Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 20 квітня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 20 квітня 2018

Mike Quinsey

Поточні суперечки Заходу з Росією щодо Сирійських сил і вірогідного використання ними хімічних речовин, не повинні розширюватися далі, оскільки жодна сторона не схильна до ще одної війни. Дипломатія повинна знайти шлях до охолодження ситуації, що підніме настрій тим, хто зараз шукає світовий мир, оскільки ескалація цього не допоможе нікому. Воістину люди мають достатню кількість воєн і впродовж деякого часу переконали своїх лідерів бути посередниками мирних договорів, які приведуть до постійного миру. Звичайно є потужна енергія, яка швидко росте і повертає людей у напрямку до мирного співіснування. З нашої сторони вуалі ми надсилаємо Любов і Світло до Землі і її народів. Ваше майбутнє яскраве і існує можливість, щоб ви досягли тривалого миру.

По всьому світу маємо заплутану ситуацію, яка стримує прогрес у напрямку до мирного співіснування і з часом це буде виправлене. Ваше бажання миру – це відповідь, яка надає владу тим, хто є Світлом. Звичайно темні сили будуть підкорені, але багато їх прибічників доведеться відсторонити, що дозволить встановити світовий мир. Багато, багато працівників Світла допомагають встановлювати Світло на Землі і загальний афект – його підвищення і це повинно тривати повністю до Вознесіння. Ніщо не може зупинити його остаточний успіх, оскільки ви заслужили право пройти увесь шлях, коли ви пройшли маркер в 2012.

В майбутні декілька років ви бачитиме деякі чудові зміни в порівнянні з тим, які є зараз. Їх не можна відкладати надовго і вони можуть бути представлені, коли настане правильний час. Вони рідко з'являються назовні і часто вас вводять в оману із-за необхідності строгої секретності, яка оточує роботу «добрих хлопців». Проте, з часом правда буде виходити назовні і ви знайдете відповіді на багато ваших питань. Спробуйте не хвилюватися про те, якими ви бачите речі з вашої перспективи, оскільки це не відображає істинні обставини, які мають місце. Проте, енергії, що створюються Людством, потужні і мають вплив на майбутнє. Фактично, дуже важко пророкувати результат, оскільки енергії коливаються щохвилини.

Проте, майбутнє залишається яскравим і повним обіцянок, тому що ви показали свою рішучість, щоб шукати тільки позитивний засіб досягнення ваших цілей. У цьому ви знайдете багато підтримки і успіх гарантований. Є загальне почуття позитивної зміни, яке має місце, хоча доки ще повні вигоди ледве примітні. Ви переконаєтеся, що ви просуватиметеся дуже швидко і надолужуватимете упущений час, і будете скоро здатними залишити минулі досліди позаду. Труднощі, які випробувані багатьма людьми, будуть виправлені і рівень життя підвищиться таким чином, що поточні проблеми будуть подолані.

Дуже мало з того, що ви випробовуєте зараз відповідає тому, що майбутнє тримає для вас. Вас стримували так довго, що ви змогли б просунутися вперед приблизно на 50 років, але так продовжуватися не може, оскільки неможливо нові нововведення затримувати невизначено. Ви досягли кінця дороги, що стосується старих шляхів, оскільки вони більше не обслуговують ваші потреби. Світ знаходиться в сум'ятті і настав час, щоб ви отримали успіх, який рухатиме вас у Вік, який видалить великий тягар, який лежить на вас. Потім, ви зможете витрачати свій час продуктивніше і будете задоволені роботою, яка справді заслуговує на увагу і вигідна вам. Більшість з того, що ви робите є трудомісткою роботою і ця область зміниться. Багато пристроїв, які полегшують труд, готові поширюватися, і є численні ідеї, які були свідомо поставлені на полку і які зробили б життя набагато легшим.

Ви вже визначилися, де забруднення досягло загрозливих рівнів і таким чином отруює інші життєві форми і ушкоджує їх житло. Відповіді на ці проблем відомі, і ви не можете більше закривати очі на ситуації, які вимагають безпосередньої уваги. Ви маєте технології, які мають справу з такими питаннями, і вищі сили допоможуть вам як тільки ви розпочнете термінове очищення планети Земля. Воля є і люди горять бажанням допомогти, але керівництво повинне прийти від тих, хто має владу. Майбутнє Землі не може стримуватися або бути зміряне в грошових термінах. Ви знаєте, що потрібне, тож об’єднатися і вирішити проблеми на терміновій основі.

Кожен отримає вигоду від очищення Землі, коли будуть видалені усі форми забруднення землі, моря і повітря. Природа буде відновлена і ряснітиме природними здоровими продуктами харчування, які будуть рости в ґрунті, звільненому від хімічних речовин. Це можна зробити і на цьому ви повинні зосередити свій зір і розпочати програму, яка включатиме природніші продукти без добавок. Звичайно, ви маєте магазини, які вже спеціалізуються на цьому, але потрібно, щоб це поступово стало нормальним станом, замість виключення.

Оскільки час лине, то все більше і більше буде акцент на здорових продуктах, і це приведе до поліпшення здоров’я людей. Нездорова їжа містить так багато добавок, які створюють ваше тіло, тож зробіть вибір на користь здорового образу життя на постійній основі.

Прогрес відбувається повільно, але багато чого буде введено повністю в Новому Віці. Утримуйте свій зір на вашій меті і ніколи не відступайте – ви перемагаєте.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge