Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 13 листопада, 2015


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 13 листопада, 2015

Mike Quinsey

Дорогі Друзі,
Деякі з вас не будуть читати про те, що відколи я перестав проводити ченелінг СаЛуСи, події рухалися досить швидко, і що відколи я отримав повідомлення від Сен-Жермена через Ненсі Тейт, який просить мене проводити ченелінг прямо від мого Вищого Я. Я не пробував це раніше, але вирішив спробувати, і повідомлення, яке я отримав, приведено нижче:

13 листопада 2015 Майк Куінсі.

Тепер нічого не станеться, коли будуть перешкоджати перемозі Світла. Темні сили стримуються тим, щоб їх влада значною мірою зменшена. Це не буде занадто довго перед тим, як вони будуть обмежені і не в змозі продовжувати свій план ув'язнення духів на Землі. Як ви, можливо, відмітили, тільки нещодавно у всьому світі відбулося багато позитивних дій під проводом сил Світла. Таким чином, зараз Світло є домінуючою силою на Землі, виявляючи багато таємниць, про які темні сили воліли б, щоб ви не знали. Зараз правда виходить так швидко, що її не можна зупинити, і оскільки Людство узнає, як воно було введене в оману, то воно вимагатиме змін. Багато робітників Світла підготувалися до цього часу і зараз можуть працювати більш відкрито і без втручання. Проте, рекомендується бути обережними, оскільки здоровий глузд вимагає гарантії, що ви не будете виставляти себе. Звичайно, безпечно збиратися разом з іншими робітниками Світла, але все-таки темні сили будуть турбувати, щоб зробити свою присутність відомою і вселяти у вас страх. Довіряйте Світлу, оскільки страх – дуже сильна енергія, якою вони живляться і пробуватимуть зупинити просування вперед.

Робітники Світла зв'язуються один з одним за допомогою їх Світла, і їх сила – в кількості. Кожен з них грає специфічну роль і вклад кожного в ціле є таким важливим. Це – час, коли вам надзвичайно допоможе ваш інстинкт, тож прямуйте за ним без тіні сумніву. Якщо ви відчуваєте, що це правильно і найбільш природно, то ви можете йти вперед з повною упевненістю. З вашої сторони, ви можете перевірити, що ваша аура завжди тримається неушкодженою і будьте обережними, щоб не залишити її відкритою і дозволити втручання негативних духів. Більшість з вас – загартовані робітники Світла і потребують маленької поради, але вона, – щоб нагадати вам, щоб були обережними. Страх і сумнів можуть впливати на вашу здатність залишитися в межах Світла, отже рекомендується, щоб ви завжди залишалися позитивними. Звертайтеся до Вищих Істот, як наприклад Сен-Жермен, якщо вам потрібна допомога, і він захистить вас фіолетовим полум'ям. Пам'ятайте завжди, що ви – потужна Істота і тільки починаєте розуміти ваш істинний потенціал. Ви – Боги в процесі становлення і це – шлях, яким ви слідуєте.

Набувають форми багато позитивних подій і скоро вони стануться з дивовижною послідовністю. Ви ніколи не були одні, і в цей престижний час ваші Космічні Друзі переміщаються все ближче до вас. Вони роблять багато того, про що ви навіть не знаєте і зберігають ваш освітлений шлях відкритим і Землю вільною від втручання. Їх кораблі знаходяться у вашому небі і навіть ближче до вас, навіть якщо ви особисто це не усвідомлюєте. Багато хто маскується, щоб бути невидимим для захисту, але іноді показують себе на короткий час. Пам'ятайте, що ви можете проеціювати свої думки до них, і там, де вам потрібна допомога, вона часто приходить несподіваними шляхами. У всякому разі ви захищені у вашій роботі для Світла і воно допомагає виконувати ваш життєвий контракт. Багато хто з вас робить набагато більше ніж ви можете уявити, відвідуючи царства Світла впродовж вашого сну. Деякі повертаються назад з тими спогадами, але багато хто не має нічого більш ніж швидкоплинного спогаду.

Зараз ви твердо стоїте на шляху Світла і ви стаєте все потужнішими, оскільки вібрації піднялися і продовжуватимуть підніматися. Ви маєте славне майбутнє і безмежну радість, оскільки ви можете повністю виразити себе. Нині, старі енергії все ще поблизу, але швидко втрачають свою силу, щоб утримати вас. Світло – верховна сила назавжди і вона швидко підніме людей. Ті духи, які не в змозі підняти свої вібрації, кінець кінцем перемістяться в інше царство, де вони зможуть продовжувати свою еволюцію. Будьте упевнені, що до усіх духів ставляться однаково і з абсолютною чесністю, таким чином, що вони можуть мати своє справедливе місце в Освітлених царствах. Немає ніяких помилок стосовно цього і це не може бути інакше, оскільки усі дії досконалі. Природно, що із-за ваших прикріплень до інших духів ви захочете відчути, що з ними усе добре. Знайте, що усі знаходяться на тому місці, яке планувалося для вашої еволюції і Дух немає ніяких помилок, отже ви можете перепочити і бути упевненими, що усім духам надана допомога і любов понад міру.

У нижчих вібраціях на Землі ви маєте безліч дослідів, і вони зробили вас набагато сильнішими духами, ніж, коли ви уперше почали свою подоріж еони часу назад. Ті з вас, хто готовий піднятися, стали сильними через найбільші періоди випробувань, які ви ймовірно коли-небудь мали. Вас будуть вітати за утримання вашого Світла неушкодженим, і поширення його завжди там, де з'явилася можливість. В майбутньому ви зможете згадати ваші досягнення, оскільки усі життя можна буде "прочитати" в Записах Акаші. Вони можуть переграти будь-яку подію, яку ви випробували, таким чином, що ви зможете переглянути свої дії, і якщо необхідно, то і навчитися від них. Це все про те, яке життя, оскільки ви все більше повертаєтеся до Світла і піднімаєте свої вібрації. Це усе має місце в найбільш люблячій атмосфері, таким чином, що ви розумієте, як можуть впливати ваші дії на інших духів. Відплата – не частина ваших дослідів, але можливості відшкодувати ваші помилки надаються в подальших життях.

Ви знаходитеся в мінливих часах, коли вас міг легко збентежити ваш життєвий план. Ви будете упевнені, якщо ваші наставники, які супроводжують вас, допомагають вам повернутися на курс. Життя на Землі може бути важким і піддає вас випробуванню більшість часу, але ви матимете хороших разів і зустрічатимете інших духів, які мають ті ж амбіції. В основному друзі – духи, з якими ви провели багато життів разом. Коли ви зустрічаєте їх уперше, то є почуття "старого друга" і це звичайно так в більшості випадках. Сім'ї часто інкарнуються разом, щоб продовжувати свої досліди, хоча їх позиція в сім'ї можуть змінюватися згідно з їх духовними потребами.

З приходом вигідних змін ви швидко переміститеся в нові вібрації і на вас будуть менш впливати будь-які спроби темних сил, щоб затримати вас. В усякому разі їх здатність диктувати курс прогресу Людству – більше не в межах їх здібностей. Проте, при нагоді вони зможуть нагадати про свою присутність. Не бійтеся і залишайтеся сконцентрованими на Світлі і виконуйте вашу роботу з повною вірою в результат. Духи Світла знаходяться з вами на усьому шляху і на вашій стороні, і дійсно вони ніколи не залишали вас у будь-який час.

Я – Майк Куінсі і залишаю вас з любов'ю і благословеннями. Можливо, Світло прояснить ваші дні і ваш шлях до фіналу.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge