Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 20 листопада, 2015


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 20 листопада, 2015

Mike Quinsey

Події на Землі продовжують створювати виклики до тих зі Світла, хто допомагає полегшувати ситуацію будь-яким шляхом, яким вони можуть. Здається, немає ніякого полегшення від тривалих проблем, створених тими, хто відчуває нестачу Світла, щоб розуміти істинну природу того, що має місце. Темні сили продовжують свій план, щоб створити Світовий Уряд, в якому вони мали б головну владу і контроль. Проте, їх влада зменшується і їм ніколи не буде дозволена ступінь контролю, яку вони шукають. Фактично, вони відкривають себе уважному огляду, який виявить їх істинний порядок денний. Отже, хоча вони все ще мають достатню владу, щоб зробити останню спробу досягти своїх цілей, вони не матимуть успіху і зрештою не матимуть ніякого вибору, окрім капітуляції. Тому, ви можете концентруватися на ваших завданнях, знаючи, що кожне зусилля, прикладене вами, буде таким, що заслуговує на увагу і кінець кінцем принесе винагороди.

Ви можете побачити навкруги вас свідоцтво здійснюваних змін і якнайшвидшого перетворення темних енергій. Ви знаходитеся так близько до Розголошування і приготування добре просуваються вперед. Це буде початок багатьох одкровень, які готуватимуть вас для великого майбутнього, яке попереду, коли ви будете вільними духами, яких більше не утримують або піддають дезінформації, яка призначена, щоб спантеличити вас. Ви разом з Рідною Землею знаходитеся в середині бажаних змін, оскільки старе очищається, щоб надати можливість встановитися новим енергіям. Вже багато хто з вас знає про них і поглинаючи такі енергії, а багато хто з вас може це зробити, ви створюєте сильну ауру Світла навколо себе. Вона тримає вас неушкодженими, ви у безпеці від будь-якої спроби темних сил, щоб перешкодити цьому.

Ваша історія – це історія боротьби і послідовних воєн з відповідними результатами. Все ж, незважаючи на їх ви ніколи не відхилялися далеко від Світла і отримували вигоду з ваших дослідів. Вас безупинно направляли, щоб гарантувати, що ви дотримуєтеся Шляху Світла, і ваші досліди були послідовністю викликів, які надавали вам можливість дуже швидко еволюціонувати. Тут мало випадкових подій, оскільки ваші життя ретельно планувалися з вашої згоди, щоб гарантувати вашу тривалу еволюцію. Це означає, що щоб не тривало навколо вас – це усе частина плану, навіть якщо ви не можете цього зрозуміти. Темні сили також мають життєві плани, оскільки їх карма зіграна, і їх дії використані, щоб допомогти іншим з дослідами, які їм також потрібні. Нічого не трапляється випадково без будь-якого значення і коли ви зможете визнати, що це є так, то це допоможе вашому розумінню і прийняттю того, що відбувається навколо вас.

Життя, яке ви будете випробовувати в майбутньому, буде несхоже на те, що ви проживаєте зараз. Не буде ніякого порівняння, окрім можливо тих моментів, коли ви з'єднуєтеся з вищими вимірами при медитації. Ця практика рекомендується, щоб ви міцно стали на якір у Світлі. Вона – також розрада від негативних енергій, які наштовхуються на вашу ауру. Переконайтеся, що ви зберігаєте свою ауру закритою, завдяки ментальній візуалізації її на цьому місці, оскільки вона, якщо широко відкрита, може дозволити негативним об'єктам торкнутися вас. Ми знаємо, що більшість робітників Світла знають про потребу в захисті, але не завадить нагадувати час від часу.

Ви починаєте розуміти, що думка – така потужна енергія, і оскільки ваші вібрації піднімаються, то вам треба тренувати обережність відносно манери, в якій ви посилаєте свої думки. Бажання допомогти іншим стати на позитивний шлях є бажаним і прийнятним, але доведеться бути обережними там, де ви взаємодієте з деяким негативним досвідом. Це може здаватися дивним концептом, але простий зв’язок з негативними думками може призвести до їх прикріплення до вас. Отже, не надавайте їм свою енергію, детально зупиняючись на них. Просто майте на увазі, що те, про що ви "думаєте" – є тим, що ви притягуєте до себе.

Оскільки ви возноситеся, то ви знайдете, що багато речей дуже відрізняються від того, як ви розумієте їх зараз. Як тільки ви переміщаєтеся із щільних вібрацій, то ваше тонке тіло настільки змінюється від того, яке є зараз. Оскільки ви повинні вже знати, що думка стає потужною силою, якою ви користуватиметеся, щоб подорожувати і забезпечувати ваші потреби. Ось чому, ви повинні почати управляти своїми думками і завжди залишатися позитивними. Це, можливо, звучить зараз незрозуміло, але як тільки ви приєднаєтеся до переміщення у вищі виміри, ви швидко ними скористаєтеся. Навряд чи буде потрібно витрачати будь-який час, щоб забезпечити свої потреби так само, як на Землі, оскільки свобода спонукає і відкриває для вас так багато нових можливостей. Ви поза сумнівом будете ризикувати і бажати відвідати інші планети і цілий Всесвіт, який відкривається для вас. Ви точно не охопите той же шлях досвіду, оскільки вам представляються набагато більше можливостей.

У ваших теперішніх дослідах замало того, що дійсно може порівнятися з тим, що ви скоро випробовуватимете. На Землі ви маєте обмеження із-за нижчих вібрацій, але вже, оскільки ви починаєте підніматися, то деякі з вас переконуються, що ви розвиваєте більш потужні сили. Спочатку, зміни можуть бути маленькими, але будуть зростати в таких областях, як наприклад телепатія, що вже стосується декого з вас. Такі подарунки кінець кінцем стануть дуже нормальними і з часом вам більше не буде потрібно вимовляти слова. Деякі з вас можуть прирівняти це до інтуїтивних почуттів, коли ви знаєте, що збираються сказати перед тим, як це було вимовлено. Навіть зараз ви виявите, що багато людей мають такий досвід, не надаючи цьому будь-якого значення.

Оскільки ви рухаєтеся вперед і вгору, ви переконаєтеся, що ваш рівень свідомості зростає. Це триватиме доти, поки ви не досягнете пункту, де ви будете мати повну свідомість разом з збільшеною кількістю чакр. До цього часу ви досягнете рівня Галактичної Істоти і будете далеко від того, ким ви є нині. Природно, що такі зміни займуть час, але зокрема це звичайно залежить від того, як швидко ви еволюціонуєте. Еволюція ніколи не зупиняється, навіть якщо ви робите декілька зворотних кроків, і навіть потім такий досвід ніколи не витрачається даремно. Будьте упевнені, що увесь досвід – це цінність і завжди до нього будуть звертатися.

Прямо зараз на Землі багато чого відбувається і не завжди на благо усіх, і для тих, хто працює зі Світлом, це може бути стресовий час. Дозвольте таким енергіям пройти повз вас і на випадок, якщо ви повинні мати прямий контакт з ними, благословіть їх і направте їх на шлях до Світла і Любові. Ви навіть здатні на більші речі і з часом будете робити набагато більше ніж нині.

Я – Майк Куінсі і залишаю вас з Любов'ю і Благословеннями. Хай Світло прояснить ваші дні і ваш шлях до фіналу.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge