Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Особисте повідомлення від Майка Куінсі - 25 жовтня, 2015


Особисте повідомлення від Майка Куінсі - 25 жовтня, 2015

Mike Quinsey
Привіт Друзі,

Я вирішив, що я не буду продовжувати проведення каналу, оскільки нещодавно я не був задоволений моїми повідомленнями. Я можу протиставляти їх тим повідомленням, які були перед тим, як я отримав інсульт і вони не працюють так гладко, як би я хотів. Коли я стартував знову я був задоволений шляхом, яким я повернувся в це, але це нещодавно забулося.

Я дякую вам за вашу велику підтримку всі ці роки, і без вас багато повідомлень не змогли б досягти настільки багато людей і повсюдно. Я радий, що був частиною цього і мав деякі дивовижні часи, не менш за все, мій візит до Sedona, де я зустрів так багато великих людей, у тому числі декого з вас. Дякую дивовижній групі людей.

Люди були такими щедрими, коли в мене виникали комп'ютерні проблеми і з якими дивовижними людьми я працював. Я розумію, що Дух встановив усе це, але все-таки я дивуюся тому, як усі люди зібралися разом. Я вважаю, що 28 країн одержували повідомлення СаЛуСа і я знаходжу, що це неймовірно і дивовижно.

Для кожного, хто, можливо, шукає подібне джерело повідомлень, наскільки мені відомо є тільки один вебсайт, і це – Шелдон Нідл (Sheldan Nidle), якого я настійно рекомендую, це дуже професійне джерело інформації. Зайдіть на сайт: www.paoweb.com

Я сподіваюся, що в моїй "відставці" все ще зроблю корисні речі і безсумнівно буду іти так, щоб я зміг би підтримувати контакт з деким з вас. Як говорять, усе хороше закінчується, але я хотів би думати, що багато людей отримало вигоду з того, що вони вивчили.

У Любові і Світлі.
Mike Quinsey


Від імені нашої всієї команди, ми дякуємо Майку за великий вклад, який він надав, щоб пробудити свідомість людей і підняти їх дух. Його повідомлення були безсумнівно серед найпопулярніших на нашому сайті. Про нього будуть пам’ятати.

Ми бажаємо йому добра, на щоб він не збирався витрачати свій час і будемо перевіряти його час від часу, щоб подивитися, що він робить.

Від усіх членів нашої команди, велике спасибі, Майк Thank You!!

Kees, GalacticChannelings.comОновлення 27 жовтня: ченелінг Сен-Жермена через Ненсі Тейт (Nancy Tate), із того ж вебсайту, який використовував Майк Куінсі для публікації своїх повідомлень (Treeofthegoldenlight.com). Майк написав нашій Луїзі, що він захоплений цими ченелінгами і вирішив надсилати цікаві повідомлення так чи інакше. Ймовірно не свої ченелінги, хоча вони можуть бути, але щось, що він вважає цікавим на веб або тільки власні думки. Добре, що ми все ще чутимемо Майка!


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge