Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 6 квітня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 6 квітня 2018

Mike Quinsey

астина 1:

Дорогі Друзі, є повідомлення, яке містить багато потрібної інформації, яка важлива для тих, хто наполегливо домагається підвищити свої вібрації. Крайон злегка зачіпає тему розуміння Бога усередині, усвідомлення нової енергії, від якої ми можемо очікувати загоєння і зміни, і створення балансу. Крайон говорить "співчуття – це король". Там є дивовижні новини про наших предків, і ми маємо першу вказівку, що десятки тисяч об'єктів і істот приходять на Землю, щоб допомогти нам заповнити її Світлом.

КРАЙОН. 2018. ЧОМУ ІСТОТИ СВІТЛА ПРИБУВАЮТЬ ДЕСЯТКАМИ ТИСЯЧ, ЩОБ ДОПОМОГТИ ПРАЦІВНИКАМ СВІТЛА.

Усередині кожної людини знаходиться Бог в тій мірі, яку люди дозволять. Замість того, щоб відділяти ваші медитації, ваші молитви або ваш ченелінг, він завжди тут, завжди доступний, оскільки це не лише церковний досвід, не лише повідомлення у неділю, це – досвід 24 години/7 днів на тиждень.

Сон – це благословення ваших мрій і коли ви пробуджуєтеся уранці, ви відчуваєте це і ви знаєте, що немає ніякого вимикача, який повертає людина, що хоче шанувати Бога.

Те, що ви можете зробити для цієї планети, це достатньо вашого існування тут і ви знаєте, що це означає для планети мати людське динамо, генератор світла живе тут з досвідом, якого ви досягли, щоб вирішити проблеми, і ви прожили тисячі життів в обох статях, і ви зробили це, і ваше життя – це світло для планети.

Я збираюся надати вам деякі атрибути того, щоб світло сяяло в той час, коли воно нам потрібне, тому що це ваш час, але ніколи не запитуйте, що ви повинні зробити, ви вже це зробили. Що б не сталося у ваш вік, це не має ніякого значення, світло багатовимірне, воно відстрочує смерть. Деякі з вас оселяться тут і залишаться на планеті назавжди, тому що стануть свідомими. Те, що ви робите і говорити, запам'ятається людьми і іноді це змінить їх життя, між іншим саме те, що ви говорите, як дієте і що ви робите.

Іноді особа, яка їде разом з вами, буде спостерігати, як ви реагуєте на когось ще на автостраді, можливо не так як хтось і вони ніколи не забуватимуть вашу реакцію співчуття замість гніву, вони можуть навіть формувати себе тільки після вас і ви ніколи не знатимете цього. Ви впливаєте тому, що ви маєте досвід і це видно і це часто псує вас, і ви знаєте це і чекаєте більше від людей. Це не про те, що ви робите потім, це про те, яким бути.

Ви починаєте розуміти Бога всередині і це має так багато форм і так багато цивілізацій, через які ви пройшли. Розслабтесь і знайте, що ви знаходитеся тут з метою і достатньо просто бути тут. Страх перешкоджає вам, і кінець кінцем він переслідує вас, тож утримуйте світло удома, за роботою, під час гри і застосовуйте співчуття на цій планеті. Не зневіряйтеся, це первинне сприйняття якості, якої не було тут.

Ця енергія створює доброзичливість в усіх аспектах вашого життя. Ваша свідомість і її зміна, ваша віра в це і ваше сприйняття цього запускає речі, яких не були тут. Зараз, на планеті заповнюваній світлом є енергія. Фактично об'єкти і істоти прибувають сюди десятками тисяч із швидкістю світла і можна сказати для вашої користі і ви не можете ніяк їх описати і ми нічого навіть не говорили про них раніше.

Але це не змінить того, ким ви є – ви маєте допомогу. Ви виходите за межі і крокуєте по Землі і це інша справа, тому що ви – старий дух. Ваш вільний вибір надав вам перевагу уперше зрозуміти нову енергію, яка з’явилася, і цей легіон істот Світла збирається допомогти вам у всьому. Сьогодні, є більше сприйняття цивілізацією вашої шаманської енергії і вашого співчуття, ніж у будь-який час людської історії.

Повірте в доброзичливе джерело, яке збирається допомагати вам у вашому наступному кроці, оскільки ви ніколи цього не мали. Штовхніть двері, про які ви думали, що вони були закриті назавжди, і подумайте про те, що ви можете зробити, або що інші можуть подумати про вас, і в чому вас зараз збираються переконати. Не дивуйтеся, якщо ваше світло бачиться по-іншому, ніж це було раніше. Не ізолюйте себе від іншої частини світу. Ваша особа стає м’якшою, менш критичною, більш люблячою, більш доброзичливою.

Як тільки ви починаєте дивитися на все по-іншому і говорите вашій клітинній структурі вашої меркаби, Богу усередині – я змінююся, я стаю більш співчутливим, я стаю обізнанішим, я є тим, ким я є, усе світиться і ви більше не подорожуєте в темряві, тому що ті, кому треба бачити ваше світло будуть тяжіти до вас, і об'єкти, про які я говорив і усі ті, хто прилетів на Землю, щоб допомогти, будуть притягнуті до цієї свідомості, і ви збираєтеся піднятися і це буде легше. Зробіть найважче, що ви можете тільки зробити, поверніться і помириться з родичами.

Деякі з них знають, ким ви є, що можливо ви залишили паству, залишили свою релігію, залишили систему віри. Вони іноді бачать вас дивним і чужим, який змінюється співчуттям, тому що дія, яку ви маєте, це співчуття – це те, що вони бачитимуть. Не повідомляйте їм про Крайона, не повідомляйте їм про плеядинців, не говоріть їм будь-чого, а показуйте їм любов. Ваше співчуття зробить більше для цієї планети ніж будь-яка інша річ, це – джерело Світла.

Це не ваша робота, щоб змусити їх прибути на зустріч, це не ваша робота, щоб переконати їх, що ви праві, це не ваша робота, щоб робити усе що завгодно, але любіть Людство в спосіб, який такий привабливий, що вони захочуть бути з вами знову, і вони коли-небудь подивляться на вас і запитають, "що ви маєте такого, чого я не має, ким я не є, і ви може розказати, що ви маєте Бога всередині, можливо без доктрин, можливо без формулювань. Це – Армія Світла, яка збирається здобути перемогу в цьому світі.

Фактична істина в тому, що свідомість вище фізики і завжди може її змінити. Ваше співчуття бачитиметься як рушійна сила цієї планети. Співчуття – король; ви збираєтеся зробити більше з вашим співчуттям, ніж будь-який ченелер або цілитель. Звук, свідомість і колір, усі ці речі мають енергії. Ваша свідомість говорить вашим голосом до вашої реальності у ваших клітинах, кажучи всім, що ви хочете, щоб вони почули, зробили це від першої особи, "я є".

Можливо ви повинні прокинутися уранці і сказати "я здоровий", "я добре виспався", "я задоволений і прославляю цей день". Скажіть кожного ранку "я задоволений", що означає, що ви щасливі і ви прославляєте день.

Розвивайте підтвердження позитиву від першої особи, і говоріть голосно "дозвольте вашим вухам чути, ким ви є". У вашій клітинній структурі є елементи, які мають антени і тільки чекають, щоб почути боса. Скажіть "я здоровий, я доброзичливий, я співчутливий, я щасливий в моєму житті, усе гаразд з моїм духом". Це потужно, і усе, що ви робите у цьому напрямі, збирає світло.

Ви почнете змінюватися швидше, ніж ви коли-небудь змінювалися, сподіватися на зцілення і зміни у вашому житті швидше ніж будь-коли раніше. Доказом моїх слів буде те, як швидко це відбудеться, і ви знатимете, що доброзичлива енергія, яка приєднується до вас, настільки хороша. Бог збирається доставати більше для ваших працівників Світла, армії Світла.

Ще одне і жорстоке міркування, воно поза вашою культурою, воно поза вашою цивілізацією, воно не традиційне для вас. Я хочу, щоб ви розпочали шанувати ваших предків, я хочу, щоб ви були абстрактні (ніякого посилання на матеріальні об'єкти). Ваші предки – це ваша духовна сім'я, і деякі з них – це ви в минулих життях. Я хочу, щоб ви шанували процес походження. Реінкарнація породжує сім'ї, які потім стають реінкарнованими – деякі з них стають вашими предками, ви не знаєте їх імена, ви не можете зобразити їх, ви навіть не маєте їх фотографій, але концепт – шанувати тих, хто прийшов перед вами, деякі з них – це ви, і робіть це щодня.

Це – повернення до старих традицій, в яких шанують Бога, це – спосіб, яким ваш вільний вибір говорить, що я розумію систему, це прекрасно, це доброзичливо і я шаную це. Це не могло бути очевидним і ми не чули вас в цьому суспільстві сотні років. Уранці, в деякому місці, де вас не можуть чути, скажіть, що ви дякуєте вашим предкам за приведення вас сюди зараз в цей час. Це особисто і справа в тім, що я захотів розказати вам про енергію майбутнього, це не про грандіозні речі, це про вас сьогодні.

Думайте про ці речі, будьте обізнаними про них, і якщо ви працюєте з цим, то дорогий Старий Дух ви досягнете результатів. Я обіцяю, якщо ви маєте чистий намір працювати, то ви побачите результати. Настав час зупинити тривогу драми, тримайтеся в стороні від того, щоб я назвав добровільні негативні атрибути, це негативність, в якій ви добровільно берете участь, і ви можете навіть не знати про це.

Якщо телебачення викликає у вас роздратування, то вимикайте його, і якщо вам треба знати, що відбувається у світі, то читайте журнал або користуйтеся Інтернетом. Ви можете жити у вашому власному темпі і дивитися, що вам треба бачити, а не що інші думають, що вам треба подивитися. Якщо ви знаходитеся в кімнаті і вони бажають базікати, то не беріть участь в негативності, залиште їх, якщо ви не можете бути співчутливі замість критики, не беріть участь в негативності і це зупинить її.

Дорогі, спостерігайте, що станеться, коли ви не берете участь в тому, щоб круг рухався і обертався, він зупиняється. Це речі, які ви могли б робити щодня як працівник Світла, коли ви заходите, то драма виходить. Якщо ви бачите, що вона розвивається, зупиніть її співчутливою дією, не захищайте себе, це не допомагає.

Будьте співчутливі, якщо хто-небудь називає вас лайливими словами, це – їх проблема, а не ваша, будьте співчутливими, у них був важкий день. Дорогі, є способи, якими ви можете змінити те, ким ви є і вони помітять, вони не скажуть цього, але вони бачитимуть вас більш зрілим, ніж вони є, а потім вони будуть здивовані, якщо вирішать наслідувати це, тому що це дійсно привабливо, світло притягує, доброзичливість і краса приваблива більш ніж коли-небудь раніше, і старий дух знає більше про це, ніж хто-небудь на планеті, оскільки так це працює, і так є. Крайон.

КІНЕЦЬ РЕДАГОВАНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД КРАЙОНА.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

Частина 2:

Дорогі Друзі, я натрапив на це повідомлення в моєму файлі, і зважаючи на період зміни, яку ми тільки ввели, це зараз більше релевантно, ніж коли-небудь, надаючи нам уявлення того, чого чекати в недалекому майбутньому.

РАДА АНДРОМЕДИ ВІД 27 ЛИСТОПАДА 2011.

Питання до Ради Андромеди.

Як зміняться люди Землі, оскільки ми стаємо новими 4D людьми?

ВІДПОВІДЬ : найголовніше зрозуміти, що це перетворення, переміщення від 3D до 4D, від істоти 3D до істоти 4D буде гладким, "суцільним", "безболісним" процесом. Це випробування буде простим перетворенням клітинної структури, від повільного, щільнішого, важчого існування 3D вібраційного тіла, яке ви маєте сьогодні – до вищої, швидшої, легшої 4D швидкості вібрації. Ви матимете тіло, яке вище, буквально легше за масою, вагою і щільністю, приблизно вдесятеро менше того, що ви маєте зараз. Майте на увазі, що молекулярна клітинна структура вашого тіла фактично зміниться. Думайте про кристалічні молекули. Ваші існуючі стінки 3D клітин перетворяться на кристалічні. Ваше 4D тіло буде засновано на кристалічних молекулах, не на основі вуглецю, а на основі кристалів. Ядро, центр кожної клітини буде наповнене світлом. Ваші 4D тіла дійсно будуть напівпрозорими. Це природний 4D вимір, стан 4D щільності.

Кожен буде відносно високий і тонкий в статурі. Це просто природа кристалічної клітинної структури. Ви також будете "світліші" в термінах того, що будете заповнені світлом, а не темрявою, якими ви є сьогодні, не повністю прозорими, але дуже прозорими. Ваші діти перетворяться також. Але з віком вони продовжуватимуть розвиватися як молоді дорослі, тільки уздовж скоректованої, нормальної, тисячолітньої "лінія часу" для людей 4D виміру. Більшість дорослих, хто захотів залишитися на Землі впродовж цього часу, зміняться і ви виглядатимете приблизно від 32 до 35 років за віком. По зросту, для порівняння, середній 3D чоловік буде зростом 7ft., це середній зріст для 4D чоловіка. Жінки 3D Землі від 5' 5" до 5' 6" будуть ймовірно приблизно зростом 6' 2", проживаючи 4D життя. Середній чоловік 4D Землі буде важити в земних термінах приблизно 10 до 15 фунтів. Середня жінка 4D Землі важитиме від 5 до 7 фунтів. Кожен буде мати відносно акуратну, високу і тонку статуру. Знову, це завдяки природі компонування тіла кристалічною клітинною структурою. З погляду повного здоров'я, люди 4D Землі будуть здорові, дуже здорові, повні світла. З міграцією вашої сонячної системи і Землі в зону 4D виміру простору, 3D хвороби будуть буквально знищені.

Якщо ми – здорові і хвороби 3D Землі знищені, то як довго ми житимемо як люди 4D Землі?

ВІДПОВІДЬ : Вам сподобається ця відповідь. Зазвичай, як ви зараз вимірюєте час на Землі, люди живуть 4D життям мінімум 6000 років – максимум 10000 років, проживаючи в 4D вимірі. Також зрозумійте, що в кожному вимірі є 12 октав усвідомлення і навчання, починаючи від 4D виміру і вище. Є багато чого для випробування. Майте на увазі, що ця кількість років використана для того, щоб надати вам приблизне значення, засноване на тому, як сьогодні люди Землі вимірюють час. Проте, також мають на увазі, що спосіб, яким ви зараз вимірюєте час на Землі, зміниться як тільки Земля стане повністю 4D планетою. Спостереження, вимірювання, випробування часу – це фактично закінчиться. У будь-якому випадку, ви житимете дуже, дуже довго перед тим, як ви підете далі до 5D, 5-го виміру. План повинен повністю вступити в силу 20 січня 2014 року.

Ми розуміємо повне зцілення фізичного здоров'я. А з іншого боку, що буде з людьми з аутизмом, ретардацією, синдромами, з людьми, які психічно хворі?

ВІДПОВІДЬ : Я звичайно розумію серйозність цієї проблеми. "Медична команда охорони здоров'я по первинній біосфері буде допомагати, сприяти і давати пораду людям, яким скрутно пристосуватися до відмінностей 4-го виміру життя, і крім того, ми б розглядали також важкі психіатричні, глибокі емоційні проблеми, потрясіння або травму, або людей з аутизмом, ретардацією, синдромами, різними ступенями душевної хвороби, людей з цими лихами, про кого ви законно хвилюєтеся, що вони мають здатність вибрати (чи відповідальна сторона може вибрати для них), щоб вилікувати їх тонку матерію свідомості, цю річ ми називаємо "розумом", де ця проблема виникає. Зрозумійте, що це буквально духовні вібраційні проблеми, і медична команда охорони здоров'я по первинній біосфері, або будь-яка інша з 11 Рад Андромеди позначили біосфери, розташовані в земній сонячній системі, ці команди можуть користуватися різними резонансними звуковими частотами і технікою для пом'якшення, регулювання і виправлення "дисфункцій" і ремонтувати зруйновані провідні шляхи тонкої матерії, "проводки" умів цих людей. Є різноманітні модальності, які можна використати в комбінації, щоб допомогти вилікувати цих людей. Їх можна вилікувати. Це потребує деякої консультації, маленької додаткової турботи і доброї уваги після медичної роботи, настроювання і завершення. Ці люди, подібно до кожного, будуть в порядку.

Якщо наші поточні тіла перетворюють в нових 4D тіла, і ви сказали, що хвороби 3D Землі будуть знищені, то що про тих з нас у кого погані або немає зубів, має різні синдроми, мускульну дистрофію, БАС, церебральний параліч, або людей з душевною хворобою, тих з нас, хто повертається із різних воєн Затоки і Афганістану з відсутніми руками, пальцями, руками, ногами. Що про нас?

ВІДПОВІДЬ : Старший медичний офіцер біосфери Ради Андромеда сказала "Багато людей ставили подібні питання. Так, перетворення вашого 3D тіла в 4D тіло знищить існуючі хвороби і усі хвороби, і у тому числі природжені дефекти вашого тіла, різні синдроми, втрату кінцівок, погані або відсутні зуби, дефекти слуху або дефекти очей, і старість – усе буде повністю виправлене. Знову, пам'ятайте, що ви перетворюєтеся. Ви матимете повністю здорове тіло.

Що ви маєте на увазі, коли ми рухаємося далі до 5D, в п'ятий вимір – ми що помираємо?

ВІДПОВІДЬ : Ні, ні, ви неправильно тлумачите. Справа в тому, що ви не помираєте. Пам'ятайте, що часу не існує від 4D, четвертого виміру і вище. Ви не випробовуєте час. І люди, люди Землі, що проживають 4D життя, не помирають. Особа може вибрати дійсно екстраординарні обставини, як "знищення", але це буває дуже, дуже рідко. Коли 4D особа доходить до моменту, коли йому або їй 6000 – 10000 років, коли він або вона відчуває, що вони достатньо вивчилися і зробили достатній вклад в суспільство, коли для них наступає правильний момент, вони просто хочуть іти далі, і переміщаються до 5D, до п'ятого виміру, з більш високою частотою вібрації свідомості, до нового набору викликів, нового набору дослідів. Це переміщення – зміна вібрації. Це переміщення від 4D, четвертого виміру, до 5D, п'ятого виміру, є просто переміщенням у вищу вібрацію і здібностей – коли настає для них правильний момент. Далі, фактичні здібності, коли він/вона стають 5D, людиною п’ятого виміру, тільки на пару градусів вище верхніх можливостей 4D, четвертого виміру. У будь-якому випадку, йдучи далі від одного виміру до наступного ви тільки маєте більше дослідів, більше уроків, багато речей, а потім робите простий вибір, щоб піти далі, змінитися. Ви не помираєте – я повторюю, "ви не помираєте", але випробовуєте переміщення до нового світлішого тіла.

КІНЕЦЬ ПОВІДОМЛЕННЯ.

Я хвилююся при думці про зміни, які приходять. Хвороба і смерть будуть виключені і ми насолодимося усіма плодами, що може принести нам Новий Вік. Андромеданці – одна з чотирьох головних груп Інопланетян, які близько контактують з нами і нашим розвитком.

Це дуже піднімає дух, знаючи, що наш майбутній шлях вже на місці. Це, можливо, ще далеко, але чекає нашого прибуття. Світло на Землі зростає і відштовхує усе, що є нижчими вібраціями. Думайте позитивно і допомагайте маніфестувати вищі вібрації і наше мирне майбутнє якнайшвидше.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge