Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 11 травня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 11 травня 2018

Mike Quinsey

Багато чого відбувається на багатьох різних рівнях і деякі настільки таємні, що факти ніколи не будуть оприлюднені. Ці ситуації трапляються через конкурентну природу різних країн, які пробують вести за собою, особливо що стосується технологічних досягнень. Отже раса, яка володіє передовими технологіями, які поховані в Антарктиді під льодом, створює багато секретності відносно їх відкриття. Проте, ця справа настільки велика, що будь-яка одна країна не зможе тримати цю таємницю дуже довго. Ви знаєте з початку відкриттів, що були знайдені тіла дуже високих людиноподібних істот замерзлими в такому стані, в якому вони були тоді, коли їх наздогнало "швидке заморожування". Вони дуже високі, більші ніж найвищі сучасні люди і їх раса відрізняється від будь-якої, яка зараз існує. Для вас пошуки не розкриваються і деталі – таємниця, що свідомо утримується. Проте, з часом факти будуть розкриті, оскільки вся тема занадто велика, щоб тримати її в абсолютному секреті будь-який період часу.

Ходять чутки, які стосуються крайніх часів, які приходять разом з Вознесінням, а деякі чекають "страшного суду", який сигналізує кінець усього. Зміни відбуваються, але вони йтимуть за логічною послідовністю подій, які гарантують прогрес для усіх вас. Настає потреба в деяких головних змінах, які дозволять тим, хто підняв вгору свої вібрації, вознестися. Вони готові і більше не отримують вигоду від того, щоб затримуватися в нижчих вібраціях сучасної Землі. Вознесіння – автоматичний процес, який відкритий для тих, хто готовий. Ті духи, які не готові, також випробують зміни і продовжать свою еволюцію на відповідному рівні, який задовольнить їх потреби. Вони випробують інший цикл і з часом вони знову отримають можливість піднятися. Це справедлива система, яка гарантує, що ви знаходите правильний рівень для отримання досвіду, який сприятиме вашій еволюції.

Ви усі – ангельські істоти, які понизили свої вібрації таким чином, щоб ви змогли випробувати дуальність. Це не в перший раз ви зробили так, оскільки періодично ви посилаєтеся від Божества, щоб випробувати форму у багатьох різних способах, і повернути ваші знання назад до Божества. Цикли тривають і Божество продовжує розширюватися до "Усього Сущого" і на вашому рівні це дуже важко зрозуміти. Ви безсмертні і зерно Бога насолоджується енергією, яка є вищою любов’ю Бога. Тому ви здатні до значно більшого ніж ви можете уявити, і нині ви бліде відображення вашого істинного потенціалу. Оскільки ви зараз зростаєте і рухаєтеся вперед, то ваші здібності поступово спливуть на поверхню і будуть використані так або інакше в дуже грандіозному масштабі. Спробуйте не відмовлятися від величі, яку ви дійсно маєте і з часом, можливо в майбутньому, ви станете Майстрами, якими ви справді є.

У загальних рисах все просуваються так, як очікувалося, і згідно з планом зміни настануть таким чином, що відбулася ревальвація. Це стара вікова проблема, щоб гарантувати, що вибраний правильний час, оскільки це – головна зміна, з якої все буде продовжуватися. Важливо, що це принесе стабільність і гарантуватиме рівні можливості, щоб усі країни отримали вигоду. Отже, потрібне терпіння і воно варте очікування, оскільки це буде головний поворотний пункт для всього населення. Природно, потрібно буде виконати багато роботи, але як тільки ви потрапите на правильний шлях, то ніщо не зупинить прогресу, який повинен прискорюватися. Ваше майбутнє знаходиться в надійних руках і будьте упевненими, що події контролюють вищі Сили Світла, щоб гарантувати успішне завершення.

Безсумнівно, ви живете в хаотичні часи, але люди пробуджуються до правди і вимагають змін і можливостей, щоб прожити їх в повній мірі. Дуже мало знають, що за кулісами багато чого відбувається, щоб ввести вигідні зміни, які стануть початком нової ери. Старе буде замінено і це не залишить ніякого сумніву, що починаються головні зміни, які принесуть вам можливості, в яких вам досі відмовляли. Зміни дуже близькі до маніфестації і будьте упевненими, що тим часом багато джерел Світла працюють для вашого звільнення від темних впливів. Зростання вібрацій, яке не зупиняється, вже відчувається і це маніфестує більш мирне суспільство.

Будьте терплячі і непохитні у вашому рішенні іти до Світла спокійно, через хаос навколо вас. Ваше майбутнє дуже залежить від вашої здатності завжди підтримувати спокійне і мирне самовладання. Так ви вийдете з-під контролю будь-яких спроб темних сил стримати вас. Нині, вони дуже швидко втрачають свою владу і з втратою фінансування для підтримки їх проектів, знаходяться в жахливому скрутному становищі. Це значною мірою сталося як прямий результат дій Сил Світла, яких зараз більше. Займіться вашою роботою з повною впевненістю в тому, що ви сильніші, ніж коли-небудь і добре захищені.

Завдяки новому розумінню вашої історії, ви зможете знову дослідити ті частини, які виявилися ненадійними в минулому, і можете без страху подивитися в обличчя нових інтерпретацій. Наприклад з давніх пір, свідоцтво існування на Землі гігантів було значною мірою проігнороване або заперечувалося. Проте, зараз виявлені знахідки багатьох велетенських скелетів за минулу сотню років і їх існування більше не можна заперечити. Вони мали місце у вашому минулому, яке показує, що людина пройшла через багато фаз фізичного росту. По вашим розрахункам, ви дивитеся на періоди часу щонайменше приблизно 10000 років тому, а він звичайно набагато довший. Здається, що не було бажання допустити існування гігантів, але зараз свідоцтво безперечне. Правда про ваш минулий час дозволяє більше зрозуміти вашу історію, яка у свою чергу важлива для розуміння вашого майбутнього.

Вам вже казали, що настане час, коли тільки правда буде існувати. Він ще не настав, але між вами є перші знаки цього, є духи, які бажають бути правдивими. Вони переконуються, що важко бути завжди правдивим, оскільки це йде проти їх природи. Це поступово прийде до усіх духів, оскільки вібрації зростають, але не повністю доки не пройде деякий час. Проте, це допомогло б вашому розвитку, якщо б ви спробували, з чого ви дізналися б, що це не так вже і важко, як спершу здається. В дитинстві, вас можливо карали за щось і ви відчуваєте, що приховуючи правду, ви змогли б отримати кращий результат. Зміни у людей відбуваються повільно, що веде до більш співчутливого і люблячого виду.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites