Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 18 травня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 18 травня 2018

Mike Quinsey

Крайон продовжує надавати для нас одкровення майбутнього. Поступово ми дізнаємося більше про наших предків Плеядинців і очевидно це відчутно гарантує те, що ми знаємо, яку роль вони гратимуть в нашій майбутній еволюції. Ми мало знаємо про нашу історію, але повільно і безсумнівно ми зараз стаємо більш обізнаними про її.

НОТАТКИ ІЗ ПОВІДОМЛЕНЬ КРАЙОНА : КРАЙОН. БУДЬТЕ ТЕРПЛЯЧІ І ВИ БУДЕТЕ ВИНАГОРОДЖЕНІ.

Ми починаємо відкривати двері до чудової інформації, яка робить вас такими великими і в той же час ви розумієте, що відбувається і ми починаємо цей шлях. Всесвіт старий і Галактика також стара. Ця Галактика існує впродовж понад 4 мільярдів років, і в деяких місцях навколо зірок були створені сонячні системи, і поки ця Земля все ще формувалася, то було життя десь у іншому місці. Усе це проектувалося для вас, це проектувалося на сьогодні. Коли Плеядинці з'явилися, то вони через тисячі років своєї еволюції пройшли свій власний маркер, свій власний шлях на своїй власній планеті. Вони користувалися фізикою свідомості, яка дозволила зробити те, що їм було потрібне буквально силою думки сформувати те, що ви назвали б реальністю подорожі. Плеядинці мали три планети і з часом ви були розселені навколо того ж набору Сонць, і перед ними вони мали своїх "батьків", які пройшли через подібні речі і також мали своїх батьків. Мільярди років Людство на їх планеті знає Бога перед тим, як з’явилися люди. Родовід в цій Галактиці чудовий. Галактика стара, а ви ні, але люди прийшли звідкілясь. Те, що ви принесли до цієї планети, було Зоряним Акаші, тому що ви брали участь в багатьох цих життях.

Ви, людські істоти, представляєте саму нижчу духовну свідомість в Галактиці. Плеядинці прибули сюди без кораблів і засіяли вас і ви не можете повернутися. Бог знаходиться у вас і чим вища свідомість, тим більше ви об'єднуєтеся Богом. Плеядинці не є Богами і представляють Велике Центральне Джерело для завдання, яке вони виконали для вас, і з вільним вибором, якщо ви переживете те, що настає, таке ж завдання ви коли-небудь виконаєте, щоб зробити те ж саме для кого-небудь ще. Ви захищені і ті, хто має найвищу свідомість в Галактиці знаходяться все ще тут, і цього достатньо, щоб налякати будь-кого, хто хоче відвідати вас. Оскільки ви зростаєте, то вам допомагають інші і Плеядинці залишили капсули часу, які мають змусити вас шукати Бога. Новий шаблон закликає до миру і усвідомлення того, що сила людства – це мир, а не війна. Старий шаблон надав вам вільний вибір, тоді як новий шаблон починає перебудувати те, що важливе для душі людей і виходить за межі виживання. Є деякі потенціали того, що трапиться потім. У деяких країнах є деякі старі енергії планети і є старе керівництво, якому краще тягнути вас назад. Людство матиме свідомість, яка зрозуміє, як об’єднати усі зростаючі країни, щоб був мир. Запустіть думку про майбутнє з точки зору Галактичного громадянина, а не громадянина Землі – це ви робили і раніше, старий дух.

Є єдиний шлях зібрати усі ресурси і це не війна, потрібно об'єднати усі країни і розділити ресурси між ними. Винаходи приведуть вас до енергії, яка коштуватиме дуже мало, це не енергосистема, а індивідуальна, вода для кожного через винаходи, деякі з них без труб. Це речі, які чекають – витягування вологості і тепла з місць, з яких ви зараз не витягуєте, і це безкоштовно. Лікування хвороб через процеси, які були приховані від вас, це природно і без побічних ефектів. Плеядинці пройшли через це, вони подібні до вас і прийшли до вас із знанням від колишніх Плеядинців, які раптово з’явилися, як "свої" і виконують роботу, і надають вам винаходи. Один з них – повертається Плеядинець і його ім'я – Тесла, він надасть вам квантову енергію, коли ви будете готові. Скажіть "до побачення" старій енергії, яка тримала вас в темряві життя за життям, скажіть "привіт" енергії, яку ви не чекаєте, вона дозволить вам звернутися до вашої Акаші за тим, чого ви заслуговуєте і вивчали, до скарбниці знання і мудрості і випробувати те, що ви зараз можете висловлюватися як Майстри.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ КРАЙОНА.

Взагалі, Крайон дає час від часу багато інформації, інформуючи нас відносно того, що ми можемо очікувати в недалекому майбутньому. Погода повільно змінюється і з часом більшість людей чекає похолодання. Крайон підкреслює, що нам буде потрібно більше енергії – безкоштовної теплової енергії, яка доступна прямо із Землі. Нам розказують, як витягнути її і нагрівати наші будинки, і вам доведеться побудувати екстрактор, щоб отримати її. За допомогою цього ви зможете управляти турбінами і створювати електрику, яка створить тепло.

Глобальне потепління – це частина циклу, який був завжди. Він збільшується або зменшується із-за круговороту води, випару, який був тут раніше.

Є мандат на те, щоб змінити вашу енергію, оскільки вам важлива атмосфера, перед тим, як вона створить ризик для вашого здоров'я і заподіє шкоду Людству.

Надається інформація про новий спосіб опріснення води, нанотехнологію, яка використовує "робототехнічну" технологію, яка на відміну від наших сучасних дорогих методів дуже дешева і також дозволяє витягнуту сіль використовувати для інших цілей.

Крайон підкреслює необхідність бути готовими до великих змін в нашому житті і потребі в новій інтеграції бізнесу.

Життя триває, як завжди з невпевненістю навкруги, що є основою прогресивного руху, щоб принести потрібні зміни, яких очікували дуже тривалий час. Багато чого не оголошується, але в правильний час правда кінець кінцем вийде на поверхню. Незважаючи на те, які є повідомлення про події і іноді вони далекі від правди, але ті, хто працює для Світла продовжують просувати зміни, яких давно чекають. Заслуговує на увагу те, що темні сили втратили свою владу, щоб диктувати майбутнє людства. Нова Республіка чекає, щоб анонсувати зміни і всім очевидно, що прийняті для перших стадій зміни покажуть безсумнівно, що почалася нова фаза. Це означатиме, що не буде ніякого повернення до старих методів обману і пригнічення правди.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той ж зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites