Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, 1 березня 2013

SaLuSa, 1 березня 2013

У багатьох частинах світу руйнуються старі енергії, і приходить можливість замінити їх новою парадигмою. Вона, можна сказати б, чекає свого часу , оскільки багато роботи було виконано для гарантії того, що все готово для переходу. Вона несе певну ступінь невизначеності, оскільки якійсь час ви будете бачити ознаки розпаду. Євро дуже нестійке і деякі інші валюти тримаються не дуже добре. Це усе вказує на великі зміни, які змусять банки переглянути їх комерційні методи. Вони передбачали, що це відбудеться, і пробували захиститися від неминучого, але це не принесло ніякій користі. Між багатьма країнами є вже договір до запропонованих змін, і це просто чекає правильного моменту для початку дій.

Незабаром відбудеться Розкриття, і ми не чекаємо, що воно досягне віддалених куточків на початкових стадіях. Воно займе час, щоб зняти секретність, якою рясніє все, що торкається Інопланетян і НЛО. Проте, як тільки правда почне виходити назовні, шлюзи відкриються, і це стосується і наших минулих контактів з вами. Це займе час, щоб відкрити правду про співпрацю ваших Урядів з Сірими, і використання наданої ними передової технології. Наше головне бажання - щоби наша присутність була офіційно загальновизнаною, з гарантією того, що у всі часи наш контакт був мирним, щоб допомогти Людству. Ми живемо Світлом і в наших роботах з вами ми керувались протоколом спостереження і Законами Бога.

Ви вчасно дізнаєтеся багато про нашу співпрацю з вами на протязі більше тисячі років, і ви зрозумієте, що ми служили вашими Опікунами. Ми спостерігали за вашим розвитком, і допомагали вам здолати перешкоди, які серйозно могли затримати вашу еволюцію. Є звичайно межа відносно того, як далеко ми можемо піти, оскільки ми не повинні втручатися в ситуації, де ви пожинаєте плоди своєї власної карми. Ми стоїмо позаду, але це не перешкоджає нам спробувати полегшити ваші випробування, безупинно пересилаючи вам Любов і Світло. Зараз ми супроводжуємо вас через те, щоб проявився дуже активний час, коли нам дозволяється бути ближче до вас. Ви часто бачите наші кораблі і часто у великій кількості, оскільки ми продовжуємо чищення вашої атмосфери, і спостерігаємо з особливою увагою за тими, хто все ще налагоджений причинити турботи.

У минулому, ми багато посилались на арешт ватажків темних сил, і поступово вони були оточені. Ви також чули про «Стримування» і таким чином ми змогли серйозно обмежити їх діяльність. Вважалось, що масові арешти ймовірно викличуть паніку серед вас, оскільки мало хто з вас був обізнаний про те, чому це станеться. Тому ми вибрали поступові зміни і розмістили наших представників, які є нашими союзниками, в позиціях, які надають більше контролю з сторони Світла. Проте, як тільки ми можемо вийти відкрито, ви побачите швидкі зміни, до яких ми довго готувались. Ми запевняємо вас, що ви кінець кінцем насолодитеся усіма вигодами, які вам обіцяли, і ми робитимемо усе, що ми можемо, щоб допомогти вам.

Важливо, щоб ваша енергія розповсюджувалася на усе чисте і позитивне, без витрачання її на справи відносно Ілюмінатів і їх дій. Їх час зараз дуже обмежений, оскільки їх дії скорочуються до тих пір, поки не будуть повністю зупинені. Вони більше не представляють загрозу, як раніше, і Істоти Світла обмежують їх владу таким чином, що можуть тримати їх під контролем. Ми не можемо змусити ЗМІ , щоб їх повідомлення були чесними і точними, але це прийде і ви більше не матимете ніяких сумнівів відносно даних новин. У більшості з цих справ ми сподіваємося почати разом з вами, що дозволить нам приєднатися до вас згідно Закону Тяжіння. Ви прийшли на Землю, щоб випробувати дуальність і ви все ще випробовуєте деякий «спад», навіть якщо завершився цикл. Є незавершені дії, які несуть темну енергію, і ви вступаєте туди, щоб очистити їх світлом.

Ви були дуже сфокусовані на 12.21, але зараз, коли ця дата пройшла, перед вами відкрилось багато подій для випробувань, але ви не впевнені, коли вони відбудуться. Ми порадили б зосередитися на вашому колективному розумінні усього того, що приходить з вищих вібрацій. Ви тоді робитимете стільки, скільки можете, збільшуючи швидкість змін. Із стількома боргами у світі, становиться ясно, що є тільки одна відповідь на ваші проблеми, і це повне боргове пробачення. Частина цього плану відома вам як NESARA, яка разом з достатком швидко встановить процвітаюче суспільство. Реальні відповіді на ваші проблеми відносно прості, але знайти правильних людей для введення їх в дію не так легко. Ви побачите масові зміни, які супроводжуватимуть урядові зміни, а потім усі речі стануть можливими.

Ви помітили, що час продовжує збільшувати швидкість, і перед тим, як ви знатимете, де ви - події несподівано вкажуть, що почалася ера великих змін. На той час ми сподіваємося бути визнаними і будемо взаємодіяти з вами, таким чином, що ми зможемо об'єднати зусилля і зробити швидкі успіхи. Святкування прийдуть, коли стануть доречними, але світовий мир являється невід'ємним, як і припинення усіх небезпек від воєнних дій. Ми маємо засоби і повноваження для примушення, якщо будемо вважати необхідним. Немає ніякої можливості, щоб терпіти будь-яке втручання, і коли чищення завершиться, то ми взагалі не передбачаємо ніякої неприємності. Ви бачите Дорогі, що на цьому не закінчується наше залучення до вашого Вознесіння, яке продовжує йти вперед, щоб узяти вас в Золотий Вік.

У вашому житті домінував час, але коли ви більше занурюєте себе у вищі вібрації, то час менш важливий. Ви почнете розуміти концепт усього існування в Зараз, і ви просто підете з потоком. Ми знаємо, що ви звикли планувати ваш час, але коли ви можете дозволити речам статися природно без наявності будь-яких жорстких думок з цього приводу, життя для вас потече набагато легше. Вам важко уявити життя без часу, як ви розумієте це зараз, але ви будете відчувати себе абсолютно вільними і насолоджуватися мирним життям. Як ви сприймете зміни часу, таким буде і ваш досвід.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і почуваю себе щасливим від спілкування з вами. Я посилаю це з Любов'ю і Світлом від імені Галактичної Федерації Світла.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge