від 2013 відповідає на багато питань про наше Створення, виникнення життя в нашій Галактиці і яке майбутнє у Людства.


Вознесіння і Головний Творець – ченелінг Кетрін E. Мей. 30 липня 2013. ( Ascension and Prime Creator - channelled by Kathryn E. May. 30th July 2013.)

Головний Творець – Бог Батько/Мати направляє це повідомлення. Це я, хто зараз відправляє вам потужні енергії. Говорять, що хвилі любові, які омивають вас, приходять від Центрального Сонця – Сонця, яке випромінює назовні з центру Всесвіту, і це правда. Центральне Сонце – інше ім'я для мене, вашого Головного Творця. Я той, хто створив початок, середину і вічність, яка є зараз вашою реальністю. Ваші брати і сестри тільки чекають вас, подивіться вгору на небо в ясну ніч. Відправте їм свої вітання і вони засвітять кольорові вогні на своїх кораблях, щоб показати своє щастя, що ви їх бачите. Вони скоро будуть тут з вами, будуть ходити серед вас, обнімати вас і співати святкові пісні з вами. Зараз тисячі ліній сітки несуть енергію Космосу, щоб підняти і навчити вас Нескінченної Любові і Світлу.

Ваша Божественні Мати і Батько були моїми першими дітьми, і група просвітлених, яка працює з ними тут у вашій Галактиці, були їх оригінальними братами і сестрами, і їх старшими дітьми. Отже ви бачите, що за вами наглядають ваші батьки і ваші космічні тітки і дядьки, хто знає кожного з вас, пестять і піклуються про кожного з вас, впродовж багатьох ваших інкарнацій. Впродовж часу, коли Бог Матір/Батько були зв'язані зі мною, вони вчилися створювати планети, зірки і живих істот, їх брати і сестри також вчилися робити те ж саме. Потім вони вийшли у Всесвіт, який чекав, не заселений живими істотами і вони допомогли навчити молодших Богів, їх братів і сестер створити галактики, щоб заселити їх істотами різних форм і розмірів згідно з їх творчою уявою.

Кожному в навчанні уперше викладалися Універсальні Закони, які вимагають, щоб кожен створив істоту, спочатку маючи здатність зв'язатися телепатично з їх Творцем, який знаходиться завжди в контакті зі мною. Отже були побудовані грати телепатичної передачі енергії, коли виникав кожен Всесвіт. Це ті грати, які роблять можливим те, про що я говорив безпосередньо з вашим каналом, щоб ви говорили з Богом Мати/Батьком. Інші, хто проводить ченелінг зараз встановили зв'язок з цією Універсальною Системою Комунікації в різних точках, який надає їм можливість говорити телепатично з дельфінами, птахами, Арктуріацями, Плеядинцями і так далі.

Тож ви бачите, що немає нічого дивного або незвичайного в телепатичній здатності. Фактично тільки ви серед усіх Всесвітів, здається, думаєте так. Це тому, що тільки ви знаходитеся за вуаллю забуття. Тільки ви є тими, хто випробував відсутність зв’язку зі мною і з Богами, які створили вас.

Всьому мультиверсуму цілком цікаво те, як цей експеримент закінчиться. Чи будуть здатні Люди, які були створені сліпими і глухими повернути назад свої відчуття. Чи пробудяться вони від своїх кошмарів, щоб розпізнати свою Сім'ю Світла. А що коли вони стануть постійно фізично або розумово неповноцінними із-за глухоти, яку вони випробували. Пройшли мільйони років по земному часу, відколи люди мали усі свої неушкоджені відчуття.

Коли ваші учені вивчали послідовності ДНК, вони знайшли багато стренг у вашій будові, які, здаються бездіяльними, даремними. Вони були спантеличені, але вони пішли достатньо далеко в їх власних дослідженнях, щоб зрозуміти, що нічого в створенні не даремне, і вони підозрювали, що це не було щасливим випадком природи, хоча тільки дехто з них були достатньо духовно відкритими, щоб прийняти правду. Завершальна мета – дозволити вам бути прекрасними Богами, якими ви здатні бути. Кінець кінцем ви усі маєте силу для створення, щоб знати правду про вашу історію і те, що у вашій Галактиці спочатку було потрібно, щоб кожен випробував виклики і перешкоди життя в 3D тілах, з вільним вибором і з маленьким керівництвом від вашого Матері/Батька. Ви все ще здатні до Любові і коли ви відчуваєте біль, ви звертаєтеся до Світла для вашого порятунку. Це було остаточним випробуванням і ви так блискуче пройшли через нього. Отже, багато хто з вас все ще сумнівається, наполягаючи, що ви не вірите у все це, але маленьке відкрите вікно у ваших серцях дозволить Правді вливатися, як тільки ваша заклопотаність щоденними досягненнями видаляється з ваших життів. Вас перевіряли так енергійно тому, що Великий План передбачає ваше можливе лідерство у всіх Галактиках.

Ви випробували різні форми уряду на вашій планеті і інтуїтивно зрозуміли по всьому глобусу, що демократія з повною участю усіх людей – найбільш ефективна і справедлива система. Її кооптували темні сили, оскільки піддавалася випробуванню кожна нова спроба встановити свободу. Навіть в Сполучених Штатах Грандіозний Експеримент був перекручений в деспотичну економічну систему, яка зайняла місце істинної свободи, але все ж люди сумували за Правдою. Агітація по всій планеті – славний тріумф уяви. Скрізь людство вимагає свободи, рівності і гідності. Вони говорять собі "ніколи більше". Багато хто ще повністю не розуміє, за що вони агітують. Деякі вважають, що це – релігійна свобода, інші бояться хаосу, який принесуть зміни, але марш у напрямку до нових шляхів співпраці і нові засоби комунікації, остаточно вирішили їх надії, що майбутнє в Правді.

Оскільки усім вам говорили перед тим, як ви почали це втілення, що це ваша остання інкарнація. Ніколи більше не буде планета Земля пропонувати 3D середовище з вільним вибором, в якому ви перевіряєте себе максимально. Немає більше страждання, ніякого більше голодування, ніякої більше бідності, ніяких більше воєн – справа зроблена. Разом ви працювали, молилися і благали мене, щоб дозволити ваше славне Вознесіння зараз, в цій тривалості життя, в цей час. Я маю сказати вам зараз, це дозволено.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ


Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Майбутнє манить і обіцяє надзвичайні життя в мирі. Це повідомлення надійшло через моє Вище Я від Головного Творця.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge