Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 13 квітня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 13 квітня 2018

Mike Quinsey

З пробудженням, яке відбувається повільно, люди узнають про те, що Преса їх навмисно вводила в оману. Вони також узнають про велику цензуру, яка використана, щоб тримати їх постійно в невіданні відносно внутрішніх і світових справ. Поступово правда виривається і з часом вона буде значно відрізнятися від тої, яку люди знали і її неможливо буде приховати від людей. Попереду – інші часи, коли ви зможете говорити тільки правду. Оскільки вібрації продовжують підніматися вгору, то буде все більше людей, які зможуть розрізнити її, хто разом з новішими поколіннями, матиме право голосу, який почують і який не легко спростовувати.

Очистити політику буде не легко і, можливо, буде потрібно повне очищення від тих, хто відмовляється випускати із рук старі методи. Політика прагнула бути корумпованою і ледве підтримує права людей. Ситуація зовсім не сприятлива через дії Ілюмінатів, які багато років незаконно мали цільові фонди, щоб заплатити за їх військову діяльність. З недавніх часів багато джерел їх підтримки відрізали, і їм все важче продовжувати фінансування їх надзвичайно дорогої діяльності. Разом з поточними арештами їх членів, вони стали слабкими і їм складніше повністю фінансувати усі їх потреби.

Проте, як вам вже говорили, ті, хто працює для Світла, добре підготувалися до неминучого часу, коли політика буде очищена від усіх тих, хто використовував їх посади для власної вигоди. У нових вібраціях немає ніякого місця для тих, хто тільки служіть собі, і їх замінять ті, хто ставить потреби людей на перше місце. Політиці доведеться змінитися таким чином, щоб бути представником правди Нового Віку, який представляє "співчуття". Все зміниться на краще і багато чого утримуватиметься до тих пір, поки Ілюмінати і їх прибічники більше не представлятимуть загрози майбутньому.

Ніколи не падайте духом, оскільки час змін неминуче викликає деякий хаос, оскільки старі методи підтримують ті, хто не хоче їх відпускати. Проте це не дасть ніякої користі, оскільки Новий Вік приніс інший спосіб життя, який приносить більше гармонії і менше руйнування. Людям зазвичай не подобаються зміни і вони вважають за краще триматися за те, з чим вони знайомі, але вони ні про що не жалкуватимуть, коли побачать або випробують речі в іншому світлі. Ваше майбутнє планується на дуже тривалий час і кожне зусилля виконує роботу, щоб гарантувати, що переміщення буде гладким і ефективним. Багато чого треба зробити і це неминуче займе більше часу, ніж ви ймовірно уявляли, але незважаючи на затримки приготування під контролем. Мета – підготувати речі для вас таким чином, щоб їх можна було застосувати дуже швидко, коли настане правильний час. Час від часу ви майже напевно чутимете про те, що планується для вас, і це будуть сприятливі вісті.

Правда про вашу реальну історію поступово виходить назовні і ви переконаєтеся, що вона відрізняється від тої, що вам викладали. Зараз, оскільки були знайдені багато різних типів, то постають питання про розвиток людини. Манера, в якій вони були ізольовані впродовж їх еволюції, показує чіткий намір, щоб вони розвивалися повністю відокремлено від інших груп. Вас ведуть до пошуку правди відносно вашої історії таким чином, щоб у вас було істинне розуміння цього, і його важливість занадто велика, щоб приховати набагато довше. Дивлячись на свій світ, як на ціле, ви зараз швидко розумієте, що його розвиток носить багато знаків позаземного впливу і допомоги. У усіх фазах людського розвитку вони були присутніми, і направляли вас на шлях, який має намір тримати вас на треку згідно з планом вашої еволюції.

Останній цикл був величезним випробуванням вашої сили і здатності залишатися сконцентрованими, коли нічого окрім хаосу не існувало навколо вас. Багато духів не змогли побачити ніякого майбутнього попереду них окрім безупинної агресії і протистояння, але все ж вони наполегливо продовжували і придбали достатню силу, щоб підняти себе вгору. Багато хто довіряє Богу і знаходить силу продовжувати, коли усе здавалося втраченим. Бог завжди є в кожному дусі і ви маєте іскру Бога, яка завжди буде з вами, і ви безсмертні і маєте вічне життя. У вашій Біблії це пояснюється, що людина зроблена по образу Бога, тож ви зрозумієте, що ви маєте в собі потенціал становлення Бога. Врешті-решт, ви майже напевно чули про історії, в яких розказують про духів, що посилаються від Божества, щоб набути досвіду і пізніше повернутися до нього з вигодою про те, що вони вивчили. Ви зараз можете зрозуміти, чому вас називають Богами в процесі становлення.

У даний момент ви тільки ступили на шлях, який веде до вищих вимірів звідки ви прийшли, і це буде ваше перше уявлення про те, що настає. Ніякі слова не можуть описати абсолютне блаженство, яке ви випробуєте в чистоті Світла, яке є вашим реальним домом. Ви можете не пам’ятати цього, але коли ви будете повертатися до Світла, ви відчуватимете це. Тож ніколи не відступайте або зневіряйтеся, оскільки ви маєте усе, щоб чекати цього і ви будете люб'язно здивовані, переконавшися, що майбутнє приготувало для вас. Вознесіння – це звичайно ваша справжня мета і ще один крок на шляху повернення до того, звідки ви стартували. Ваші труднощі стали результатом відрізання від правди вашого існування, але це було потрібне, щоб ви зосередилися на вашій меті. Зараз ви вільні від тих обмежень і ви можете вибрати, який шлях ви матимете і вам будуть потрібні ці, хто направляє вас своїми порадами.

Вас тримали в невіданні так довго, але ви зробили велику роботу і це підготувало вас до наступних стадій у вашій еволюції. Життя – це подолання і вивчення і таким чином ви знаходитеся на безупинному шляху розвитку. Ви ні в якому разі не перший дух, який ступив на цей шлях і звичайно не будете останнім. Ви маєте вільний вибір і план вашого життя, але вам допомагатимуть прийняти такі рішення, які гарантуватимуть, що ваш час не витрачається даремно. Проте, ви можете взяти стільки, скільки ви бажаєте, багато або мало, але мудрий дух уважно стежитиме за порадою, яку дають йому його наставники, оскільки вони можуть завжди бачити більшу картину, і ймовірно знають, що краще для вас, ніж ви знаєте самі.

Зосередьтеся на меті, яку ви поставили для себе і знайте, що вам завжди нададуть допомогу, якщо вона буде вам потрібна. Ви завжди захищені окрім кармічних ситуацій, де вам потрібно вивчити уроки, але в Новий Вік ви не перенесли стару карму, тож ступайте обережно і уникайте створення іншої. Ви усі знаходитеся в ситуації, де ви матимете справу з потребою негайно вивчити кармічні уроки. Чим більше ви підніматимете Світло, тим менше ви стикатиметеся з негативністю. Тож зберігайте спокій і зосередження на вашій меті і ви маєте всі шанси для досягнення успіху.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites